Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Ну ось і все! Перший тестовий конкурс вокалістів завершився! Маємо 9 фіналістів (по 3 у кожній категорії) - вітємо вас! Вітаю також всіх учасників - ви молодці, ви надзвичайно сміливі, без вас не було б конкурсу! Всім дякую за вашу шалену підтримку!

І велике прохання призерів  написати мені в повідомленнях ваші адреси для надсилання дипломів.

З повагою,

Роман Метельський

Щойно відправив на друк іменні дипломи для переможців Першого Тестового Конкурсу вокалістів. Ще раз укланно прошу всіх переможців надіслати мені ваші адреси для пересилання дипломів.

Пане Романе, вечір добрий. Великий респект за конкурс, але є питання-коли наступний?

Вітаю, Романе!

Стосовно наступного конкурсу є вже навіть окрема тема http://minus.lviv.ua/forum/thread/3595/

Дякую, я вже там відмітився.

Вітаю п.Романа! Клявся,що не буду на форумі.куди ж я дінусь?!!! Зараз мене поб"ють( в тому числі і п.Романа!),дякую всім за співпрацю!Ще раз послухав конкурс вокалістів"Конкурс жіночого  вокалу",не знаю,,зараз піддадуть критиці мене,буду стояти на своємуПерші місця,які взяли дівчата,співають" по дєтскі" не в кабаку їм работать,отож  Ірина Журавець-толкова дівчина!

Пробачте мене всі-п.Роман(я там трошки з гумором),Костик Таня,Марічка Федоришин.Співаєте Ви гарно,але я такий "кабацький"музикант,тому віддаю пріоритет тій же Ірині Журавець.Пробачте,бажаю всім всього найкращого!

Да шо за гон, харе вже вибачатись, "кабацький музикант" (і таке суто українське визначення собі знайшов) :-))) Тож скажи вже прямо "лабух обичний" і всім ясно.

Тутзакладена принципово моя помилка. Потрібно було ділити естадне виконаня і народне (ресторанне, кабацьке...)

То нічого п.Романе! Взагалі Вам респект,стільки зусил ь,а ми змогли почути людей!Не назву п.Романа "лабухом",не подобається мені ця назва,я не лабух,і пан Роман-не лабух,а ми нормальні люди.
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти