Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

Бодя до чого тут те що ти написав і що ти хочеш почути? Форум є форум один купує і хвалить одне а інший вже купив та хвалить своє. 

Те що я написав раніше це є реальні дослідження і порівняння підсилювачів. Парк і 2SC, це одного класу підсилювачі, тільки по якості збірки відрізняються і по деяким характеристикам.

Для себе я вибрав парк, бо його вибирають майже всі музиканти. А 2SC, то на любітеля

sergejkushnir, створіть тему про підсилювачі MAG і там їх піарте. В Вас це незле виходить.  А от "любителями" користувачів 2SC не обзивайте. Не Ваш, знаєте, рівень клеїти ярлики...  В росіян є гарне прислів'я в подібних випадках:  http://www.newslab.ru/blog/255060

Ігор Гарвас і не ваш теж, якщо вже на то пішло. Я на свої очі бачив як працює Парк V4-2400 і як 2SC, тож не потрібно тут умнічати.

Маю справу і з одним і з другим, в ремонті буває і те і друге, тож повірте вивчив всі секрети. Досить розказувати  як кажуть росіяни, бред сивої кобили

Я МАГ не піарю, а говорю що на свої гроші класна акустика, У кого є лишні буль ласка, купуйте хоч Мартін аудіо, від цього зарплата в ресторані не підвищується і голос в музиканта не покращується

Сергію, те що техніка має здатність виходити з ладу - беззаперечний факт. Але те, що 2SC ненадійні, то потрібно ще довести. Відгуки в неті говорять лиш про одне - 2SC відносяться до дуже надійних і безвідмовних девайсів. Ви ставите під сумнів думку дуже багатьох користувачів і робите це без жодних аргументів і фактів.  Я, особисто, в подібних питаннях орієнтуюсь на кількість відгуків, а не на голослівні і популістські заяви, як Ваші.  А те що:  Маю справу і з одним і з другим, в ремонті буває і те і друге, тож повірте вивчив всі секрети. говорить про Ваше "вміння" користуватись технікою. Ні в кого не ламається ні 2SC, ні Park-Audio, а в Сергія Кушніра чомусь навпаки...

в ремонті буває і те і друге, тож повірте вивчив всі секрети.

А можна точні цифри? Скільки яких моделей було за певний період в ремонті і з якими поломками? Бо інакше знову доведеться вважати, що ви куме, пез...ите...

Я на свої очі бачив як працює Парк V4-2400 і як 2SC

А може варто було ПОСЛУХАТИ?

Я й не говорю що 2SC ненадійні апарати. Вони по елементній базі і схемній технологіїї з парком однакові. А поломки в них бувають різні. Починаючи від непрацюючих вентиляторів, до пробою вихідних транзисторів.

 

Вентилятори можуть виходити з ладу через сусідство з димогенераторами. В виробника 2SC в мануалі зазначено дослівно: "Підсилюювачі, пошкодження в яких виникли через контакт з агресивним середовищем (гліцерин від димових машин) гарантійному обслуговуванню не підлягають!". Так що... Що ж до пробою вихідних... Ви, Сергію , піддаєте під сумнів схемотехніку  і елементну базу фірми QSC?  (2SC це практично клон по цих моментах). No coment.

 Вони по елементній базі і схемній технологіїї з парком однакові. А поломки в них бувають різні. Починаючи від непрацюючих вентиляторів, до пробою вихідних транзисторів.

Сергію, облиш говорити про те чого не розуміеш,я наприклад якщо грати не вмію на інструментах то  про це не говорю.( а так дякую за рекламу)

---

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти