Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Герогію, ви маєте рацію. Вся справа в тому, що мені раніше не доводилося організовувати такі інтрнет конкурси. Через барк досвіду й лізуть такі бяки. Виправлюсь. Наступний конкур буде анонсовано зі всіма правилами. Після чого через деякий час почнеться реєстрація. Псля завершення реєстрації - почнеться власне сам конкурс. Система голосування (підозрюю) буде також змінена. Як саме - ще розмірковуємо.

Нелогічно і принизливо на порталі української музики робити конкурс для виконання на інших мовах. Ще на своїй мові багато конкурсантів ненавчилися добре співати. Та і інша мова недопоможе, коли нема класу виконання і навичок в співі. От щодо ідеї пісенного конкурсу, то підтримую. Це добрий поштовх  до творчості і популяризації української пісні.

Вибачаюсь що не в темі,але я щодо оцінювання.Поки ще не пізно пропоную врахувати пропозицію Ігоря Гарваса і мою-оцінювання граціею від 1..до5.А то точно виходить "втопи сусіда зверху".А всім конкурсантам зарахувати + і - по одному балу,нажимали мінус значить оціювали реально сильне виконання ,і понижували рейтинг.Тепер будуть наказані.

Вибачаюсь за пропущені букви-ГРАДАЦІЕЮ.

Погоджуюся з вами стосовно системи оцінювання - але наразі це може зайняти кілька днів - скільк точно, сказати не можу.

Як взагалі можна поставити мінус за відмінне виконання? Я згоден з Ігорем щоб скачувати псні кокурсантів. Є така прога - " LoviVkontakte".  Підтримую Георгія стосовно конкурсу АВТОРСЬКОЇ пісні, це булоб чудово, та й нам булоб щось новеньке (якщо воно спревді стояще) один в одного скачати.

Не впевнений, що градація потрібна, щоб вирішити, яку оцінку з п'яти поставити - це ще подумати треба, або мати педагогічний стаж. Мені більше імпонує "+": подобається - тиснеш на "+" та й все. А мінуси треба просто відмінити.

Правильно. Відмінити.

Юрію я думаю щоб реально оцінити виконавця,непотрібно надзвичайних музичних знань..Загальне звучання голосу відчувае кожна людина(чистота інтонування,забарвлення вокалу-тембр,звучання чужого потужного бек-вокалу).Наприклад/ 1.Іванко Воробей в своі 5 років співае на 5 балів.2.Ну а Анатолій Барна в свої ...надцять співае на повний 0-оцінюймо реально.І я чомусь впевнений що десь 80 процентів користувачів сайту люди невипадкові,а люди життя яких повязане з музикою.Так що я за градацію .1.....5.

От бачите, ви в прикладі навели оцінку 5 ("+") і 0 ("-" або відсутність оцінки). А де градація 1,2,3,4? ;-) Можна звичайно, за ідеальне ставити 5, майже ідеальне - 4, як то кажуть "на троєчку - 3, а далі? 2 - це ж погано, а йде в плюс до балів виконавцю. Може вийти так, що одному поставлять одну пятірку, а іншому 3 двійки і двійочник переможе. Де логіка?

 

Можна виводити середнє арифметичне, але виконавець з однією 5 переможе виконавця з сотнею 5 і однією 4. Де логіка?

 

Треба для результатів тоді використовувати складні статистичні формули. Кому воно теба? Я за "+" без "-".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти