Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Вітаю!!! Я також рахую, що до конкурсу повинні допускатись тільки українські пісні, та тільки по одній пісні від виконавця!
Також логічно б було по 31 грудня включно зібрати анкети всіх учасників, а з 1 січня розпочати голосування...

Однозначно, якщо конкурси будуть проводитись частіше, то по одній конкурсній пісні цілком достатньо. З якою періодичністю? Думаю неварта частіше ніж 3-4 рази на рік. Якщо частіше, то втратиться мотивація і престижність.  Незнаю чи можливо це технічно, але було б незле коли б кількість коментів була видна біля кожної пісні. Незрозуміло мені ніяк, навіщо розводити поокремо чоловічі і жіночі номінації. Нецікаво. IMHO. А якщо дует змішаний, то куди?

Гм... я навпаки думав що краще буде розвести жіночий та чоловічий вокал у різні категорії. Можна ще додути дуети та ансамблі. Стосовно періодичності - думаю десь так воно й буде. Але все ще тільки досліджується на першому тестовому конкурсі.

Найкраще буде розділити по категоріях  -  чоловічий, жіночий... А дуети, тріо, квартети та ансамблі - в окрему категорію....

Зараз і є розділено.

Хочу подякувати оганізаторам конкурсу вокалістів. Є що послухати, порівняти, хоч сам не беру участі. У деяких випадках радує, що ти далеко не  найгірший, а з іншого боку є до чого прагнути. Володію тошки непогвни музичним смаком, як стверджують мої колеги, так що прошу пробачення за деякі різкі коментарі учасникам щодо виконання!

Думаю буде дуже правильно з огляду на зростаючу кількість учасників обмежити учасника терміном ротації конкурсної пісні,а саме - пісня має крутитись тиждень, а в кінці тижня підбиття зайнятих трьох місць, а в кінці місяця підбиття трьох місць за місяць і логічний річний "гала" з оголошенням найщасливіших трьох переможців. Отак на мою думку буде дуже добре. А ще з моменту участі у конкурсі учасник не повинен мати змогу зі свого профілю за себе голосувати, а також щоб інші голосуючі мали би змогу віддати свій голос за того чи іншого учасника не більше двох разів на добу. Бо на сьогоднішній день я знаючи наших випускників естрадних і не тільки відділів різних навчальних закладів можу з легкістю гарантувати по 100 голосів саме з профілю самого учасника конкурсу за самого себе. Бо ми ж українці нація пісенна і ще ... ... дуже так сказать "радіємо успіхам" своїх сусідів по помешканню.!!! Цього у наших людей не відняти ніколи. :))))

Так, стосовно нашого конкурсу - ще он думка прийшла (і не одна!!!, але буду світити поступово): Думаю що крім позитивного голосу -  "+",  має бути і "-" щоби можна було вибирати що дати то чи то. І щоб кількість набраних плюсів чи мінусів висвічувалвсь для загального огляду, так же цікавіше і ясніше буде.

Вітаю!

Уже можна видаляти файли в конкурсі вокалістів.

Велике прохання до всіх, хто залив більше однієї пісні - залишити тільки одну, а решту видалити. Сам видаляти можу, але не хочу - прошу вас то зробити. Щоб на кожного користувача було не більше однієї пісні в кожній категорії конкурсу.

Надалі у всіх конкурсах так буде зроблено програмно.

Було б добре якби був лічильник, ну щоб було видно скільки пісня має прослуховувань навіть якщо за неї ніхто не голосував.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти