Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

Люди не знають про великий прокат, туровий апарат, серйозні інсталяції і т.п. 2 "шпаківні"  -  то їхнє "всьо". Їх ще чекають відкриття великого світу    То взагалі про що?

Тема про "підсилювачі від Василя"!!!  Давайте ще може поговоримо наскільки круті системи  Martin Audio, Meyer Sound, L acoustic в темі про 2SC ?

Тема про "підсилювачі від Василя"!!!  Хлопці спокійно! Не сваріться  :)))  Пане Пете, Ви теж любите інколи підлити у вогонь олії... :)))    Все гуд, невеликий ліричний відступ, дає трошки розрядку і знімає напруження...

Сергію,наскільки пам'ятаю підсилювачами на лампах 6П3С і ГУ-50 користувались в 70-х роках минулого тисячоліття,тебе ще ж на світі не було.

Я з цих підсилювачів починав. Розвивав поняття і принцип роботи підсилювачів. Пробував в різних режимах та класах. Далі перейшов на транзисторні

 

Я з цих підсилювачів починав. Розвивав поняття і принцип роботи підсилювачів. Пробував в різних режимах та класах. Далі перейшов на транзисторні

 

Ех,  ностальгія. А я починав з саморобного 4-х канального мікшера на уд2, саморобного підсилювача на кт808, та саморобного ревера на ру5.

Цікаві часи були...

та саморобного ревера на ру5.

а я їх іще і робив років  30назад

Василь Котченко, поважаю вашу працю, і поважаю вас. Якщо пам'ятаете, у мене в 3051 була пробита прокладка.

Та праця, яку ви робите в УКРАЇНІ, ТИТАНІЧНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

це ту яку ти сам поміняв?

це ту яку ти сам поміняв?

 

Він самий

Поставив недавно замість МАГовських динаміків 1860 (600 ватних) 1802. (1000 ват). в той самий корпус. Навіть по отворам кріплення зійшлось. Качав їх усілком Парк V4-2400. Відіграв випускний на вулиці. Звуком повністю задоволений. Тиск самошедший, аж кишки вивертає.

Парк навіть не кліпує при максимальній гучності працюючи в низькочастотному діапазоні 50-125 Гц на такі потужні динаміки. Підсилювач не гріється і працює без напрягу в 30 градусну спеку

А от ACOUSTIC PL 1200. на 4 омних топах підрізаних від 125Гц 350 ватних майже постійно кліпував, 

Отож думайте та робіть висновки який підсилювач кращий по запасу потужності і просадці

А деякі речі так і не міняються в природі , думав зайду прочитаю чи брати  блок п.Василя чи ні а тут знову з п. СЕргієм спорять ..., а по темі майже 0, от тільки ямахи і корги змінили на Кю еС сі і Парки, дякую всім за хороший настрій.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти