Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

>>Не згідний, одне діло навчитися переставляти ноги під повільняк, інше навчитися танцювати вальс)

Поганому танцюристу я..я заважають. Моя покійна бабця завжи жартувала, що ведмедя в цирку вчать танцювати, не те що людину.

У традиційних польці та вальсі нічого складного нема, як для наших предків не було нічого складного в гопаку.

Вчаться ж люди ходити, говорити, читати, плавати, на велосипеді кататись.

Хоча, відверто кажучи, більшість не вміє танцювати і своїх "саврємєнних танцев". Максимум -  кілька шаблонних "тєлодвіженій".

Р.S. Я теж вчився танцювати перед весіллям  (на той час ('98)  не вміти танцювати народні танці ще вважалось ганьбою). Навчився за кілька годин протягом одного заняття. На все життя...

Ростиславе, я подібну "процедуру" проходив теж))) ("81). Але потім якось забулося, та і на всіх весіллях і забавах по "другу сторону барикади". Звісно що вміти треба.

З танцями простіше: або вмієш, або ні. Третього не дано і аналога фанер нема :D

=Віталік, а от я себе відчуваю доволі неповноцінним, бо невмію танцювати ні вальс, ні польку=

САпожник без сапог

А якщо відноснотеми то скажу так, для мене немає понаття музика в живу чи музика під фонограму ,з моєї точки зору є музика а є караоке і ці поняття навіть близько порівнювати неможна ,музика це для душі а караоке це ознака нашого низького рівня життя од і займаємся самодурством називаючи магнітофон живою музикою бо на краще банально немає грошей(((((((((((((\Але хвала БОГу є всі задатки того щоб музика відродилась,рівень життя росте  і якщо далі так піде думаю скоро будем мали змогу бачити все більше і більше живих колективів.

А щоб музика звучала сучасно і відповідала смакам молоді і потребам часу то булоб дуже добре мати в колективі свого діджея який буде робити в гурті електронну музику. Думаю для професійного музики буде не надто складно освоїти діджейський апарат)))і це буде набагато модніше і цікавіше аніж банальні заюзані хіти ниших східних сусідів.

>>А щоб музика звучала сучасно і відповідала смакам молоді і потребам часу то булоб дуже добре мати в колективі свого діджея який буде робити в гурті електронну музику. Думаю для професійного музики буде не надто складно освоїти діджейський апарат)))і це буде набагато модніше і цікавіше аніж банальні заюзані хіти ниших східних сусідів.

Вже тоді краще мобільний цирк-шапіто з циганами та ведмедями "Поженешся за  двома зайцями - третього не спіймаєш". Краще перфектно робити свою роботу, а діджейську хай робить діджей (звісно, мова йде про нормального діджея, а не того, хто "ставить" та "включає").

Ну про цирк і циган жирно сказано.. Дійсно, робити любу роботу за яку взявся треба перфектно. Не даремно є така приказка "Назвався грибом, то лізь у кошик", тільки я її по своєму викладую "Назвався клізмою, то лізь у дупу"..

=Вже тоді краще мобільний цирк-шапіто з циганами і ведмедями=

Во так зразу взяв і обламав менеВ захист своєї тези скажу, був очевидцем весілля де працювали "жива" музика (ноутбук) і діджей ніюе профі було дуже цікаве поєднання)))от тоді я про це почав і подумувати....а ви зразу цйирк ,я експерементатор)))

Дай Бог щоб експеременти не перетворювалися на екскременти.

Богдане, я не проти такого "цирку", швидше за, тільки це має бути зроблено, так як це має бути і займатись тим має чи організатор (не тамада), чи якась толкова агенція.

Мало би це виглядати приблизно так: є кілька залів чи майданчиків - працюють там різножанрові артисти/команди, немає - продумується розклад і первними відрізками часу (від 20 хв до кількох годин) ті ж різножанрові команди ковбасять: одні граються суто фолк, інші джаз/блюз/рок/попсу. Маленька перерва і на сцені заслужені артисти України та решти світу. Ще через трохи фокусники/пародисти, а там під вечір справжній циганський табір прикотив і з собою на халтуру прихопив спеціально розбудженого зі сплячки ведмедя :) Після них до столу подають гарячі "кальоса" (екстазі чи подібне барахло) і молодь бависі до раня разом з діджеями.

Всі працюють якісно, з драйвом і качем, від 5 до 30-40 речей, але вилизаних, як песячі тестикули. Ніхто не пробує заграти неможливого, не з свого репертуару, ніяких невдалих імпровізацій та спроб "ізобразіть". Водночас, всі запити гостей покриваються.

Пропоноване рішення супер, так працюють у цілому світі. Але має один мінус - тре купу бабла і тих, кому це бабло можна без жалю і суму дати. І якщо у вас нема кринички з нафтою чи ямки з алмазами, то тоді - основний варіант проведення забави, який ми всі з вами переважно і спостерігаємо...

А що до ді-джея то закордонні профі давно таке роблять, послухайте гурт "Liquid Soul", оце жир, один з моїх улюблених бендів. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти