Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

P.S.Я не є "затятим" фонограмщиком.Але одному виконавцю хоч 20 мінусовок дай-він не виконає нормально річ,а інша людина є талановитою і зробить все,як потрібно.Чув я виконання і з добрими мінусами та й мусив  грати сам із собою в "Угадай мелодію".Що за пісня звучить?Талант є талант-мінусовка кардинально нічого не вирішує.Вокал повинен бути не далеким від оригінального виконання.З повагою- до всіх!
 

=Вокал повинен бути не далеким від оригінального виконання.З повагою- до всіх!=

Або кращим від оригіналу

Ось тут вступає в силу правило: мінусовка не вирішує багато,бо мінусовки у всіх однакові, мусиш перфектно співати, навіть краще від оригіналу, та коли в живу працює бенд, то все сприймається одним цілим, оригінальним та самобутнім.

Роман, я на цьому весь час наголошую, що виконання під чужу фонограму немає вартості. Всі виконання, як інкубаторні курчата. Це моя така думка. Вже як дуже так хочеться під фонограму, то пишіть свої і співайте. Коли дома на канапі, то будь ласка. Це набагато краще ніж споглядання зомбо-скриньки.  Але коли за гроші, то це те саме що подати вермішель швидкого приготування "Мівіну" на весільний стіл. IMHO

Саме так пане Ігорю, але ж біда в тім що наш народ у більшості пакує ту мівіну за обидві щоки, і ще шукає просрочену, аби подешевше. Та в народі завжди були гурмани, які полюбляють жир та справжнє м"ясо, і готові за нього платити. Різниця між фонограмщиком та музикантом який грає у розмірі заробітку.

І ще, панове, є таке поняття "флюїди", які прекрасно уловлюються слухачами. Коли співаєш та граєш, навіть на клавіші(напів-вживу), то йде повний комплект:Від виконавця-спів+гра+кайф+флюїди, Дляслухача-Побачене+почуте+флюїди+кайф.


смертну кару за фанери

Саме гірше не те що це явище існує, а те що хто його сповідує думає що іншого нема. Треба дивитись в витоки цього процесу. Музінструменти і прообладнання завжди коштували доволі дорого. Був період на початку 90-х, коли вживу приходилось грати за яких 60-80$ на трьох-чотирьох музикантів. Багато в цей час полишили заняття музикою, бо це було абсолютно невигідно. Поступово цей процес дійшов до вигляду який ми спостерігаєм зараз: 1). дві особи, для "відмазки" клава, ноут + звукопідсилювальна апаратура ціною в 1000$. Все. Що потрібно: зкачати з нету фонограми і вперед! За 3-4 весілля інвестиції повертаються. Бажаючих так "працювати" більше ніж достатньо. Набагато легше ніж кидати бетон на будові. А ще й нагодують і горілочку на стіл поставлять. Що далі? Це доволі цікаве питання. На нього чомусь ніхто не хоче дати відповідь. Якщо хто думає що успішність в зароблянні грошей залежить виключно від вміння співати, то це лукавство. Вміння знайти замовлення - ось що зараз на першому плані. А результати виконання вони приблизно одного рівня, бо репертуар і обладнання однакове. В кого інші думки, висловлюйтесь! 

А за живий музон жирну платню.

Пане Ігорю, знову в "точку". Як казав Генрі Форд "як би я мав 5 доларів, то 3 з них витратив би на рекламу. Зараз модно казати "Піар", тож піартесь друзі, але не запіарюйтесь.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти