Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

P.S.Пишу іноді до музикантів з Росії,звертаючись"Господа музыканты",переладу,думаю не потребує.Я вважаю,що ми заслужуємо на нормальне звертання, а не "Е-е!Заграй чого-небудь"!
 

Мушу таки підтримати Василя - я дійсно не лабух, я - тамада

Пане Василю,"Про Лабухів і Музикантів" переходьте сюди будь-ласка.(http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3616/)

Слово "Лабух" - не образливе. Все життя  весільні музиканти себе так і називали, і в тій же росіїї також. Якщо пан Василь цьго не знає (не розуміє) то він певно ще занадто молодий, і мало пограв у своєму кабаку. 

Во-во, видно шо мало пограв і не все знає, лабухами звались все життя саме ресторанні музиканти! А чому а тому що "лабух" - зіграє не тільки те що знає, а й те що клієнту в цю хвилину треба і виконає то всьо якісно і як то кажуть з душою, бо інакше ніхто не заплатить і він не заробить бабла. А серед "музикантів" я багато за все життя в оркестрах зустрічав таких що коли від них забереш партитуру так він уже й стоїть німий як дубина або таке починає верзати що хоч плач. От-так то! Так що на визначення "лабух" всім хто дійсно вміє щось зіграти ображатися не слід а зовсім навпаки.

Та й якщо розібратись: ну закінчив ти навчальний заклад, став хорошим "музикантом" так і працюй в цій сфері (концертні колективи, театри, гастролі) - так ні, попер в "кабак"(ух, протівне кацапське слівце), почав за пару гривень пісні розспівувати - отак і став "лабухом". Так на кого ображатись? Тільки на себе.

Я сам лабух з добрим стажем і мені це не образливо а навпаки вважаю це тільки плюсом! 

Згадайте всі старий-добрий вислів: "Музикант грає по нотах, а лабух грає всьо!" 

Василю -  взагалі то ти не в тій темі чувак свої роздуми почав.

Модераторам - мусив відповісти людині хоч і не у відповідній темі. Вибачаюсь  

Roman Spivak Створив для цього обговорення спеціальну тему. Давайте-но хлопці всі туди.

СКажіть будь ласка на конкурсі вокалістів повинні виконуватися пісні тільки українською мовою? чи можливі і інші?

1. На конкурс дозволяється подавати тільки зразки вокальних робіт українською мовою.

З правилами конкурсу можна ознайомитись тут: http://minus.lviv.ua/pravula/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти