Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

 akkord1  Так, до слова.. Якось літом ( працюємо з напарником на вулиці) людей не було, вирішили трішечки поексперементувати. Я зробив напарнику саби МТН-30 (М1201) які він качав Парком V 1200. Вирішили один канал качати цим Парком а інший бюджетним QSC GX5. Я був в шоці від різниці. Не в користь Парка. Я не думав що МТН-30 на Маговських 1201 так звучить. 

Перш ніж писати цю нісенітницю подивився б характеристики одного і другого підсилювача http://www.musiclife.kiev.ua/shop/usilitel-qsc-gx-5.html

Парк має в 4 оми 2*600, а той QSC 2*800ват на калал. То тепер подумай чого так?

А якби ти взяв парк 1800 то все б було інакше

Так якраз питання і не в гучності....

А в чому питання? Низькочастотний динамік чим потужнішим підсилювачем качати тим краще він звучить. Чітче виразніше і все таке

Ну ти Сирожа тут у всій красі-по принципу - Хто вище б"е той краще грае.Ти певно забув про термокомпрессію

Термокомпресія навпаки коли гнати 3 часа без перерви слабим підсилювачем під кліп.

А коли качає потужний підсилювач в правильному режимі то все ГУД

Чому прокатчики використовують підсилювачі в 2 рази потужніші за акустику?

Сам бачив як на виставці REC CS12 пиндюхали підсилювачем який видавав по 1квт на 8 ом

Василь Котченко, Вам респект і повага за вашу роботу. Маємо в користуванні  дві пари ваших 4050HD, гатять уже 5-тий рік по 6 годин в день і ніякий дідько(джидай) їх не бере :)), дуже ними задоволені! Якщо обставини сприятимуть в майбутньому підкупимо ще парочку-другу ваших блоків.

sergejkushnir, Сам бачив як на виставці REC CS12 пиндюхали підсилювачем який видавав по 1квт на 8 ом

А чому ти тут здивувався? Та 12" головка що в тій калоші стоїть і потребує для нормальної своєї роботи 1 кВт мощі, але певної полоси(!!) Хлопці ж на виставці не пхали в неї сигнал мощою в кіло і полосою в 20-2000 Гц бо то був би абсурд.

 

А чому ти тут здивувався? Та 12" головка що в тій калоші стоїть і потребує для нормальної своєї роботи 1 кВт мощі, але певної полоси(!!) Хлопці ж на виставці не пхали в неї сигнал мощою в кіло і полосою в 20-2000 Гц бо то був би абсурд.

Від 20Гц ніяку акустику проф і не пхають. А те що вона працювала від 100гц і до 20кгц то це точно.

Охолодження навпаки гірше в підрізанного топа, тому що амплітуда мала для охолодження катушки


 

Від 20Гц ніяку акустику проф і не пхають. А те що вона працювала від 100гц і до 20кгц то це точно.

Ти чув там 20кГц ??? , клас, вмієш розсмішити...  та почитай спокійно те що ти пишеш  - "..від 20Гц....",  "....до 20кГц то це точно...", "...охолодження навпаки гірше в підрізанного топа, тому що амплітуда мала для охолодження катушки..." , По твоєму у головок топа має бути Xmax біля 9-12, щоб котушки охолоджувати?  Ти про що взагалі? Тут якби темку про Васіни блоки взагалі то балачками розбалачують... 

Хоча вообще то да, інтернет - велика сила!!! Кайф!

 

Яка різниця які частоти я чув і яка частота була. Топ працював з субами і те що він був підрізаний знизу це я знаю точно

Отож, мова була про те що на 500 ватний динамік, подавалось 1000ват мощі і ніхто не перживав про термокомпресію

До чого тут інтернет? 

 

Динамики стояли 8 омные, такие же и поставил
А что кросовер видит какой тип динамика стоит?
Какая ему разница? Он настроен на сопротивление с которым он согласуется
А какой фирмы динамик стоит ему без разницы! Сопротивления меняется у всех динамиках одинаково в зависимости от частоты
Зачем ети фантазии.)
Да я удивлен в положительную сторону. Звук чумовой, намного лучше чем был с родными динами
Работать стало просто в кайф на таких колонках. Такое впетчетление что ето не маги, а фирменная акустика за 2 штуки баксов

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти