Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

Да чого вже аж НА НИХ, хіба не можна було поруч колонок стати чи взагалі зі сторони їх послухати.

Якщо ви так провіряєте акустику, то український прапор вам в руки. Зі сторони вся акустика звучить майже однаково. Друге діло коли сам співаєш на ній

Оце видав умнік.))

sensey13. Дратівливий ви наш!.  Не Парк АУДІ а АУДІО. Навчіться спочатку називати бренди правильно, а потім дратуйтесь на здоровя

Проблемний слух це у вас, а ще лейбаковізм.

Лікуватись треба від залежності, і порівнювати апарат треба спочатку перед тим як кричати що Фірма це дуже круто, і всі музиканти б...ни, якщо не працюють на електро войсах

Перечисліть спочатку свою апаратуру на якій працюєте перш ніж робити попуск в чужу сторону

Прошу користувачів утриматись від флейму, баню ще ніхто не відміняв.

sergejkushnir, "...Бюджетні ТХ 1155 звучать краще..."

Я так зрозумів ви говорите про Electro-Voice, серію TX, так щось не припомню я таку модель як TX1155. Знаю TX1152 (там 15") і знаю TX1122 (там 12"). А що за модель TX1155? Щось не чув про неї, може я шо пропустив, га? 

Взагалі то тема ця про "Васіни блоки", а ви Сергію як завжди товчете свою стандартну пісню про все і ні про що, прокололись уже в цій темі не на одній сторінці. Невже не зрозуміло що вам інші хлопці стараються сказати...

З приводу "...НА НИХ..." - уточнюю то жарт, всі ж навколо зрозуміли правильно, ви ні, жаль. смайли ж стоять...

"...Навчіться спочатку називати бренди правильно..."    "...якщо не працюють на електро войсах..."

Правильно буде Електро-Войс, через дефіс так фірма задумала.

Привіт,шановні.Сьогодні в мене стався конфуз...По-порядку:є в мене підсилювач QSC RMX 2450 HD.Збірка Китай,та й ладно,я ним задоволений-8 років відпрацював як швейцарський годинник,бувало навіть при 2х омах,витривалий і надійний.Та нічого вічного нема-захворів мій підсилювач.Вирішив я глянути на дану модель,що про неї є в мережі,може в кого такі ж симптоми проскакували.Тут починається найцікавіше:вводжу в пошуковик повну назву свого підсилювача,а в картинках НЕМА такого як мій,всі такі:http://www.qscaudio.com/products/amps/rmx/rmx.htm між іншим також китайці.Я в прострації-ЩО В МЕНЕ ЗА ПІДСИЛЮВАЧ такий???Скажете самопал?Не повірю-виготовлений він культурно,з нормальними написами і позначками.Оо,порився в "продажному" відділі,знайшов подібний:http://minus.lviv.ua/blurb/pidsylyuvach/S/10872.Мій виглядає так само,та є 2 відмінності:власне назва моделі і в моєму випадку на лицевій панелі отвори охолодження розташовані не тільки знизу,а й зверху.Хто що знає?

звони 067 7207587

Велике СПАСИБІ пану Василю за прекрасні підсилювачі! Маю його 3051HD  качаю 2 топи по 500 ват навіть не гріється за 3 роки тіки пилюку чистив бо різні халтури бувають нарікань нема. До звуку притензій нема. На Динакордах не грав. З ПаркАуді мав справу з VX 900 не сподобалось. В майбутньому планую купити для 2х сабів по 1000ват 8ом усілок від пана Василя. Придивлявся, прислухався 2SC- робочі конячки повністю себе виправдовують.

 

Абсолютно згідний з degner degner і,в свою чергу,також хочу подякувати пану Василю,бо такой є за що!

Я упевнений, хто користується підсилювачами від Василя, скаже йому велике дякую...

маю 3051HD від тогож василя збираюсь брати ще один для сабів і скажу вам хлопці так  якшо кидати  підсилювачем з 2 го поверху і вмикати в 380 чи підключати фіг зна яку акустику по опору то навіть так з першого разу ви його не убєте це треба бути геть дурнем   шоб убити  такий апарат такшо нікого не слухайте  файний  підсилювач і по звуку кращий ніж парк  аудіо то є моя власна думка кому не подобаєьться то хай не  слухає

 кому не подобаєьться то хай не слухає...    

Для таких існує - BIG 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти