Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Слушна думка - думаю це зможемо вирішити.

На мою думку Вам потрібно було  1.Надати конкурсу тематику (наприклад "Пісні В.Івасюка"...........) 2.Оцінювання - Голос +Бал(1.2.3.4.5.) 3.Мова виконання (ми ж українці).

Не всі мають власну чи "халявну" студію. Більшість конкурсних робіт наскільки я можу судити - це записи, зроблені раніше. Якщо встановити тематичні обмеження, то або дуже мало буде робіт, або буде те, що Назар Рибак назвав "радіовокалом":)

З думкою колеги про ротацію непогоджусь. Чому? Тому що невідомо які про рівню пісні будуть запропоновані потижнево, чи там подекадно. Тобто, до прикладу: в першийтиждень, приміром, запропоновано енну кількість. З якої, скажімо десять нормального рівня, а вибирається лиш три. А за інший період і нічого особливого незапропоновано. Думаю моя думка зрозуміла. Звісно що переслухати таку купу матеріалу досить важкувати і по часі затратно. Багато є явно слабких конкурсних робіт на які і часу на слухання шкода. Тому б просив крлег, кому є що сказати і можуть вадносно об'єктивно і аргументовано оцінити, то давати коментарі. А то аж незручно, коли читаєш:"Клас!!!", "Супер" і т.д. в коментарях до посереднього виконання. Небуде ніколи ніякого росту рівня без критики. А то виходить що все супер-пупер, а насправді ВСІ жаліються що нема ні нових пісень, ні росту виконання.

На рахунок лічильника, то аж смішно. Це ж невідомо з якими емоціями відбулася ця кількість прослуховувань. Чи слухачі були в екстазі і захопленні, чи плювались від примітивного, чи відверто слабкого виконання. От коли б біля кожної пісні можна було натискати кнопку з градацією, скажімо, від "1" до "5", чи "10", то так. І все одно, набрати більшу кількість балів можна різними шляхами. Маю свою думку з цього питання, яка полягає в тому, що перемога в подібному конкурсі, це є дуже і дуже відносно. Тому що невідомо за якими критеріями йде оцінювання. Одна справа коли основна маса оцінюючих це звичайні слухачі, інша ж, коли оцінюють виконавці. Тобто об'єктивність і в одному і в другому випадку є відносна. Я б радив відноситись до подібних конкурсів як до розваги, чи до піару. Але це моя думка, яка не претендує на істину.

Дякую за таку велику кількість думок та цінних підказок! Дочекаємося завершення першого конкурсу і візьмемось до їх опрацювання. Чому не зараз? Бо ще невідомо які питання можуть виникнути по завершенню першого тестового конкурсу.

Маю до вас прохання! Зверніть свою увагу на категорію дитячого та підліткового вокалу! Там зараз високої активності не спостерігається - але ж малеча варта нашої уваги!

Наперед вдячний!

Може я не в темі. Але є конкурси виконавців по статевій ознаці? От щодо підліткової категорії, то згідний. Хоча хто добре займається, то володіє і в 10 років вокальною технікою і вже має добрий смак. Кажу, бо знаю. Сам і готував вокалістів і був на різних конкурсах і фестивалях.

Цікаво послухати всіх.А там п.Роман розбереться-і так на нього наїхали.

Перепрошую п.Ігора,може,я нахамив.Конкурс чудовий.Є з кого брати приклад,а також подумати над собою.Дякую п.Роману за конкурс!
 

У мене буде питання до організатора конкурсу. У правилах конкурсу пише, що фонограма має бути високої якості. А що робити тим, хто може і має неабиякі здібності до співу, але немає можливості записатися у нормальній студії? Їм бажано не рипатись? Але ж починати з чогось потрібно!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти