Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

Неправда.На парках заробляють посередники, тому і хвалять, а у Василя ви купляєте напряму без накруток.

Не варті уваги ці моделі QSC ПАНА Василя з Park їх не можна порівнювати

По яких параметрах вони поступаються Паркам?

Хлопці, хвалять і Біги, - саме хвалять (правда продавці), але їм далеко і до Парку і до Василя. Чи хіба Біг зазвучав серйозно - ??? 

Коротше,продовжуєм товкти воду в ступі...А насправді все дуже просто:обидві фірми,які є конкурентами,роблять хороші підсилювачі економ-і середнього класу,які працюють багато років вірою і правдою (якщо не попадуть в криві лапи).Що ще добавити?

Неправда.На парках заробляють посередники, тому і хвалять, а у Василя ви купляєте напряму без накруток.

Якщо буде потрібно то можу зробити взагалі без ніяких накруток. Прямо з заводу в вінниці він відправиться у ваше місто по інтайму або новій пошті. Заплатите тільки за пересилку.

Я на цьому не заробляю. Просто маю знайомого на тому заводі

Ну як завжди збрехав

на заводі ти купити нічого не зможеш,тим паче,щоб відгрузили комусь(не дилеру) Олексюк проводить жорстку політику по ділерам і стороннім не продають,навіть великі замовлення

Збрихав його знайомий із заводу :) . Маєм усь п.Василя 4155, качаєм ним 2 рупорні суби на базі М1201, свою роботу виконує прекрасно. Планую повісити на нього ще 2 таких суби.

З Парками зав"язав!!!!!! А скільки їх було..... модулі, VX  CF V  S. А казали мені люди, не пали гроші, знаючи тебе, всі рівно перейдеш на фірму!!!! Так і сталось. Взяв войси та дінакорд. І може люди і не почули різниці, але я почув. Співаєш, і хочеться співати!!!!

Так, до слова.. Якось літом ( працюємо з напарником на вулиці) людей не було, вирішили трішечки поексперементувати. Я зробив напарнику саби МТН-30 (М1201)  які він качав Парком V 1200. Вирішили один канал качати цим Парком а інший бюджетним QSC GX5. Я був в шоці від різниці. Не в користь Парка. Я не думав що МТН-30 на Маговських 1201 так звучить. Звук, по окрасу, наближений до ТН15 (М 1580)( були такі в мене, зробив і продав. Немає здоров"я  їх тягати. ). 

Свою думку нікому не нав"язую. Це моє суб"єктивне рішення!!!!!

 

Зовсім скоро мій знайомий планує купувать у  Василя  - 5050. Будемо ним качати 4 ТН15! ( гурт Персона Грата)

М-да... Почитав темку, веселенька дискусія... Використовуйте обладнання відповідно до призначення (для якого саме заявляє виробник). Василь  же ясно вказує які моделі і на яких полосах рекомендується використовувати. Нерозумію для чого дехто пхає "молодші" моделі (20..,24.., 30..) від Котченка на СУБи. Сказано ж виробником що вони не для цього, не дивлячись на те що мають по 1,5 кВт на канал. Для пристойної роботи субів є 40-ві та 50-ті модельки. І все, всьо тоді буде гут! Самі маємо в користуванні Котченкові блоки - 2шт 4050. Кожний мостом качає пару ES18LW1400 в динакордовських "планарах", то всьо в роботі вже 4рік без жодної неприємності і скажу вам друзі що якістю блоків Васіних ми задоволені дуже. Ну і ціна звісно, поки що доступна для наших... Парки у нас теж є (900-ті б/у років 10, грузять 4 моніторних лінії) , але великих нарікань на них немає, трудяться собі тай годі після капремонту. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти