Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Для обдарованих пояснюю-що для колективу із старенькою і простенькою апаратурою важче відіграти весілля ніж колективу зафаршерованому дорогим обладнанням.Адже не треба дерти голос-за тебе це зробить компресор-та інша апаратура .Прикладів можна навести безліч.А це все майже те саме,що працювати під фонограму-адже більшьсть за тебе робить апаратура.

Хлопці, а давайте добавляти відео у свій прафіль, щоби балаканина була хоч якось була підтверджена - Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...  І бажано відео з весіль, корпоративів, як працюємо, на чому, бо читаючи любий коментар я особисто стараюся знайомитися з людьми які дописують, а знайомитися, власне, нема з чим.

І бажано щоб у профілі відображалась кількість зкачаних мінусовок.Отоді розумників набагато поменшає.

Як обдарований середньостатистичному музикові пояснюю,ви зрівняли "той" з пальцем,компресор є для того щоб виріняти динамічну нерівність (тихий звук підняти надто потужний опустити),ревер (процесор ефектів) для того щоб збагатити надати більшого обєму і глибини вокалу чи звучанню вашого інструменту.НА ВИКОНАВСЬКУ МАЙСТЕРНІСТЬ ЦІ ПРИСТРОЇ НІЯК ВПЛИНУТИ НЕМОЖУТЬ!!!!!!!

ТОБТО якщо ви неможете чисто заспівати чи заграти поставте хоч сто тих процесорів воно вам недопоможе.

А незнайомих людей ображати нераджу, краще навчіться чітко формолювати свою думку...

Шановний Бодя.Не вас я хотів образити.А порівнювати той з пальцем ви краще самі навчіться.Якщо ви уважно читали то я не писав що саме компресор вирівнює вокал.А на рахунок обізнаності в апаратурі-то ви ще казали на беку-цяця.а я вже грав по весіллях.Удачі вам.

Як середньостатистичний обдарованому музикові - bodja, ти пробував відспівати дві доби у дешевий мікрофон без всякої обробки, враховуючи той фактор, що голос має властивість сідати і хрипнути? 

На весіллях грали як я ше беку цяцьою обзивав а до компресора і толкового ревера недоробилисьБез образ ви перший почали
 

І знову ж таки уважніще треба читати.Я написав -багато колективів.Хоча в мене компресора дійсно немає і він мені не потрібен.

В мене зарас шур пі джі 48 і весь наступний сетап по класу недалеко втік так шо я не слухах знаю шо таке на фуфлі працювати і дві сутки також...

 ШАНОВНІ колеги хто читав мої дописи на форумі той знає що я як і всі тут зарас сиджу на фанерах ,але це мене докорінним чином незадовільняє і гнітить тому я на максимумі сил працюю над проектом живого калетиву і вірю що за цим майбутнє....     і для мене цей форум то є чудова нагода обєднати свої сили з однодумцями для того щоб як умого швидше наблизити той момент коли фанерщиків будуть гнати з весіль поганою мітлою

За однодумців маю всіх музик які небайдужі до живого звучання

У такому випадку і я твій однодумець!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти