Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

"...що на 500 ватний динамік, подавалось 1000ват мощі ..."

sergejkushnir, Сергій ось подивіться по ссилці http://www.rodin-sound.ru/articles_rec_cs.html там ясно сказано які головки у колонках і у pdf документах дані всі тех характеристики на головки. Почитайте собі і вам усе стане ясно чому в ті колонки для хорошої роботи вливають 1кВт потужності. Одразу перестанете всьому тому дивуватись і вести з хлопцями непотрібні суперечки. Да це досить вдалий варіант акустичних систем для компактного мобільного звуку (ресторан-весілля-вечірка) я з цим згідний повністю. Але чи багато знайдеться кафешно-халтурних лабухів які готові взяти і икласти за пару 12"-дюймових колонок 10,000 гривень?? Хіба що закупка на організацію...

Але чи багато знайдеться кафешно-халтурних лабухів які готові взяти і вкласти за пару 12"-дюймових колонок 10,000 гривень??  А хіба мало є таки лабухів, які  викладають  за пару 15"-дюймових колонок , чи другої величини ( дюймової) 10 . 000 гр. і більше  а в результаті не узгоженості комутаційної лінійки ( мікш, проц. підсил, АС) - мають пшик.... І я пройшов теж саме... На помилках вчаться - бажано вчитись не на своїх... А пісилювачам " від Василя" респект бо чув їх в роботі не в одному колективі.

Сергій ось подивіться по ссилці http://www.rodin-sound.ru/articles_rec_cs.html там ясно сказано які головки у колонках і у pdf документах дані всі тех характеристики на головки. Почитайте собі і вам усе стане ясно чому в ті колонки для хорошої роботи вливають 1кВт

Та я і сам знаю що програмна потужніть э більшою за номінальну. Тому й кажу що на субовий динамік потужності треба вливати під програмну а не номінальну щоб добре звучав

Але чи багато знайдеться кафешно-халтурних лабухів які готові взяти і икласти за пару 12"-дюймових колонок 10,000 гривень?? Хіба що закупка на організацію...

Отож! Та вони ще й у вазі не легенькі. Я їх з товаришем тестував, співав на них. По звуку мені не дуже вони сподобались.

Бюджетні ТХ 1155 звучать краще

співав на них. По звуку мені не дуже вони сподобались.

Бюджетні ТХ 1155 звучать краще

Певно що так, на бюджетних лажу менше чути

Сергій цікаво звичайно як Ви на "вухо" почули частоту в 20 000 Кг ))))))))))))))

Сергій цікаво звичайно як Ви на "вухо" почули частоту в 20 000 Кг ))))))))))))))

Швидко-швидко-швидко "рубаху колихало" :) ...

Певно що так, на бюджетних лажу менше чути

До чого тут лажа? Я не лажаю коли співаю на відміну від інших

 Я їх з товаришем тестував, співав на них.

, Ото жесть... Да чого вже аж НА НИХ, хіба не можна було поруч колонок стати чи взагалі зі сторони їх послухати. 

Я не лажаю коли співаю на відміну від інших

Правильно!!! Головне не лажати, а ще головніше не лажатись. 

Сергій цікаво звичайно як Ви на "вухо" почули частоту в 20 000 Кг ))))))))))))))

М-да... Видно добре хлоп прийняв перед тим "на грудь"...

Ото жесть... ..............

Да ви NACHTIGALL "шутнік" як я подивлюсь..

Головне не лажати, а ще головніше не лажатись.

Золоті слова

sergejkushnir, Вас знають всі музики СРСР, як крикливого, горластого і судячи з вашої любові до ПаркАуді, з проблемним слухом му-ЗИ-кою. Перестаньте позоритись зі своїм Парком та Магом, підніміться вище п'яної сільської дискотеки. Потрібно рости, а ви лише кричите на всіх перехрестях, що "Таврія" ліпше всіх. Для чого так виставляти свій непрофессіоналізм? Привабте до себе увагу чимось серйозним, красивим, розумним. Коли в цирку клоуна забагато - це дратує ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти