Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

Як то де? В самого пана Василя http://minus.lviv.ua/users/VASILI/ , як то кажуть у виробника..

---

А чого ж тоді так багато "за" і лише ви двоє з Яриною "проти"?Навіть Сергій Кушнір не був таким категоричним?

на підсилювачах від ВАСИЛЯ якісно поставити звук неможливо.Запрошую в гості (Яворівщина),розвієте свій стереотип,я певен.

Повністю згіден з Яриною на підсилювачах від ВАСИЛЯ якісно поставити звук неможливо.

Та зрозуміло що :D

Не маю точної статистики - цифр не наведу, але продукція п. Василя мегапопулярна у прокатників Росії, України і решти близького зарубіжжя. А це, знаєте, далеко не ті чувачки, які двома активними вуликами пробують озвучувати ти open air events. Турова робота - це екстрім для апарату. На порядок вищі вимоги до самого саунду і надійності.

Маєте щось особисте проти Василя - так і напишіть, маєте факти - наведіть,  не маєте - напишіть загально: "його продукція заважає мені продавати DSR115". Давайте бути шляхетними хоч мінімально...

 

Igor_Gnativ, "...Повністю згіден з Яриною на підсилювачах від ВАСИЛЯ якісно поставити звук неможливо. ..."

Хм... Неможливо, ну-ну... А яким ви звуком займаєтесь, каафешно-халтурно-банкетним? То він зараз кругом приблизно одного бюджетного рівня  навіть коли там присутні імениті бренди так всеодно ж  моделі із бюджетних серій стоять і все те схоже на рівень озвучування шкільних лінійок і по якості і вартості. І плеєри з МП3-фанерками да пара-друга якихось мікрофів то в кращому разі все що на ньому "рулять". А люди вивозять по 40-60 кВт порталів з відповідною обробкою і всяким іншим залізяччям і дуже успішно і розумно то всьо качається Васіними блоками і чітке все і якісно і давить так що блювать хочеться.То вам не 600-800 Вт в одному динаміку на стойках в пластику. Хоча, поняття про якість звуку звісно у кожного своє нікого не хочу в чомусь переконувати та хто дійсно тямить  у тому той знає про що йде мова...

Купили ми си колись пару Еміненсів Дельта  з драйверами тогож виробника , я на стриху в стодолі назбирав якоїсь фанери напиляли колонок ,пульт Бехрінгер і Підсилювач п.Василя 2051, включили

...Блін неграє ні х....а !!!!Думаю все ,хє....вий підсилювач ,дурно гроші потратив ,троха позгадував незлим тихим п.Василя (п. Василь пробачте будьласка,але пишу як було)...Зразу виникли думки міняти підсилювач на "Фірму ",але оскільки фірма сі сильно кусає по ціні ,навіть Парк, то ми терпіли...Аж згодом почав трохи читати ,а коли почапв читати то і почав думати, а коли почав думати ,подумали ..зробили нову акустику і пасивні кросовери до неї,на тих самих дунаміках і во на маєш щастє,....Тепер з вищезазначеним девайсом даю звіди навіть конкурентам з більш іменитим апаратом, для живого банду звісно с тим сі не рипниш але для самограя і Асуса з головою хватає.От така життєва історія 

Повністю згіден з Яриною на підсилювачах від ВАСИЛЯ якісно поставити звук неможливо. 

О це той Ігорко який саморобні Комюніті в церкву продав як фірмові?,і 2SC як оригінальні QSC?,все питав -чи там випадково російських букв десь немає

О, - то добрий кадр ... 

...я на стриху в стодолі назбирав якоїсь фанери напиляли колонок ... І шось не грає. А виним зробили підсилювач Василя. .

Хто вс....ся ? невістка! так само і тут! ніхто ж не себе не скаже ,що то я винен шо воно неграє....а постарому українському звичаю шукаєм крайнього...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти