Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

Ігор Гнатів, маєте досвід в "палінні" 2SC? На всіх музичних ресурсах тільки й пишуть про їхню надійність. Щодо зауважень  корпус бляха єдина потіха то низька ціна для музикантів не підходять зовсім хіба на село на дискотеку., то це вже навіть не  смішно. Яка бляха? Нормально, міцно зроблений. Проти експлуатації 2SC в прокаті нічого не мають проти професійні прокатчики і звукорежисери (безліч згадувань і позитивних оцінок в багатьох топіках різних інтернет- форумів). Хіба тільки дякують В.Котченку. Навіщо розкидатись словами не підтвердженими жодними фактами і доказами?

дуже погано продаються  А що зараз продається на вторинному ринку? Оголошення про продаж обладнання по низьких цінах місяцями висять в неті і без успіху.

P.S. Днів чотири тому продали 2SC. І це люди самі зголосилися. Так що...

Ну якщо так авторитетно заявляє,значить досвід в палінні QSC наявний.В нас 6 років трудиться сабж.Умови далекі від ідеалу:спека,мороз.2Ом для нього-сємушки.Не був в ремонті ні разу,і то при тому що куплявся б/у,без гарантії.Ну якшо в пана Гнатіва підсилювач QSC не має низу(?),має корпус з бляхи(???),кидають динаміками(!!!ОБЕРЕЖНО!!!Динамік в польоті становить серйозну загрозу вашому життю і здоров"ю!!!),то зрозуміло тільки одне:то не QSC ні разу!!!

А якщо подивитися трошки під кутом,то з"являється підозра:а чи не "чОрний піар" нам підсовує пан Гнатів?!Висновків 2:або пан Гнатів за щось злий-недобрий на пана Котченка і в такий негарний спосіб хоче очорнити його репутацію,або сам  торгує "Парками" (які хвалить на всі боки) і намагається позбутися конкурента...

До речі,шановний п.Гнатів:просьба користуватися ще хоч якимись розділовими знаками окрім крапки-ваші пости нечитабельні.

2SC підсилювачі випускаються в одиничних екземплярах так же само як і оці http://acoustic-production.com/production/amplifiers/acoustic-pl-1000.html

Роблять їх в Камянці-Подільському. В мене є один такий у використанні 1200-ий. 

Так ось той підсилювач Василя нічим не відрізняється від Acoustic. який так же само кліпує на субах бо не прорахований по живленню

Парк аудіо це зареєстрована торгова марка яка продається вже не один десяток років, і навіть закордон. Отож не потрібно гнати пургу на рахунок того що парк гірше як 2SC, який зідраний з якогось китайського підсилювача і перероблений якимось кулібіним з Житомера.

А я думаю ближчим часом купити у Василя підсилювач для сабів 4451 щоб розкачати ці 2 8-омні динаміки http://muzarena.com.ua/products/18sound-15lw1401-dinamik-15-1000vt

 2SC, який зідраний з якогось китайського підсилювача і перероблений якимось кулібіним з Житомера. Так, так... Галіма китайська фірма QSC. http://www.qscaudio.com/index.htm

кліпує на субах бо не прорахований по живленню

Сергій, не пишіть черговий раз дурниць. Подібні твердження потрібно підтверджувати серйозними аргументами.

Так для сабів треба викорпистовувати підсилювачі починаючи від 3451. Вся лінійка до цього номера позиціонується як підсилювач для топів - у них ємність електролітів 250 мкФ. починаючи з 3451 - це все сабові підсилювачі - ємність електролітів 750. Треба трішки читати і вибирати підсилювачі під потреби а не наугад. Декілька років назад купив блок у Василя 2451 (без ремонту використовується) і використовую його на сабах. Звичайно що цього блоку замало на мої саби (номінальна потужність колонок 1050 Вт) адже блок видає 970Вт при частоті 1кГц. На нижчих частотах все набагато гірше. Але недавно пробував 3451 на свої саби - це зовсім інша опера. Повністю вистачає потужності навіть забагато. Деколи корисно читати та трохи розумітись в цифрах а потім робити висновки. "Невігластво" наша проблема.

П.С.

Сергій Кушнір - таке враження що Ви пишете з просоння навіть не читаючи постів. Блок Василя виготовляється у Львові і ніякий кулібін з Житомира його не придумував. Схемотехніка зідрана з американського QSC RMX - серії. Я так зрозумів що у Вас всього багато є тільки от порівняння получаються якісь недолугі.

Є два типи аранжувальників:

- Одні постійно качають нові програми з надією що вони будуть самі писати аранжування і в цьому процесі вони забувають що основна робота писати аранжування.

- Інші просто виконують свою роботу на обладнанні яке їм сподобалось і працює.

По Ваших словах у Вас завжди все є з обговорюваного обладнання а от якісного порівння не вдалося зробити жодного разу

Є два типи аранжувальників

Є ще третій тип: вони нічого не роблять, бо не вміють, крутять "трумпет" і пишуть дурниці на форумах

Кушнір тут  зрівнював дінакорд з парком,правда, не на користь діна  http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=142674

2SC підсилювачі випускаються в одиничних екземплярах -  процентів 10-20  Російського прокату  якраз і працює на цих одиничних єкземплярах

а самий перший російський покупець був саунд інженер Леви Лещенко,який замінив весь парк  MA-5002VZ  на RMX4451

одна з перших інсталяцій в росії  http://s004.radikal.ru/i207/1204/67/99815fc33c75.jpg

баскетбольний  палац Динамо   на 3500місць в Люберцях

 

Те що то одна з перших інсталяцій це добре. 1 ша причина це дешева ціна. 2 га обслуговування. Хтось хоче попробувати одне хтось друге,

Я попробував одне і друге вибрав Парк

Мене наприклад повністю влаштовує Парк. І доречі в тому порівнянні з динакордом дійсно різниці майже немає. Хба що 4-7% які на слух майже не відчутні звичайному музиканту або слухачу. Незважаючи на те що підсилювачі різні. Клас Д і Н

Навіть багато музикантів на тому форумі підтверджували мої результати тесту. Так що кому що сподобалось те і купляють

Хба що 4-7% які на слух майже не відчутні

% чого?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти