Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Гм... дякую за цікаі думки та поради... стосовно накрутки голосів - планується, що голосувати в конкурсі зможуть користувачі, акаунти котрих старші за 30 днів. Стосовно того, що беруть участь профіки - Панове! А ви хто? Ви мабуть бульші профіки ніж 90 відсотків української естради! Ви співаєте з першого разу, на слух, без нот і студій звукозапису! Думаю варто себе більше поважати!

Я думаю, що ви Романе дуже чітко визначили того, хто на переднім плані.Бо утримувати людей та ще й підігрітих в хорошому настрої не така легка робота. Тут не тільки потрібно співати, а ще й бути гіпнотизером. Бо на коцерти йдуть люди за куплені квитки і фанати,а на весіллях і т.д.треба з першого пострілу знаходити і фана і слухача, а також уміти не турбувати сон того, хто в салаті вже спочиває. Олександр.



Абсолютно згоден з паном Романом. Ми кращі. Нехай той профі відіграє весілля наприклад, два дні на морозі градусів 15-20...  а ми це робимо часто, тай люди вдячні.

Вибачаюсь за флуд, але мушу зауважити п. Яворському, що якраз професійні музиканти недозволяють собі грати, чи співати при мінусовій температурі (не говорячи вже про -20). Треба себе поважати, в першу чергу, а неробити подібні садомазохістські потуги. І давайте, панове, припиняти це протиставляння "ми" - "вони". Нераз чув і бачив "горе-лабухів" граючих трьома пальцями на три акорди, як і "великих профі" невміючих чисто інтонувати.

Якось не можу зрозуміти, яка основна мета зміни правил. 

Але все рівно мене не дивують такі зміни.

Основна мета досягнута -  моя пісня вже не на першому місці. Певно це найкращий варіант, адже крім мене ця зміна всіх тільки потішить.

Певно тестовий режим буде тривати доти, поки на першрму місці не з'явиться необхідна  людина.

Додам: на сайті ВКМ також проводять конкурс, пропоную перейняти досвід.

Всіх з Новим роком!

Основна мета зміни правил така, що попередні були недосконалі. Не враховувати результати, а почати все спочатку я пропонував ще тоді, коли вас і близько біля 1 місця не було. Не треба переоцінювати свою значимість, світ навколо вас не крутиться. Повірте, зробити 1 місце "необхідній" людині абсолютно не проблема власнику сайту. Не бачу, що могло б помішати вашим прихильникам після Нового Року ще раз за вас проголосувати.

Шановний пане Юрію, повірте що я об’єктивно оцінюю свою значимість і цілковито усвідомлюю що світ навколо мене не крутиться.

Просто мені було б цікаво побачити Вашу реакцію у подібному випадку.

Щодо конкурсів, я бачив і був на багатьох, по виду моєї діяльності і більшість з них можна назвати  суб’єктивними, адже це не спорт – хто перший прибіжить.  Мене лиш трішки здивувала сьогоднішня поправка до конкурсу, з подібною  зустрівся вперше.

Тому я й нічого не чекав від цього конкурсу, крім нових знайомств, та цікавих спілкувань,  за що й дякую всім. Як кажуть: те що нас не уб’є зробить нас сильніше.

Найбанальніше те,  що ця подія  співпала  на новорічну  ніч, тому не думаю що це саме той час коли хтось на когось мав би ображатися. 

Радий, що ви стали сильнішим:) Конкурс проводиться вперше, чужий досвід не переймався, от і "набиваються шишки", співпало не з Новим Роком, а з 1 числом нового місяця. Таким чином, "так сі стало" і "не тра тим сі переймати". Думаю, ви ще здобудете 1 місце на якомусь з етапів конкурсу. Успіхів!

Вітаю всіх з Новим роком!

Про зміну правил конкурсу я писав раніше. Чому саме зараз? Тому що офіційно завершилась реєестрація учасників. Тепер всі в рівних умовах - і ті, хто з першого дня зареєструвався, і ті, хто зареєструвався вчора.

В жодному випадку не переслідував і не переслідую цілі висунути уогось на перше місце - це абсурд. Просто, хотілося б щоб результати конкурсу були точніші. Ще раз повторюю - це перший такий конкурс, тому нюанси будуть. Зміни в правилах відбулися згідно ваших побажань.

Бажаю успіху! Маємо місяць. Вже думаю наж призами!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти