Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

З Новим роком!!!!! Шановні адміністратори, підкажіть будь ласка, де саме ставити той + чи - ?

Добродії з Новим роком! Радий, що розгоряється тема. За тебе Георгію я теж віддав свій голос. Добре зроблена робота це успіх і режисера звукооператора, а впершу чергу АВТОРІВ твору. Так, ти зміг піднести твір, молодець.

Вам, хто утримує цю кухню прислухатись до всіх висловлювань, але творити своє дітище таким яким ви його бачите. Головна ціль висвітлення, та пошук талантів,  надання можливості спілкування, та утвердження авторитету української пісні. Дякую Вам творіть, бо хто як не ми українці! Олександр.

Дякую Олександре!

У мене питання до модераторів, а як бути стосовно:  (1. На конкурс дозволяється подавати тільки зразки вокальних робіт українською мовою. Винятком може бути спецільних конкурс, правила якого описуються окремо.)?

Шановні адміністратори і модератори!

Зверніть увагу на кількість користувачів і відвідувачів Вашого сайту до середини грудня, та порівняйте з тією ж величиною на 1 січня 2011 р. Впевнений, що Ви приємно здивуєтеся!

 

Тож не поважати і недооцінювати «нових», а позахмарно підносити значимість «старих» користувачів при саме такому Вашому способі підрахунку голосів у конкурсі вокалістів – неввічливо та некоректно.

У такому разі оголосіть конкурс для «своєї пісочниці» – не залучайте до нього нових користувачів – і визначайте кращого серед своїх «старих акаутнтів».

 

Раціональніше було б зараховувати за 1 голос «старого акаунту» 5 балів, а за 1 голос «нового акаунту» – 1 або 2 бали. Таким чином зросте важливість голосу досвідчених користувачів Вашого сайту і не будуть позбавлятися прав нові користувачі.

 

 

Всіх з Новим 2011 роком.

>>стосовно:  (1. На конкурс дозволяється

Дамо трошки часу , щоб видалили,  потім юудем самі видаляти. Аналогічно якщо у автора дві композиції, ящо не видаляти власноруч то буду видаляти ту, що має менший рейтинг наприклад. В будь-якому випадку, в підбитті підсумків ті роботи участь брати не будуть.

XBP, я теж за таку систему голосування.

Маю ще пропозицію, зробити обов'язковим коментування "-", бо коли ставить хтось "+", то наче зрозуміло, сподобалась пісня, а коли "-", то має бути якесь пояснення, а то дивно, коли лідерам попередньо голосування ставлять "-", є підозри в необ'єктивності.

Юрію, дуже слушна пропозиція по комнтуванні (-). Бо виходить як в пісні професора Лебединського "Я убью тебя, лодочник"

Всім привіт. З Новим Роком. Перемоги найкращому.

Спробую дати відповідь на ваші запитання. Стосовно того, що на конкурсі присутні неукраїнські пісні - коли починався конкурс - ніхто навіть не думав про те, що хтось захоче на портал УКРАЇНСЬКИХ МІНУСОВОК на конкурс вокалістів подати неукраїнську пісню - таке просто в голові не вкладалося. Тому це не прописувалося правилом. Але, коли така ситуація настала - довелося ввести таке правило - але зворотньої сили для цього конкурсу воно немає. Цитоване вами правило стосується наступних конкурсів.

Стосовно давності акаунтів - так, дійсно, зараз мають право голосувати тільки користувачі, акаунти котрих старші за 30 днів. Така ситуація зумовлена тим, що дехто почав нечесно грати і створювати велику кількість акаунтів, для голосування таперемоги на конкурсі. Щоб цьому запобігти було введено таке правило.

Сподіваюся дав вичерпну відповідь.

Виникає питання, в наступному конкурсі той, хто понастворював акаунтів зможе проголосувати n разів?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти