Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

Тобто ви кажете,що великого страху в цьому немає?

до роботи захисту відношення не має-тільки до індикації-заодно будеш знати про більшу напругу живлення

Дякую за відповідь !

 

п.Василь, а ви не думали над тим щоб зробити якогось клона з Powersoft? То був би хіт!

.......бо в музикантів після тєжкого руки сі трєсут і мєшков не годни в плєйліст попасти.....

На це питання вже неодноразово давались аргументовані відповіді

А навіщо штурхатись з PROst-ами та ATOM-ами? Та й Чайна не дрімає.

 

А навіщо штурхатись з PROst-ами та ATOM-ами? Та й Чайна не дрімає.

Так то буде наше, якісне та надійне. От як Василеві блоки популярні... Я думаю, що така копія буде краща з Чайну... 

дуже великі проблеми з оригінальністю комплектуючих,та і який сенс конкурувати в чужому сегменті,в моєму конкурентів немає

Юрку, щоб було краще за дешеву Чайну, то потрібні потрохи з якісної комплектухи. Ціна зразу летить до гори.

 

тут навіть не в ціні справа,У мене зараз основний інструмент при виборі комплектуючих-молоток,добре хоч старі зразки лишились,є з чим рівняти.А то суцільна піробка китайська.

Ото дійсно аргумент - я купував партію контролерів атмел, через реселлера, бо напряму від 1000 штук, а треба було 100. То відсотків 20 я викинув в резерв, бо або якийсь порт відвалений, або якийсь регістр не прошивається... коротше підробка... а якщо мати збут і потребу, то можна і в вендора брати. І нормальне і дешево.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти