Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Ось тут не погоджуюсь з п.Ігорем Гарвасом!Вміння заграти "один в один"є ознакою професіоналізму.Для прикладу візьмемо пісню Антонова"Мечта",вважаю,якщо музикант буде" стрибати" в ре мінорі,а не заграє нормальний"соляк",то нема з "ним" про що говорити.Вміння грати "один в один" завжди цінувалосьМоже, я неправий?
 

Доброго дня усім. Власне для того щоб зіграти один в один існують ноти, але де їх брати це вже інше питання. Я у своїй роботі намагаюся копіювати матеріал хоча б на 80% відсотків, щоб було трохи по моєму, щось додаю, щось забираю. і ще ніхто не жалівся.

А чим може цінуватись копіювання? Загравши "один в один" Europe Карлоса Сантани ніхто ще не став визначним музикантом. От те що вміння імпровізувати і бачити музику по-своєму дано не всім, це вже інша справа. В цьому великої трагедії нема. Ціниться індивідуальність, майстерність і музичний смак. А "один в один", це вже більше для диванних музикантів притаманне. Поблукайте по YouTube-і. Там копіювальників неміряно. Ними музика не робиться.

> Поблукайте по YouTube-і. Там копіювальників неміряно. Ними музика не робиться.

Чиста правда!

Згоден з вами на рахунок імпровізації, але коли лабати річ на сцені і буде її слухати тямуща публіка. А п'яним гостям на забаві навіть копія не підходить.

=А п'яним гостям на забаві навіть копія не підходить.=

А скажіть мені панове таке, о тим пяним гостям взагалі щось підходить?????????і взагалі пянтх гостей також варто ділити на катигорії, є норомальні люди які собі випили тай бавляться, а є індивіди які ще не прийшли на забаву а вже стараються до чогось докулупатись (бикота вона і в африці бикота) і ти хоч йому там живого Пономарьова постав ,всеодно щось буде нетак,просто коли людина сама собою нічого неявляє вона старається підняти свою самооцінку за рахунок приниження інших, все.

Просто таке бидло треба вчасно ставити на місце і проблем небуде, це вже давним давно доказано.

І ще думаю що всетаки більшість людей вашу роботу оцінить і буде вдячна за неї))))

>>минулої пятниці в себе в районі ходив на рок фестивальчик ,в основному все було посередньо,але коли вийшов один хлопчина років 12 і так заграв (двома руками по грифу) серце намить зупинилось від захоплення , і при чому тут вік?незбагну......

http://www.youtube.com/watch?v=8kGzQav6FJo

http://www.youtube.com/watch?v=MC-9csb88V0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=UGTfDf4b5oE&feature=fvwrel

Ростик привіт!Перший- це якийсь Віктор Вутен в молодості!Кльово!

Ростислав дякую відео супер, ще один доказ того що вік і гроші не така вже і проблема ,просто треба любити свою справу і працювати.

ТУт вже хтось говорив помоєму, хто хоче працювати той шукає засоби а хто нехоче причини....

Вітання форумчанам!Взагалі-то,я звичайно за імпровіз,коли людина візьме в руки інструмент(творить свою музику,певним чином) при цьому залишусь при своїй думці,що на всяк випадок музикант повинен заграти більш -менш один в один.Мабуть, знову не погодяться зі мною шановані музиканти(дивлюсь,ніби ,в основному,форучани з Галичини).У нас на Поліссі проходить і шансон(в кафе,наприклад).Що маю на увазі?Я ж не буду "пищати",виконуючи "Бутирку",а постараюсь виконати теж більш -менш один в один.От вокальне виконання,на мою думку,повинне бути не копією,але щось приблизне,щоб відвідувач(гість) не грав сам з собою в "Угадай мелодію..."Візьму для прикладу того ж Пономарьова,я за нього не берусь(міг би,але відчуваю,що не дуже виходить).Будучи юним студентом і зайшов на танці,почув ,як один вокаліст заспівав пісню Леонтьєва...Це було ,що послухати.Отже,вокальне виконання ,на мою думку,повинно бути не копією,але приблизним(як для музиканта ресторану,кафе) да і на весіллях не завадило б.Відчуваю на свою адресу шквал нищівної критики-Ваше право...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти