Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Я коли пропонував дозволити мінусувати, то вважав, що це допоможе збивати рейтинг нечесно накрученим трекам, тобто на противагу зловживанням, а виходить ще більше зловживань...  Давай тоді, поки не пізно, тільки 3 день, анулюй мінуси,  залиш тільки плюси і будем сподіватись, що вже отримаємо більш-менш реальні результати.

P.S. Іншомовні треки все ще присутні, може почнемо чистити, якщо автори самі не хочуть?

О! А я пропоную щоб була можливість скачувати конкурсні роботи.  При прослуховуванні деколи хочеться для кращого орієнтування "посунути" трішки взад, або прослухати яке місце кілька разів і доводиться слухати пісню кілька разів повністю. А це час...  Як ви на це? 

В загалі можна і так скачувати, тільки потрібна програмка. За її допомиоги також можна і в контактах скачувати.

Що правда не знаю як вона називається. :( Треба в неті покопатися.
 

Георгій, я знаю що є відповідні проги, але не всі можуть ними заморочуватись. В мене є таке зауваження на рахунок іншомовних робіт: раз в початкових правилах небуло обумовлено, що роботи мають бути на українській мові, то і вилучати їх, на мою думку, нелогічно і недоцільно. Просто при кінцевому оцінюванні небрати їх до уваги. А то, як не як, наші колеги попрацювали записуючи їх.

Беруть мене великі сумніви щодо "попрацювали", мені здається більшість записів зроблені не спеціально для цього конкурсу, а раніше. Причому деякі суттєво раніше - зустрічались назви файлів, які в собі містили цифру 2008 :) А хто "попрацював", той зможе і ще раз "попрацювати".

 

Просто як це "не брати до уваги", зараз на 1 місці "luna plus"...


Щодо "посунути взад" можна ж мишкою тицьнути в тому плеєрі, що програється на сайті, чи ні?

А я думаю, що краще зробити ще одну категорію, наприклад "Іншомовні композиції", щоб ніхто не був ображений...
Хоча сам підтримую ідею конкурсу тільки української пісні, так як сайт українських мінусовок...
І ще я б зробив категорію власних (авторських) пісень...

"Іншомовні", "Авторські" - підтримую. Де стільки призів, правда, набрати?:)

Всім дуже вдячний за підтримку та розуміння. Ми стараємось оперативно реагувати на ваші ідеї стосовно вдосконалення конкурсу. В наступних конкурсах вони будуть враховані. В цьому недоліків є дуже багато. Ми це знаємо, але він так і називається "тестовий" - бо передбачити наперід усі нюанси неможливо.

На рахунок іншомовних пісень: перед тим як залити свої пісні (одну певно доведеться удалити, хоча вона теж українською) я запитався на форумі і отримав відповідь.

Відповідно так і зробив, виставив українську.

До прикладу у мене багато плюсів іншомовних пісень де можна показати вокал і Luna Safina включно.

Справа тут ось у чому, на всіх міжнародних конкурсах у таких випадках  є два етапи:

1)      На рідній мові  (у цьому випадку українська).

2)      На іноземній.

Адже це давно більшістю зрозуміло і розділено на дві категорії.

На рідній ми слухаємо музику, вокал і слова, а на іноземній тільки музику і вокал. Тому по різному і оцінюємо пісні, бо по різному вони й сприймаються.

Певно потрібно визначитися, який це буде конкурс, вокалістів чи українських пісень.

Якщо вокалістів - було б доречно дадати іншомовні пісні. А якщо українських пісень то окремо авторські та окремо переспівані вже відомі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти