Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

І все ж стосовно «пісочниці» і створенням акаунтів.

Пане Юрію не сприйміть це як ниття; і я не хочу щоб це виглядало як махання кулаками після бійки, мені не тепло і не холодно від цього і на роботі мені за це більше не заплатять, а визнання я не потребую.

У мене дуже мало знайомих на сайті, отож я розіслав повідомлення своїм знайомим у інших мережах (як і деякі учасники конкурсу), вони зареєструвалися і проголосували за мене, бо добре знають мою творчість,(гадаю як і у більшості з Вас, теж є своя публіка).

Відповідно тепер вони не зможуть за мене проголосувати.

Вийшло як певний дрескод, щож ви керуєте парадом ми є тільки учасниками.

Тепер стосовно коментаря ХВР:

Нова система голосування – зі сторони таки виглядає «пісочницею», вона лишила можливості голосувати "новим", але з'зявилися інші нюанси. Лишінь постає питання у кого більше друзів на сайті, от і все.

Кажу це як людина яка бажає тільки щоб цей конкурс тільки розвивався.

P.S.

Знову повертаюся до раніше сказаного: цю всю кухню було пройдено на сайті ВКМ. Виберіть журі, хай вони судять, а коментарі залиште користувачам.

До наступного конкурсу ще треба дожити )))

Ну не все так критично - ваші друзі зможуть проголосувати в кінці конкурсу - та той час у них уже буде достатньо "старий" акаунт, але новоствореними акаунтами в кінці конкурсу ніхто не зможе вплинути на результат. Але зараз, при новій системі голосування, користувач зможе вплинути на один голос на результат кожного конкурсанта. Думаю, це позитвно. Зрештою зміни вносились згідно ваших побажань.

Стосовно досвіду інших порталів ...гм... нам півтора року і ми ще самі набиваємо свої гулі... ))) можливо це й довше - але тоді чітко будемо знати що рухаємось у вірному напрямку.

Попри негативний відтінок слова "пісочниця", я мабуть за пісочницю. Якщо ви добре співаєте, то яка різниця хто в журі? Постійні відвідувачі все-таки менш заангажовані, аніж спецально для голосування зареєстровані. Є певна аудиторія, яка тут живе, "тусується", впізнає одне одного "в обличчя". Якщо ті, що зареєструвались надалі будуть тут жити (заливати мінуси, брати участь в обговореннях, допомагати іншим) - супер. Але ж більшість зареєструвались лише для того щоб когось підтримати і зникнути, то з якого дива враховувати їхню думку? Тоді вийде, що конкурс для чужої пісочниці, яка прийшла, перемогла і пішла.

Я нічого проти вас не маю, радий шо ви з нами. Але. Ви не залили жодного мінуса, нічого не написали в форумі, а просто виклали пісню, підписали друзів, які за вас проголосували. Якщо ви виграєте конкурс і зникнете з сайту разом із своїми друзями, то чи  не здається вам що ми, постійні "мешканці" будемо виглядати дурнувато? Та й для чого воно вам треба? Якщо ви провесійно працюєте, то мабуть маєте вже достатньо підтверджень совго таланту, грошей тут не  заробиш.

Згоден, що смішно робити конкурс для своєї пісочниці, але і виключно для "чужаків"  - це теж перебор. А більшість учасників я вперше бачу, хоча на сайті живу давно. Отже має бути компроміс, якого думаю можна досягнути коли різні користувачі будуть мати різну "вагу" голоса.

Георгій, не думаю, що ваші друзі були причиною зміни правил, ви заслужили бути в топі. Я не вважаю себе експертом, але схвально про вас відгукнулись професіонали-старожили, наприклад Ігор Гарвас, ZZ2000 , і т.д. Але є відверто слабкі пісні, ще й російською, які мали несправедливо високий рейтинг.

У такому разі у профілі кожного користувача в Інформації про користувача під Статусом, Рейтингом та Оцінкою доцільно додати Дату реєстрації на сайті!

Стосовно тих людей що прийшли і пішли, Вам судити а не мені. Ваш сайт і ви встановлюєте правила і політику, це цілком зрозуміло.
Хоча половина з тих людей що я привів, впевнений, ще  не раз зайдуть на сайт. Як мінімум, це будуть студенти, які вчаться на кафедрі музики.
А стосовно мінусів, і новинок яких би не було на сайті, сумніваюся що вони у мене є.
На майбутнє буду слідкувати за цим.
 Хоча, як варіант, пропоную зробити розділ крім рейтингу закачувань, ще рейтинг пісень які необхідні, перенести його з форуму на першу сторінку.

Долучаюсь до зауваження ХВР. А ще незле було б щоб вказувався час останнього візиту на ресурс. (В старій версії, якщо непомиляюь, то така фішка була).

Служне зауваження стосовно дати реєстрації та дати останнього візиту. Виправимось і додамо!

З Новим роком!... Хочу висловити свою думку на рахунок конкурсу... Мене трішки хвилює питання нового оцінювання (+,-)...Раніше був позитив від конкурсу, а тепер він перетворюється на конкурс "добий сусіда зверху"! Багато хто з учасників не розуміє насправді, за що ж той мінус??? Слушна ідея була на рахунок коментарів до негативного оцінювання, тоді легше сприймається критика і береться до уваги, щоб працювати над своїм виконанням в подальшому... Бажаю нам всім, щоб конкурс вокалістів приносив тільки позитив людям, а негатив залишився в старому році! Всім веселих свят та щасливого Нового року!!!

Мені теж дуже не подобається ця гра "втопи сусіда", але ці люди не розуміють - що я бачу хто ставить активно оцінки зі знаком мінус. Друзі! Та схаменіться! Та що ж ви таке робите! Невже ваші амбіції такі великі, що заважають вам бути людиною?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти