Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Ви мені вибачте, але то все, що ви тут пишете, то все фігня!) Як можна обсирати ноутбуччиків, і ставити аватар де  стоїть по центрі ноут у всій красі???і!))

Та не краще пане Романе класний мінус від гри на клавіші(що до ямахи нижче пср 2000

Тоді в мене питання : ви називаєте лабу на тому крутому синтезаторі "живою музикою"???))

В мене принцип такий, що жива музика це тоді, колиє всі живі інструменти, а синтезатор, то є самограйка, і великої майстерності для того щоб на ній грати не потрібно)

І не важливо, чи ви використовуєте 50% фонограм, чи 100% головне сам факт  - ВИКОРИСТОВУЄТЕ)

Не красиво з вашого боку погано відзиватися про своїх колег, котрі так само ВИКОРИСТОВУЮТЬ фонограму, як і ви)

Я б зрозумів, якби це писала людина, котра працює з живим колективом, а так, краще закрити цю тему!)

тим що фанера вже стиснена в мр3, написана не у вашій тональності, і по АЧХ не має місця для вашого голосу

Якщо якісна фанера, то ті всі нюанси поправляються.  На рахунок частот, то для того придумали мікшер.
А про задоволення від гри в живу підтримую, тільки у нас з вами різне розуміння поняття "гра в живу"....

Поставити крапку не вдасться, бо є виконавці які грають і співать, а є які співають під фонограми. І взагалі цю тему якщо вже обговорювати, то потрібно спокійно і аргументовано. Та і висловлювати потрібно свою точку бачення, а не видавати бажане за дійсне. Використання фонограм в різній роботі відбувається по-різному. От тільки потрібно називати речі своїми іменами і не лукавити. Той хто ніколи не грав вживу ("гру" з використанням автоакомпонементу теж не рахую) ніколи не буде прихильником такого виду заробляння грошей. Просто їм недано. Або потрібно починати все з початку - освоєння звуковидобування на обраному інструменті, нудні заняття, гами, арпеджіо, етюди. І неправий той хто стверджує що музикант повинен виконати будь-яке замовлення (це якщо мова йде про гру на весіллі). Нормальна людина зі здоровим глуздом, яка хоче поздоровити молоду пару, спитає поради в музикантів і попросить підібрати пісню-вітання. Так було колись роками і це не є ностальгія, а нормальне явище. Сучасні "виконання" мають жалюгідний вигляд. Репертуар один і той самий. Звучання одне і теж, бо використовуються одні і ті ж "інтернет-фанери". Любителям "караокерного співу" можу надати перелік пристойних закладів Львова де їх і на поріг не пустять працювати. Без образи, але це так. Власники і менеджери хочуть мати справу з артистами які мають свою програму. Ось тільки в звязку з економічною кризою цей процес суттєво пригальмував.  Пропоную ознайомитись з цим столичним ресурсом: http://www.musicbands.com.ua/ 

Оці сподобались:

http://musicbands.com.ua/bands/?id=83

:)

 Кожен висловлює свою точку зору і своє бачення по питанню яке є в заголовку цієї теми. Я теж!!! заробляю гроші на весіллі під ноут і під "інкубаторні фонограми". Але це мене вельми гнітить і хочу якомога швидше організувати колектив щоб обходитись без них. То що, поки я його не організую, то висловлювати своє бачення по даному питанні мені не можна? Взагалі таке враження що активних дописувачів на форумі кілька десятків, хоч on line завжди в такий час 80-100 осіб. Але повірте, колеги, що час невплинно працює на нас, а не на них. (Хто незрозумів, то можу розшифрувати).

Ростик, послухав демо-трек, то сподобався спів з віддачею і бажанням. Нормально! Це теж громадяни України. В нас, богу дякувати, нема заборони на професії.

Як на мене , то нормальні слова підібрав)

З вживанням таких "нормальних слів" Ви в школі  писали твори теж? Вже чомусь так є, коли нема аргументів, то в хід йде ненормативна лексика.

По прерше пане Vitalik k/m згадайте ще про трубу та тамбурін в аватарі, по друге грати на клавіші можна і трьома пальцями, але то буде така-кака гра. Що до живих інструментів то і електроорган на якому грали і грають відомі джазмени світу (Кейт Джарет наприклад) і електрогітара не живі інструменти чи що?

По третє, я 5 років назад теж був повним ноутбучником, і навть фонограми купляв по п"ять грн. за штуку, але ж скажу що немає там правди і кайфу( і нікого я не збираюся обсирати, кожен має те, на що заслуговує). Ну і що що клавіша це напів-вживу, алеж хоч так, бо народ не в змозі платити. Наразі у мене є колектив, але замовлень на нього біля 10 на рік,людям дорого заплатити 1000баксів за день весілля . І ще одне питання- ви що, на кожну пісню АЧХ крутите на 16полосному еквалайзері.

Ну я не вважаю такі слова настільки ненормативною лексикою, щоб не використовувати їх у своїх висловлюваннях)
Але, якщо вони вас образили чимось, то я перепрошую!)

Тамбурін, то серйозний інструмент, я згоден!)))))

Електрогітара не має автоматичного акомпонементу!)

І ще одне питання- ви що, на кожну пісню АЧХ крутите на 16полосному еквалайзері.

Ні, я використовую мінідиск плеєр, і просто перед записом фонограми на нього стараюся підігнати її частотно, щоб всі фонограми звучали приблизно однаково)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти