Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Романе, я якраз бачу що наступ живого виконання піде з іншого боку: будуть погоджуватись працювати за ту саму плату, що і караокєри. Так, згідний, людині яка віддала роки для навчання і освоєння музінструментом психологічно важко йти і викладатися за менші гроші ніж отримують колеги співаючи під "Асус". Іншого поки не бачу. Потім все нормалізується. Я добре пам'ятаю часи коли нам доплачували господарі після весілля коли ми грали вживу. Що люди були шедріші? Думаю ні. Оцінювався рівень і було розуміння що для цього потрачено багато часу на вивчення і освоєння репертуару, та і обладнання мали відповідне. А сьогоднішнє зверхнє відношення і репліки "Включіть...", говорять самі за себе.

Дуже влучні і правельні слова нема чого додати.

Нічого, все скоро стане на свої місця, і тоді подібні теми будуть заслуховуватися у суді. Під фанеру, та й за гроші, та ще й під +, ну це вже занадто. От я собі думав, чому Стінга, Бобі МакФеріна, Мадонну знає цілий світ, а Меладзе, Ротару, Повалій тільки країни СНД. Та тому що +.

В нас дуже останнім часом заняття музикою матеріалізоване. У світі не настільки. Там грою на муз інструментах займаються більше для душі. В нас відразу після вивчення трьох акордів йде бажання заробляти нацьому гроші. Тому й рівень такий немічний. Звідки вся ця наївність в молодого покоління? Від зомбо-скриньки, після перегляду "Фабрик", "Шансів" і т.п. окозамилювання. За талант треба платити, тому в нас стільки безголосих "звьозд". Так вигідніше і дешевше. Своєрідний шоу-бізнес по-українськи.

Велику негативно роль в цьому процесі безталанності відіграє також наша повністю беграмотна безсмакова публіка, якби слухач протестував,то це явище не мало-б такого тотального розповсюдження.

Приклад ,протести проти нового податкового кодексу....все таки подіяло (частково) хоч наша нова влада особливою демократичністю не відзначається.

В темі більше ніж 1700 переглядів. Відписувачів ..., ну самі бачите))). Це мені нагадує відому фрузу з байки  І.А.Крилова "Кот и повар": "А Васька слушает, да ест!"

Зате, напевне, є багато коментарів подумки :)) ...

Нехай читають, думають та роблять висновки. А якщо мовчать, то всім відомо що мовчання-знак згоди.

А великих висновків робити не треба.Я майже щодня  читаю вільне спілкування -дуже багато написаного і основне що правильно ви все пишете.Але чи від щирого серця ця писанина?Багато писарчуків просто піараться-я такий правильний як ніхто інший.А у самого рильце в пушку.Всі ви говорите про живу музику , про фонограми.Більшість з вас зафаршировані компресорами,дорогими реверами та іншою дорогою апаратурою.Звичайно провести весілля з такою апаратурою саме задоволення.А багато колективів ще працюють на саморобних стареньких аппаратах і вони дійсно працюють на всі 100.А ви в порівнянні з ними -це теж саме що гра вживу і під фонограму.

=А ви в порівнянні з ними -це теж саме що гра вживу і під фонограму.=

НЕЗРОЗУміЛА теза??????що ви цим хочите сказати????

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти