Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Питань немає(як я кажу,без всяких образ!)Ми з Вами хотіли знайти істину...Щодо "Конкурсу.."На головній сторінці п.Роман написав вимоги-є бажання беріть учас ть.Пробачте п.Богдане,емоціїї л"ються через край,треба бути толерантнішим.Пробачте! Ви не повірите- я по профессии-учитель русского языка!

все гуд))))я економіст))))також емоцій хватає

Завжди приємно,що у спілкуванні присутня взаємоповага!Взагалі,я погоджуюсь,що караокерство відпаде...,але не скоро.Я залюбки взяв би свій "Fender",що пилом припадає...Просто захищаюсь за музикантів зі стажем,які і в сьогоденні повинні "дати жару",а не плутатись в двох нотах,як говорив п.Богдан.Повторюсь-на те він і музикант.Попит буде на талановитих людей, "не відкриваю Америки..."А тим,хто "тіпа музикант" місце на смітнику історії.Коли це буде?Тоді,як Україна дійсно стане європейською державою.
 

Все вірно Богдан написав. Нема різниці - "старий" караокєр, чи "молодий"... Кнопку play завзято тиснуть і ті і ті. І те що старші музиканти живуть старою славою і хіба спогадами, теж факт. Вибачте за тафтологію, але щоб грати, то треба грати. Все. По іншому не буває. Інша справа що навики гри на музінструменті можна відновити, але на це йде багато часу і праці. І ці всі "пісні"-як треба, то стану і заграю, це лише видавання бажаного за дійсне. А от робити цього ніхто нехоче. Так що успіх, шана і популярність все одно буде в тих хто використовує, барабани, бас, духові інструменти. Бо музика яку творять люди відрізняється від "музики" створеної самограйкою і навіть ритм машинкою. Вона має ДУШУ, а не рівномірне, монотонне, "правильне" ритмічне "цикання" і електронне "булькання". Це може слухач і не розуміє, але відчуває дуже добре. Тому колись і були "добрі музики", а були і "не дуже". Тепер поганих НЕМА!!!!. Я цілком серйозно! Колеги, покладіть руку на серце і скажіть-про когось з колег ви чули щоб сказали відверто що вони погані музиканти? Ні. І це так є, бо всі "єднакі". І репертуар який хош і не стомлюються особливо, і навіть звучать. (Бо що там визвучувати "магнітофон"). Це мені все гіпотетично нагадує хірурга, якому придумали пристрій який робить операцію, а доктор лише натискає кнопочку. Але постійно говорить:"Я ЛІКАР!!! Ви знаєте скільки я в свій час операцій зробив! От і зараз, як буде треба, то й зроблю руками!!!  А от чи він зробить і як? (с)

Недавно мали цікавий випадок на весіллі. Почну з того, що в канторі маємо достатню к-сть естрадних речей  які граємо в живу, щоб довше протримати гостей, коли вони в розгарі. Прописую подібний стиль, відпрацьовуєм соляки; виходить не 1до1, але досить пристойно.

На весіллі підходить чувак років 25 і просить привітати молодят піснею "Ніченькою темною". Печем ми ту річ по другому колу, гості скачуть, як дикі викрикуючи "Давай ше!!!" Після заходу підходить до нас той хлопчина, який замовив пісню зі словами: "Шо за х-ню ти заграв? То такво має бути (і включає на телефоні Пономарьова). Ти шо вдома інтернету немаєш? Скачай си фанєру і грай так як всі музики!!!"

Як вам такий розклад?

Вітаю п.Ігора!Народ дійсно бажає "один в один".Колись музиканти пахали,щоб підібрати той же "соляк",а хто вмів це діло зняти ,тому по-сьогоднішньому "респект".Ви,шанований п.Ігоре(так думаю) заграли похідний твір від цієї речі,тому і вийшла така ситуація.На майбутнє Ви конкретно домоваляйтесь із замовником(в якому стилі і т.д.)Бажаю парносу!!!!З великою повагою-Василь.

Намагаємося відтворювати як найточніше. Тут проблема в клієнтах, які заслухані стандартними піснями,  і всі вони прекрасно знають шо таке іртернет, фанера, беки... Прогрессс, понімаітє!!! :-)

п. Ігоре Labuh "ПРОГРЕС ЙДЕ", бо вже шукають мінус " ХОДИТЬ ДОВБУШ МОЛОДЕНЬКИЙ ", видно не до відтворення "  ЯК НАЙ ТОЧНІШЕ",  не получається " ЖИВЦЕМ " прийдеться помогти " КОЛГОСПОМ "".

п.Ігоре!Майте ремікс і всі питання буде знято!От в такому стилі Ви працюєте,а молодь потягнеться,бо для них буде звучати сучасна річ.Працюю в кафе і розумію,що "диско"не проходить,потрібно шукати інший підхід до відвідувачів,чого і Вам бажаю!
 

Про Пономарьова, то повчальний приклад. Додам хіба: "Далі буде...!!!!"  Що ж до копіювання, то ніколи не робили точних копій, грали по-своєму. Претензій ніколи небуло.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти