Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Не пускати когось тільки тому, що він профі теж якось некошерно. Як однозначно визначити професійність погано собі уявляю, але якщо можна, то просто зробити окрему категорію "профі" та й все.

Для мене термін "профі" - це ознака що людина займається музикою за винагороду. Все. Знаю аматорів які співають щоденно набагато більше ніж відомі співаки. Зрештою потрібно зрозуміти що оцінювання це справа доволі суб'єктивна. Завжди буде категорія людей ображених і незадоволених. Також я, особисто, проти створення якого-будь журі. Давайте відноситися до цього конкурсу з відповідальністю, але й як якої забави, чи розваги. Неможливо вирізнити з великого різноманіття жанрів, смаків, музичних напрямків чіткі критерії оцінки. І це треба всім розуміти. Краще б форумчани об'єктивно і аргументовано коментували і робили відгуки під роботами конкурсантів, ніж сперечались про об'єктивність оцінок по ніким невизначених критеріях.

Я за журі!Незалежне!п.Роман Метельський настільки організована людина,що він підбере нормальних людей,в яких ми не будемо  сумніватися і нема нам ще щось нажимати.Все буде чесно,перепрошую,кого образив...Всім удачі!

Журі - це несерйозно, бо "занадто серйозно":) Якщо буде журі, то конкурс нікому не буде цікавим. Не треба настільки серйозно до нього ставитись. Основна мета - себе показати, інших послухати. Щоб людям було цікаво слухати, їм треба дати право голосувати, впливати на результат.

З іншої сторони часто голосують не за якість, а "по дружбі", тож я б надав певним користувачам, які давно з сайтом і продемонтсрували "знання предмету"  статус "експерт", який міг би голосувати не одним голосом, а наприклад 10 - тобто клікнув на сердечко і стало не +1, а +10. Для "старожилів" наприклад можна зробити +3, для модераторів скількись. Бо трошки неправильно, що однаково 1 голос наприклад в Ігоря Гарваса і людини яка зареєструвалась вчора тільки для того шоб проголосувати за друга. Хоча можливо я також занадто серйоно це сприймаю.

Стосовно журі - можна робити окремо голосування користувачів та оцінювання журі. І мати двох переможців - одного за версією журі, а іншого - за версією користувачів. Але чи є така потреба? Стосовно системи оціювання - найближчим часом вона буде змінена. Сподіваюся - на краще. Словом, працюєм)))

Я думаю, що варіант з голосуванням користувачів та окемо з незалежним журі був би найкращим!

Згоден з п.Юрієм,бо я вже дійсно "занадто"..А п.Роман-молодець за такий конкурс(без лестощів),в нього дійсно багато роботи.Успіхів всім!
 

Перепрошую п.Юрія Ніколайчука!Не те,що я міняю свою думку кардинально.Просто власнику сайту,ой, як багато  роботи, перепрошую за тавтологію.

Я теж проти жюрі. Оцінювати повинні користувачі які зареєстровані ще до того як мав бути конкурс, ане сьогоднішні чи завтрашні... За пісню просто ставити оцінку від 1 до 10, наприклад, і навіщо цей геморой.......

Не знаю як звертатись колеги чи лабухи, мабуть вірно буде - ті хто дарує людям радість. Приємно, що народися нарешті конкурс, що ми всі хто бажає маємо можливість прийняти участь в ньому. Те що співають профі і так сказати народні (весільні) співаки це добре бо є що ставити на ваги. Я осбисто з задоволенням поспілкуюсь з тими хто надасть поради стосовно запису вокалу і технічної сторони. Переможця визначимо самі хоч кожен в своїй місцевості відомий виконавець. Я вважаю, що ціль конкурсу як на мою думку просвітня. Хай щастить всим, і завжди Вас взнають люди за хороший настрій, яки ви даруєте. З повагою Олександр.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти