Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

Мене наприклад повністю влаштовує Парк

То при чім тут 2SC? От і пишіть хвалебні оди в темах де обговорюють цю продукцію.

Навіть багато музикантів на тому форумі підтверджували мої результати тесту.

Які результати? Я їх не бачив в тому топіку. Примітивний, банальний та плоский PR ParkAudio.  Результатами тестування технічних виробів є цифри, графіки, діаграми, а не суб'єктивні враження. Єдині цифри які  там фігурували це була плата за послуги таксі. (Про що згадувалось чомусь двічі). Повчіться як робити тестування обладнання:  http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=141557

Моє враження, що Сергій навіть не чув як працює блок Василя та й напевне навіть не "бачив". Про 4-7% Ви почули а рядові музиканти не почують. Так Ви професіонал раз чуєте такі ньюанси. Раз Ви професіонал то як Ви можете давати характеристики приладу ну якого принаймі не слухали. Кожен блок годиться під свої потреби (мається на увазі акустика). Ну як наприклад може грати блок для топів на субах. Ігор правильно говорить - тестування це не особисті субєктивні враження - це складний і точний процес.

Колись також мав деякі зауваження до свого блоку 2451коли використовував його на сабах (за 6 років жодних проблем) - але почитавши трішки характеристики приладу зрозумів що для сабів він не призначений адже ряд параметрів не підходять

Панове!

Напевне, мене першого, дістав БРЕД Сергія........

Думаю варто заблокувати йому можливість давати коменти в даному розділі.Згідний , що кожен має свою думку, але ця думка повинна бути підтверджена чимось реальним . а не "письменницькими роздумами". Як на мене, багато починаючих музикантів, які перечитують форуми з відзивами по певних брендах та техніці з 90% коментів Сергія (які фактично створені з "теоретичних познаній", та описів) однозначно складають КАРДИНАЛЬНО НЕПРАВИЛЬНЕ ВРАЖЕННЯ про ту,  чи іншу техніку. Фактично в неті і так не багато форумів, де можна почерпнути, дісно цікаву та корисну інформацію. А такі коменти  перетворюють форум на купу непотрібної інформації

Або пропозиція власнику сайту створити ще один форум : ТЕОРЕТИЧНЕ обговорення музичних інструментів та звукового обладнання на основі філософських роздумів і зробити там Сергія МОДЕРАТОРОМ.

Шумі, ну це вже децизія модерів відповідно реагувати. Бентежить лише те, що думки і погляди цього нашого колеги часто кардинально відрізняються від поглядів всіх інших користувачів. Це переважно відбувається з геніями, або ...

Напевне, мене першого, дістав БРЕД Сергія........

Думаю варто заблокувати йому можливість давати коменти в даному розділі.

Нікого не потрібно блокувати.

Сергій не боїться висловлювати свою думку і за то йому моїх пять з плюсом!

Різницю між підсилювачом парком і динакордом - жоден з гостей не відчує. І це на жаль факт!

З іншого боку,  якщо музиканту,  який відпрацював на динакорді половину халтури, поставити на другу половину Парк, то грати він просто не зможе.Перевіряв на собі!)

 

 

Думаю варто заблокувати йому можливість давати коменти в даному розділі

Не варто! Без нього не буде так весело

Бентежить лише те, що думки і погляди цього нашого колеги часто кардинально відрізняються від поглядів всіх інших користувачів.

Думки і погляди цього нашого колеги часто кардинально відрізняються від поглядів і думок цього ж колеги через певний відтинок часу. Ще зовсім недавно ми всі читали текст, переповнений лютим захватом від Дінакорда. Що ж бачимо тепер? Все минулось. Також можна нагадати аналогічну історію з Кетронами...

Бентежить лише те, що думки і погляди цього нашого колеги часто кардинально відрізняються від поглядів всіх інших користувачів

Воно б не бентежило, якби була якась аргументація, якась логіка....

Згідний , що кожен має свою думку, але ця думка повинна бути підтверджена чимось реальним . а не "письменницькими роздумами"

Згоден! А чим реальним як не слухом ще можна?. Цифри вони взагалі то однакові в усіх підсилювачах якщо вони по потужності однакові. 

В мене таке враження що тут всі понакупляли собі дорогих динакордів і електровойсів і тішаться лейбою, і нехочуть навіть слухати про все інше, і викликає агресію в декого.

Ще зовсім недавно ми всі читали текст, переповнений лютим захватом від Дінакорда.

Дядько хапко. Одне діло пульт, інше підсилювач. В мене пасивний динакорд. Підсилювач це простий лінійний усілітель апплітуди сигналу з певною потужністю на виході І все. Який би він не був. Окрасу звуку в нього немає. Якщо це правильний підсилювач без лишніх понтів типу ЛПН фільтр чи блок гармонік. 

Яка потріна аргументація і логіка? 

З іншого боку, якщо музиканту, який відпрацював на динакорді половину халтури, поставити на другу половину Парк, то грати він просто не зможе.Перевіряв на собі!)

Йдеться не про динакорд Павермейт. А про роботу звязка динакорд пульт + підсилювач парк або інші марки.

Раджу спробувати хто не вірить

Я 2 місяці працював на підсилювачі Краун, потім перейшов на парк. Все нормально було, ніякого дискомфорту взагалі не відчував. 

Я 2 місяці працював на підсилювачі Краун

Яка конкретно модель? Що за чергові пусті слова. В Crown є відверто дешеві бюджетні моделі, а є топові, екстра-класу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти