Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Ще варінат - учасники не мають права голосувати, відповідно не зможуть топити друг друга.

А друзі куди подінуться? Можливість топити в принципі треба забрати і все. Бо зараз якийсь ідіотизм, у лідерів голосування по 10-13 мінусів, мабуть в когось шось з вухами...

Бачу запитань наразі більше ніж відповідей. Зараз різких рухів робити вже не хочу. Дочекаємось завершення цього тестового конкурсу і побачимо що в нас треба міняти. ТОму діліться своїми думками і доходьте до якогось консенсусу.

Якщо це конкурс вокалістів то визначаються дані вокалу а не мови на якій співає учасник.Якщо не має даних то і на Украінській мові ?Згадайте слова Т.Г.Шевченка!Є багато прикладів -вокаліст вчив німецьку мову в школі а співати англійський або інший текст це проблема.В своі часи гурт ABBA щоб пробитись в світ співали самі знаєте!Проблема не в мові а в душі якою виконується пісня.Шарль Азнавур став знаменитим в 60 років.Дані вокалу під запитанням!Чому?Це питання для Вас корифеі вокалу!

Вітаю Всіх зі святами!

На мою думку:

І. Сайт україномовний – пісенний конкурс україномовний.

 

ІІ. Стосовно категорій: для того, щоб не збільшувати кількість категорій і охопити якомога більший пісенний простір, рішення дуже просте – об’єднати Конкурс чоловічого вокалу та Конкурс жіночого вокалу у Конкурс зрілого вокалу; залишити Конкурс дитячого вокалу (причому обов’язково вказавши до якого віку); започаткувати Конкурс української авторської пісні!

Охоплення жанрів ширше – кількість номінацій та ж (це так званий екомонваріант, тобто якщо не збільшувати кількість категорій) і ще багато переваг.

 

ІІІ. Стосовно оцінювання: організаторам, в першу чергу, необхідно визначитися яким пріоритетам оцінювання вони віддають перевагу (професійна оцінка чи користувацька).

У мене «серединна» пропозиція: голосування користувачів сайту – 100 балів, голосування журі – 100 балів.

Конкретніше:

1. На початковому етапі Конкурсу користувачі (усі – чи «нові», чи «старі») голосують за обраного ними одного конкурсанта у кожній з категорій. Після закінчення голосування першому місцю зараховується 100 балів, другому – 80, третьому – 60, четвертому – 40, п’ятому – 20 балів.

2. Організатори конкурсу серед досвідчених користувачів сайту (включаючи себе) обирають анонсоване журі з 10-ти осіб. Кожному членові журі дається 5 оцінок (2, 4, 6, 8 і 10 балів). У результаті усе журі матиме 10 десятибальних оцінок, тобто якщо всі десять суддів проголосують за одного конкурсанта, останній набере 100 балів і т.д. Далі кожен член журі першій п’ятірці конкурсантів за результатами голосування користувачів повинен за своєю думкою поставити певну кількість балів (2, 4, 6, 8 або 10). Бали судів для кожного конкурсанта додаються і отримується суддівська сума балів.

Переможець та призери Конкурсу визначаються за сумою балів голосування користувачів сайту і суддів (тобто максимум – 200 балів).

Таким чином враховується і користувацька оцінка (причому без так званого «топіння когось», також нівелюється значний вплив голосів нових аккаунтів та однієї особи з дуже багатьма користувачами) та якісно оцінюються вокальні дані, пісня і т.д.

Доречі це можна застосувати і уже зараз у тестовому Конкурсі!

Заглянув на результати конкурсу жіночого вокалу - це ЖАААХ!!!!!

Таке недопустимо. Це спотворене і спаплюжене голосування!!!!!

Анулювати мінуси!!!!
 

Привіт всім, я теж з цікавості заглянув на жіночий розділ конкурсу і дійсно побачив весь той жах про який пише ХВР. Якщо хлопці ще разглагольствують про вокал, запис та про оцінювання, то дівчата - молодці "справжні українки", мовчки топлять всіх навколо щоб і не смерділо навіть. О-о, артісти, блін! А цікаво, раді чого? Що це ім усім дає? Повагу від колег, чи більшу кількість виїздів на вечоринки? Та схаменіться вже люди добрі! Всі інтернет-конкурси вокалістів створюються в основному для спілкування та розваги, для згуртування людей по інтересу, обміну досвідом. А у нас - інститут культури "совковий" притом якийсь. Аж смішно. І не мені одному.
 

Повністю погоджуюся з вами ZZ2000. 

Теж думав подібного характеру коментар написати. Конкурс для спілкування та виявлення своїх недоліків.

 

Певно треба буде щоб чоловічу категорію оцінювали дівчата, а жіночу чоловіки.

>>Зараз різких рухів робити вже не хочу.

Мені здається, всі учаники обговорення одностайні в тому, що мінуси тра відмінити.

Перед цим, щоправда, треба повернути учасникам відмінусоване.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти