Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Ваші порівняння  безглузді  - Наприклад електрона сигарета - за допомогою якої,можна позбавитися шкідливої звички.а на рахунок : гумова жінка...так не у всіх є можливість  - різні вади і тд...тому він, вона - вибирають самі  свої особисті потреби.

Більш безглуздих коментарів я не бачив,якщо ви думаєте, шо одна розумієте значення простих слів, і висловів, тоді вам не на цей форум, і не в цю гілку!!!

Читаючи ваш коментар - висновок : ви є нервовохвора людина.

Вибачте, але в мене з цим все в порядку!!! Якщо ви по спеціальності  психіатр,або звязані з цією професією? То ваш висновок знову не доречний в музичному форумі.

А якщо по темі : хочеш грати наживо - грай ніхто незабороняє,але іншим невказуй !!!

Ця репліка вказує на те що ви не Уважна, і вмієте читати тільки поміж рядків!!! Мої поради, перш за все коли спілкуєтесь на форумах, уважно читайте назву теми, і перед тим як щось написати, переконайтесь, що ваші репліки дійсно будуть по темі!)))) Коли робити якісь висновки, або заперечення,  в бік  якогось учасника форуму, хоча б перечитайте його пости, а не пишіть просто так, щоб щось написати! ЦЕ НЕ ВИХОВАНО!!! На рахунок останьої вашої фрази якщо знайдете в моїх репліках(постах), таке ствердження! Я перед вами вибачусь!!! але я наголошую це повинно бути ствердження!!!!

-        «музикант повинен виконати ту річ, яку замовили люди. На то він і музикант, а не "включайлик"(про що мені також говорили-пробачаю!). Музикант повинен вміти грати, а цих "ноутбукщивків" треба гнати, які не знають акордів(хоча б!), гнати вшию цю пацанву!»

-       :я за таке і коли потрібно і дуже треба то обов'язково буде виконуватися і гратися, …. зараз нема сенсу, гроші майже одинакові… деколи в тому свій (+) і перевага Є..

      «…на той світ відправив…А так терплю…бо, попри всі свої численні недоліки я віруючий хрестиянин...  

…..А мораль? Гідність?Чесність? Достоїнство ,на них що вже висратись можна????...Хрестиянський обовязок  спасати заблудших,на кінець...)))»

      :таких П*** та С*** чули і знаємо багато – дуже добре, що їх менше ніж вони самі пишуть про такі і таки П…)))

-       «…Єлектронна сигарета!, Гумова жінка!, тай в принципі і їжа для космонавтів підійде!...»

-       :порівняння не в тему і ні до чого - не обговорюється, без слів…

      «…хочеш грати наживо - грай ніхто не забороняє, але іншим не вказуй !!!»

      :не потрібно робити висновки з того, що комусь вздумалось щось написати – слово «бізнес» ніхто не викинув і багато знають що це означає,….. а як, коли, де і звідки це вже питання 2-е? (мої коменти також не є і не будуть зразковими де кому)

Інші коментарі обговорювати більше нема сенсу та й не хочу – працюйте в своє задоволення і заробляйте !!! …… Чи на ноуті чи в живу (хоть на одній сопілці з бубном та ноутом) - аби люди вас підтримували, раділи та зрозуміли…

 

50 сторінок розмов, і мені захотілося написати. І ось про що. Тут розмова йде про Музикантів(ті, що грають, чи колись грали, тобто вміють дати собі раду з муз. інструментом), і про тих хто користується ноутом... Я тут про інше. Є команди в якій 4 лабухи мають консу позаду, в 3 абсолютний слух(для прикладу), валять так, шо сі шуби завертают. А гості сидять - не танцюють, а в кінці хтось з маси скаже "смур". І навпаки: 2-3 чувачки з ноутом і сякою-такою клавішою таку зроблять забаву, що народ ще довго згадуватиме і буде дякувати. І тепер на це все дивлюся зі сторони замовника: кого б я взяв собі на забаву? Якщо будуть одні музиканти гостями - то брати перших і кайфувати від лаби, а якщо гості не обовязково музиканти? - тоді кого? Виходить те, що роблять весільні музики тепер - це не тільки треба бути музикантом, а ще й вміти домовитись про достойну оплату, (чув такий вислів: грати вміє, а домовитись - ні), вміти побачити-відчути настрій публіки, використати найцікавіший репертуар. 

 

Roma Good... Будьти чесними,хоч самі перед собою на рахунок :" двох,трьох чувачків з ноутом"... Таким складом, зробити " диво",на халявних ( мінус,плюс) і зірвати бабло можна було ще пару років тому,АЛЕ НЕ ЗАРАЗ!! Замовник може частково "глухий",але не дурний..Не памятаю чи писав вже про це,але музиканти з Франківська вже лажанулись в Борщові на день вишиванки працювали в Палаці студентів,2 РОКИ ТОМУ ( наголошую не вчора) ( ціна питання мені не цікаво)...Але йшли в похід з почестями, а ноут забрав господар в процесі і - ГАТА... Ще комусь навести приклад? Не стараюсь всрати нікого,БО САМ ТАКИЙ..., але працюймо ТАК, шоб нам ЛИЦЕ НЕ ЛУЩИЛОСЬ,після взятих нами ГРОШЕЙ.

Думав ще щось написати....але ну нахєр....так тот всім пофіг....

Шарік все чотко

Сьогодні хлопаки ,перший раз сина свого  відвіз в гурток малярський, він в мене проявляє здібності до малювання ,ліпнини скульптури і все таке....А тепер сиджу і думаю а може неварто...їздити, вчитись ,трати гроші на то все....не факт що він зможе досягнути вершин Мікельанджело,Малєвіча і тд...може піти по накатаній схемі лабухів...)))) .купити йому принтер і хай роздруковує картини які йому сподобаються а буде говорив  що то він намалював....як думаєте проканає?????

Сьогодні хлопаки ,перший раз сина свого  відвіз в гурток малярський, він в мене проявляє здібності до малювання ,ліпнини скульптури і все таке....А тепер сиджу і думаю а може неварто...їздити, вчитись ,трати гроші на то все....не факт що він зможе досягнути вершин Мікельанджело,Малєвіча і тд...може піти по накатаній схемі лабухів...)))) .купити йому принтер і хай роздруковує картини які йому сподобаються а буде говорив  що то він намалював....як думаєте проканає?????

Порадьтесь з дружиною, вона точно знає!

Сьогодні хлопаки ,перший раз сина свого  відвіз в гурток малярський, він в мене проявляє здібності до малювання ,ліпнини скульптури і все таке....А тепер сиджу і думаю а може неварто...їздити, вчитись ,трати гроші на то все....не факт що він зможе досягнути вершин Мікельанджело,Малєвіча і тд...може піти по накатаній схемі лабухів...)))) .купити йому принтер і хай роздруковує картини які йому сподобаються а буде говорив  що то він намалював....як думаєте проканає?????

Пане Богдане! Ні в якому разі не робіть з дитини на початках  жертву прогресу, нехай ходить вчиться, так хоть буде надія що мистецтво ще буде існувати, а купите принтер, на коріінні зарубаєте здібність дитини. Ніхто не знає хто ким стане, але можливість дитині до саморозвитку треба дати, а потім він сам визначиться ким йому бути,чи тим хто творить!,чи тим хто відтворює!

Пане Богдане

Просто Бодя, пане богдане хай  до мене так ті звертаються, хто мені гроші винен...))))

 

Народ, яка вам різниця хто як заробляє гроші. Якщо людина може взяти АСУС і заробити більше ніж Ви - начить вона того ВАРТА.

Хочете показати, що Ви кращі - вперед строрюйте кантору і покажіть, що АСУСНИКАМ в тому світі місця не має... Слабо..?

А ви тут бла, бла...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти