Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Вибачте,колеги!Сам створив тему-сам відповідаю...Щось у мене з компом..Спробую спочатку.Тема не є сатисфакція.Колись була полеміка з форумчанами на рахунок мінусів.Вважаю,що музикант повинен виконати ту річ,яку замовили люди.На то він і музикант ,а не "включайлик"(про що мені також говорили-пробачаю!).Музикант повинен вміти грати,а цих "ноутбукщивків" треба гнати ,які не знають акордів(хоча б!),гнати вшию цю пацанву!

 P.S.Хоча  особисто не заперечую,щодо використання  мінусів.Ваші думки?
 

Привіт пане Василю вам респект! Ви мене випередили, бо я хотів створити подібну тему. Вчора грав у ресторані, то підходить до мене замовник і каже "включи" ту то пісню. Спочатку казали заграй, потім заспівай, а тепер включи(понабираються ж від ноутбучників). І під кінець робочого вечора ще один замовник каже: ти включи оригінал та плямкай ротом під нього, бо так роблять в інших кафе. Починаю пояснювати, що тим хто так робить варто по шиї бити. Дійсно ці горе-музиканти привчають людей до повної лажі. Але якщо народ дозволяє таке робити то що тут вдієш. Десь чув на форумі, що під фанеру люди краще відриваються ніж під гру вживу(маю на увазі гра на клавіші), то ж хочу заперечити, скільки разів перевіряв, коли граю однозначно людям більше подобається. Мабуть той хто таке сказав грає паршивенько. На разі я використовую близько 30% зі свого репертуару фонограм, в основному коли на трубі граю соляки, а так на корг па500 відриваюся. І ще маю ось такий скалд для повної гри вживу  http://www.youtube.com/watch?v=zXpk9Ctlv-I

З повагою Роман Співак.

І ще собі так подумав: Чому фанера, а не вживу. Бо в основному в кабак і на весілля йдуть заробити, забуваючи про кайф гри, БАБЛО-БАБЛО, і ще раз БАБЛО. Для того щоб грати потрібно багато часу вчитися, займатися, але в основному заважає тупа лінь(а оці галімі відмовки, мовляв у мене часу нема, або ще щось не оправдвння) Є така приказка "Не хочеш. знайдеш причину, Хочеш, знайдеш спосіб". Як казав відомий трубач:Коли я не пограю день, це відчуваю я, коли два, то це відчуває слухач. Ноутбучники ідуть "працювати" як на каторгу, дайте йому побільше бабла і не рухайте, його нудить від тих кабаків, весіль,та клієнтів, але він "гордо" іде на цей  "подвиг". Шановні, ну всеодно ж доведеться робити ту роботу, то краще її робити гідно та достойно і з посмішкою на обличчі, ніж кривлячись та прибідняючись страдати. На перше місце потрібно ставити кайф від роботи та гри, співу, і тоді бабло саме піде вам у кишені+повага та шана від клієнтів, закон працює на всі сто.

Щоб щось мати від роботи, потрібно в неї щось вкладати. Купляв я мікрофон шур бета 87с, багато хто казав: нащо такий мікрофон(400 у.о.) на весілля. Коли купив-помітив збільшення парносу, отак то.

З повагою Роман Співак.

Вчора грав у ресторані, то підходить до мене замовник і каже "включи" ту то пісню

Ну а що він має казати, якщо бачить перед собою музиканта з ноутбуком!?!?!

Роблю висновки з вашої ави!)

З однієї сторони правильно пане Віталік, але клієнт має на увазі включи плюс(в іншому разі казали б заспівай), бо деякі унікуми горе-музиканти вже пописали собі плюси і так "працюють". Є ще такі кадри, які "співають" під оригінал, тільки середину на пульті забирають, о такі то пироги. Але мені сумно, що ви, пане Віталік зробили висновки тільки про включи(мабуть я помиляюсь), адже  я там багато написав.

З повагою Роман Співак. 

Ця тема вже сто раз піднімалася.Ну чогож ви всі такі наївні.Кричите один на перед іншого "Геть ноутбучників і типу того", а самі далі сидите і скачуєте інформацію втіхаря.Кожен розуміє шо краще закинути оригінальний,чи професійно написаний мінус,аніж лабати самому(хто лабає на ПА 500,а хтось і на 630 Ямасі).Зараз за винятком одиниць кантор всі мають мінідиски,ноутбуки,плеєри,такий час вже.А деколи,шоб переконати клієнта,потрібно всього навсього де не де підлабати,чи показати,шо та клавіша ше робоча,і не виставляти 19-дюймовий ноут напередсебе ( як один сказав-"В мене клавіша для попільнички і шоб було де канапки ставити).

Та не краще пане Романе класний мінус від гри на клавіші(що до ямахи нижче пср 2000 та недостанього рівня виконавської майстерності музиканта чи лабуха погоджуюсь).

Ніхто не каже щоб повністю відмовитись від фонограмм, але ж хоча б 50на50.

Що до інструмента-погоджуюсь.Маю колегу,який на давній 520 Ямасі-коли вирубався мінідиск-долабав банкет.Сам він -викладач музики з Музпедом за плечима.Лєньки просто,ЛЄНКИ.Але сам бачив лабухів (520 Ямаха,QS 300 Ямаха,Е16  Роланд,сакс)-як заграли "Марджанджу"-чуть з ніг не впав.Для таких колективів весілля відлабати-то треба попотіти трошки,а не як кажуть"халтура".Є в нас у Львові кантора "Живограй"-дійсно хлопці стараються-працюють.Я не спорю-якшо тих 50 процентів відіграти вживу(хоча б елементарну "україну"- то великий плюс своїй репутації,а знаю таких хлопців,які вбивають клавіатуру на TRITON Le,так меблюють,шо аж за вухами свистить,а є такі,в яких клавіша не включається-але виконання -5+++++.Всі Суботи -Неділлі зайняті,і в ресторані працюють.Без обід нікому.

Шановне товариство, чим гірша фонограма по звучанню від гри в живу на клавіші( я говорю про клавіші, ціна яких вища 1000 долярчиків), тим що фанера вже стиснена в мр3, написана не у вашій тональності, і по АЧХ не має місця для вашого голосу, а граючи на клавіші ви все підтасовуєте під себе, навіть обиграші, мелізми та контрапункти,темп врешт-решт. В основному в кабаках та весіллях клієнт просить попси, яку неважко зіграти на клавішних. Коли користувався пср1500, не лежала душа на ній грати, не звучить вона по моєму, та коли купив корг па 500 десь через місяць повидаляв більшість попсових фонограм. отакі то пироги. Вся справа у кайфі гри, і клієнти це прекрасно бачать і чують. Наразі мій кабак в якому я працюю рентабельний лише через те, що ми з дружиною там граєм, я не хвалюся, так каже господар і більшість клієнтів. Ось вам результат. А тим у кого немає хорошого інструменту, раджу його купити, адже скільки в роботу вкладеш, стільки і будеш мати. Ну і звичайно займатись, займатись і ще раз займатись.

З повагою Роман Співак

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти