Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

НА жаль україномовні пісні хоч і гарні та у виконанні дуже легкі, і не дають можливості вокалістові розкритись у повній мірі.... Адже конкурс вокалістів передбачає оцінку саме вокалу, а не пісні!?

Прочитала правила! ...Вибачте але на рахунок агітації на мою думку це не правильно! Люди повинні голосувати за кращого, а не за те що їх хтось попросив проголосуватиза певного виконавця, де ж тоді об"єктивність у вашому конкурсі??? І я вважаю що по одній пісні судити вокал не можливо! Вокаліст повинен проявити себе хоча б у двох творах....Одного туру тут замало! Я б провела цей конкурс у два тури. Один україномовний, другий - "світові хіти".... Ну це всього моя моя думка!
 

Пані Наталія, ви заспівайте "Рідна мати моя" з модуляцією на терцію вгору на останній приспів, після того скажите чи легка вона у виконанні, та чи можна проявити на ній свій вокал. Також можете спробувати "Чорнобривці

".....НА жаль україномовні пісні хоч і гарні та у виконанні дуже легкі, і не дають можливості вокалістові розкритись у повній мірі....." 

О-о-о! Вот вам і наслідок усіх цих кастингів якими весь український телеефір забивають зараз кацапи!!!І у яких в журях сидять просто таки "метри" чи "пів-метри" їхньої попси.(С. П,єха і йому подібні...). От і маємо у нашого молодого покоління якесь дико спотворене розуміння справжнього. Та ви Наталю візьміть послухайте Солов,яненка чи Матвієнко і вам зразу стане ясно що дійсно укрпісні "легкі" для виконання. Хіба може у вас за плечима найкраща світова вокальна школа, чи ви сестра самої Тіни Тернер, сумніваюсь.

До списку пісень для проявлення вокалу додав би ще "Два кольори" :)

Шановні форумчани!!!  я переспівала вже багато пісень як українських так і західних!!!! Перемагала на різних вокальних міжнародних конкурсах! Октава вверх чи октава вниз мене не здивує, слава Богу Господь наділив 5 октавами( прошу не порахувати за хвалькуватість)!!! Вокальна майстерність це не діапазон і не тембральний окрас! Кожному Бог дав свій унікальний тембр, свою ізюминку! Це вміння володіти своїм голосом на всі 100 відсотків, це яскрава мелізматика і дуже багато різних вокальних нюансів,які використовують джазові виконавці, це вміння володіти різними вокальними прийомами, вміти плавно переходити від грудного до головного регістру, від головного до свисткового регістру!!Всього і описати не можливо!
Ніна Матвієнко це український символ! Унікальний народний тембр! Але вона не "вокальний гігант", вибачаюсь за таку образну назвуУкраїнські пісні дуже рідні і дуже душевні! Ви не подумайте що я проти української пісні, зовсім ні! Я люблю українські пісні адже виросла на них!
П.Спопрошу сприймати мої слова правильно! Якщо в чомусь я незрозуміло виразилась, прошу перепитати, а не "ЯЗВИТИ"! Всім дякую за розуміння!

Шановна Наталіє, сайт створювався насамперед для популяризації українського. Відповідно вокальний конкурс як один із напрямків сайту мусить бути в межах цього стратегічного курсу. Якщо вашому вокальному таланту тісно в наших вузьких правилах, то... великому кораблю... Дякую за розуміння!

О, правильно, Юрку, підтримую на 100%, якщо пані відчуває що своїм талантом їй тут уже нікого здивувати то да ... Інтернет неосяжний і показати свій рівень виконання іншомовного матеріалу ого-го скільки можливостей...

Шановний Юрію я не казала що хочу приймати участь у вашому вокальному конкурсі!!!!  просто внесла пропозицію, оскільки ця тема мабуть створена була саме для цього! Дивувати я теж нікого не збиралася!
П.С. Дякую за розуміння! На цій ноті і завершимо! Всім успіхів!

Є у мистецтві одне просте правило: "У більшості випадків не важливо ЩО ти граєш(співаєш), а важливо ЯК ти це робиш. Знаєте, можна і польку-бздуньку вальнути так, що народ ахне. Наталіє, для вас я відшукав що заспівати Українською мовою, там зможете всі свої 5 октав продемонструвати. "Адажіо Альбіноні" яке дописав Ремо Джадзоттоі яке Ураїнською мовою заспівали Валевська з Гришком, тож з Вашими п"ятьма октавами можете і за нього і за неї!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти