Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Пане Vitalik k/m та не приймайте ви все що тут пишуть на себе, бо коменти пишуться для всіх хто заходить на форум, і як показує статистика ця тема є популярною по кількості відвідувань. І взагалі в коментах я не переходжу на особистості, кожен хто читає, візьме з нього все що йому потрібно. 

З.........

Ну пан Ігор звертався до мене, то я і відповів)

Здорова дискусія ще нікому не зашкодила)

В принципі розмова йде про танцювальну музику. Десь до 70-х років ніхто не співав, а лише грали. В різних регіонах це по-різному виглядає і по нині. Недавно я мав розмову з нашим колегою. Так от, він відкрив для мене досить цікаву річ: є місця де приблизно 70% займає виконання польок і вальсів. (В мене на полько-вальс яких 15-20% репертуару). І це зовсім не тому, що як колись би сказали, що це йде мова про місця де "дідько добраніч каже" і т.д. Ні, звичайна місцина з доступом до цивілізації, супутникового телебачення, нету, GSM і всіх інших "надбань". Та і більшість сучасних пісень більш  адаптовані, або спрямовані до танцю, ніж до слухання.

Так тут проблема не в тому, що комусь не подобається вальс, чи полька, просто одиниці їх танцювати вміють)

 Мені завжди весело, коли молодята перед першим танцем підходять, і просять  "Хлопці, хіба не вальс")))

>>Так тут проблема не в тому, що комусь не подобається вальс, чи полька, просто одиниці їх танцювати вміють)

Та невже то якісь таємні знання, доступні тільки вибраним, та ще й після десятків років навчань та випробувань? :))

Проблема банальна - що вміють слухати, те і вміють танцювати. Навчаться слухати своє, то будуть вміти і танцювати своє...

Навчаться слухати своє, то будуть вміти і танцювати своє...

Не згідний, одне діло навчитися переставляти ноги під повільняк, інше навчитися танцювати вальс)

Та в кожній місцині свої танці. Звичайно є ряд пісень які просять всюди, але ж решту-що люди хочуть те і граєш, чи співаєш, чи включаєш.

Віталік, а от я себе відчуваю доволі неповноцінним, бо невмію танцювати ні вальс, ні польку. Коли ми грали танцульки в 70-х, то я думав що полька і вальс це пережиток, а от майбутнє за CCR, Beatles))). В житті виявилось не так. Хоч старші люди ще тоді казали що полька-вальс це вже вічне. Я молоде й дурне думав що це старечий маразм, от і ...

Пане Ігор,  вчитися ніколи не пізно.

я себе відчуваю доволі неповноцінним, бо невмію танцювати ні вальс, ні польку

Ну я багато знаю музикантів, котрі не віміють танцювати)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти