Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Давайте розберемося яка різниця між бітрейтом та високою якістю. Бітрейт - це степінь компресії файлу - що немає жодного відношення до якості запису. Запис у будь-якому випадку здійснюється у формат wav , а з якою якістю ви його зкопресуєте у формат mp3 - це уже бітрейт.

Їм рипатись, але бути готовим до критики. А все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими:)

Дякую Вам за відповідь! Вибачте, але просто я не є фаховим спеціалістом у цьому, так що це питання було для загального розвитку. Ще раз Вам дуже вдячний!

Пропоную в правилах прописати що приймаються роботи, де вказаний виконавець і назва пісні. А то подані цього разу, самі бачите в яких конфігураціях. При відсутності таких речей - видаляти з конкурсних змагань.

Дуже слушне зауваження пане Ігоре! Зараз його допишу.

Конкурс вокалістів набуває великої популярної і це не може не тішити. Але, через це вилазить боком недосконалість правил гри на конкурсі. Ми стараємось дуже оперативно та динамічно реагувати і вносити зміни. Тому з 1 січня, з дати офіційного припинення реєстрації та, власне, і початку самого конкурсу, будуть внесені певні зміни та доповнення. Над ними ми зараз активно працюємо - тому говорити що саме встигнемо - складно. Але можу сміливо сказати що вони направленні на оптимізацію конкурсу і на максимальну об’єктивність. Напевне будуть і не задоволені, одразу прошу пробачення – ми вчимося разом з вами.

Ще маю наступне зауваження: подані роботи повинні прийматися підписані правдивим іменем і призвіщем. Це моя суб'єктивна думка. Нераз і нехочеться слухати роботу містера Х (чи міс Х). Чого ховатися за нікнеймом. В масках же ніхто невиходить на сцену, чи на банкет\весілля. Країна повинна знати своїх героїв! А думка товариства, з цього питання, яка?

Абсолютно згоден з п.Ігорем на рахунок лічильника та щодо імені та прізвища.В наступному конкурсі пропоную п.Роману зібрати незалежне журі,щоб ми тут нічого не нажимали,і люди хай визначать переможців.Отже,я за незалежне журі.Корупції,думаю,не буде.Просто цікавий конкурс і визначаться достойні переможці.Дякую за увагу.

У мене ще одне зауваження.без образ ,п.Романе.Виявляється,що в нашому аматорському конкурсі беруть участь професіонали.Наприклад,Таня Литвиненко,якщо я не правий,то я радий,що помилився.Але я проти такої конкуренціїї.Дякуючи Вам все-таки ми маємо сайт.на якому ми, прості хлопаки, можемо обмінюватись інформацією.От дякуючи Вам (і користувачам) ,я зробив собі репертуар..Просто,дійсно,на Вас "нахлинула"велика інформація.Звичайно,на конкурсі є хлопці,з якими весело.!,але то не Ваша вина,перепрошую,"профі" хай розбираються між собою,а ми вже якось...Не знаю,а яка думка громади?"Профі"туть робити нічого...

Перепрошую за орфографічні помилки

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти