Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

=після діджея молодь навряд чи захоче танцювати під вашу музику.=

Може і так ,а може ні мені здається тут ще багато   залежить від того як спланувати роботу і який ви будете виконуватьи репертуар,діджея однозначто треба включати пізно в ночі  і якщо ви ще будете після нього виконувати якісь речі то це однозначно мають бути якісь потужні хіти які  незможуть слухача залишити байдужим, тай навіть якщо просто народні речі думаю вони також будуть востребовані,мало хто зможе кілька годин підряд ковбаситись під діджея то суто моя думка,на істину в послідній інстанції не претендую

Прикольно звучить вислів "пізно вночі" в контексті деяких львівських закладів, де музика на весіллі до 23:00.

Класно, хочу до Львова... працювати:-)

Так і хочеться повернутися 80-ті,90-ті...Коли я потратив багато сотень" совєтских рублей" і купив собі фірмову гітару,то мене чуть із дому не вигнали(жарт!),бо ми мали фірму,звучало і замовники до нас тягнулися.Якось повідомляв вище чи в інших темах про те,що музикант повинен заспівати під будь-який мінус.Що маю на увазі.Дорогі колеги!Як Ви і співали толково тоді,то і сьогодні ніхто не відбере Ваш талант,коли Ви і працюєте під "мінус".А новоспечені караокери,які не мають ні досвіду,ні таланту,а рахують уже себе"звездами"-відпадуть.Маю чудового клавішника,люди підійдуть-виконає все,що потрібно.Ось,що я мав на увазі,що музикант повинен заграти все,що не попросять ,тобто він і є музикант,хоча мінуси там десь "валяються".А от ці всім відомі караокери,які вдома "репетируют" і вважають себе "певцами и певицами" не стануть на заваді справжнім музикантам,бо Ваш талант випробовував час..."Плохому танцору..."Тут мене вибачте!А якщо музикат-толковий,то він заспіває і акапельно,і під "мінусовку".Всім творчих досягнень!

=що музикант повинен заспівати під будь-який мінус.=

Якимись дивними поняттями ви висловлюэтесья от чомусь завжди думав що музикант повинен гратиа от співак співати інша річ що ці поняття можна поєднувати

І ще мені чомусь незрозуміло про яких старих професіоналів і нових доморощених караокерів ви говоритеяк на мене шо новий караокер шо старий один ....(о те шо на заборах пишуть), а кількість прожитих років на талант не впливає ,минулої пятниці в себе в районі ходив на рок фестивальчик ,в основному все було посередньо,але коли вийшов один хлопчина років 12 і так заграв (двома руками по грифу) серце намить зупинилось від захоплення , і при чому тут вік?незбагну......

=Прикольно звучить вислів "пізно вночі" в контексті деяких львівських закладів, де музика на весіллі до 23:00=

От саме тому люблю працювати ву Львові))))І тут дійсно непоспориш і діджея і музик на таке весілля запрошувати резону нема , хоча на моїй практиці і у Львові бували веслля що називається до ранку

Ви п.Богдане,мене не зрозуміли,говоримо на інших полюсах.Спробую внести ясність.Музикант дійсно повинен вміти грати,хоча в своїй роботі використовує "мінуси".У нас поєднувалось і виконання,і володіння інструментом.Вважаю,що музиканти "постарше" ніякими караокерами  не будуть.Це не їхня стежка...Якось Ви говорили,чи ,може,помиляюсь...що "багатоколективному"ансамблю не кожен зможе заплатити.Щодо прожитих років,то я не просто ,мовляв,хотів підтримати музикантів,але їхній талант ніхто не відбере,який є у "караокерів.Ви не зрозумієте хлопців з 80-х,90-х років,які викладали сумасбродні "бабки" за фірмові струни...

=.Вважаю,що музиканти "постарше" ніякими караокерами  не будуть=

Ну як небудуть як вже є,і струни ті фірмові давно погнили ,і це нажаль гірка реальність дуже часто доводиться стикатись з "старими" музикантами які колись лабали в живих коликтивах по пристойних закладах а зарас в двох нотах путаються ,а причина банальна бо грати нетреба бо мінуса є......Про живі колективи так звичайно я казав шо то дорого і зарас ще досить складно організувати в глобальному маштабі але я також казав що переконаний що жива музика дуже скоро вернеться на ринок і до того треба готуватись,

 І ще незнаю наскільки різні полюса в нас але шо таке живе грання я знаю ,я на музичній ниві не так давно з 99 року, але фанери почав використовувати лише в 2009 році,і хоч в моїх краях,окрім мого коликтиву, всі решта повним ходом використовували фанери проте заказів найбільше було у мене і  апарат був нетакий крутий, і консерваторією похвалитись неможу , але от душу я вкладував в цю справу до копійки і люди то відчували

І зарас фонограми для мене то вимушена міра (якщо вам цікаво чому можу пояснити) маю надію що до осені вже буду лабати в живу повним ходом, а в комерційному успіху того діла несумніваюсь ну хіба дефолт який станеться чи що....

Бажаю успіху п.Богдане!Беріть участь у "Конкурсі вокалістів"Всього Вам Доброго!

Дякую вам також всього найкращого!!!!Як образив яким своїм висловом ти приймінь мої вибачення,паросто як каже моя кохана дружина я "фанат" музики)))))А в конкурс вокалістів ???незнаю може спробую хоч конкурсів я ніколи нелюбив мене чомусь жива робота на весіллях і корпоративах значно більше вабить ,як на той конкурс можна потрапити?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти