Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

Підсилювач це простий лінійний усілітель апплітуди сигналу з певною потужністю на виході І все. Який би він не був

Сергій! То ти всерйоз? Це логіка типу машина вона і є машина, чотири колеса, двигун, кузов, вона ж пшеницю косити не вміє!

Будь яке підсилення не відбувається без спотворень. Рівень спотворень (нелінійних) є одним з основних (не єдиним) критерієм класу підсилювача. А це схемотехніка та ЯКІСТЬ елементної бази і відповідно ціна. Порівняй Краун макротеч чи айтеч з іншими моделями по ціні, чи Електровойс П-серію з іншими.

Я 2 місяці працював на підсилювачі Краун, потім перейшов на парк. Все нормально було, ніякого дискомфорту взагалі не відчував

Це прилизно так як народ ходить вибирати акустику.! В одному магазині послухав одну акустику, пішов в інший -  послухав іншу. Вибрав першу, бо вроді "ліпше грала".

В притул потрібно порівнювати, а тоді вже говорити...

 

Почнем з того, що для мр3 абсолютно не потрібен якісний апарат, просто викинуті гроші. І якщо порівнювати звучання мр3 на висококласному апараті і середненькому, то дійсно різниця в якості звучання практично не відчутна. А якщо попробувати на якісній фірмовій некомпресованій фонограмі, чи вживу, то тут і глухий різницю почує, вона просто колосальна!

Яка конкретно модель? Що за чергові пусті слова. В Crown є відверто дешеві бюджетні моделі, а є топові, екстра-класу.

Модель отака http://musicalka.com.ua/Usilitel%20crown-xls402-p-551243.html?osCsid=56vh95tifsc35nf8nmfphjjcu6.

Звісно що бюджетна. В ресторан майже ніхто не буде ставити підсилювач за 2 тисячі доларів. Я веду розмову про ресторанний апарат а не концертний

Сергій! То ти всерйоз? Це логіка типу машина вона і є машина, чотири колеса, двигун, кузов, вона ж пшеницю косити не вміє!

Будь яке підсилення не відбувається без спотворень. Рівень спотворень (нелінійних) є одним з основних (не єдиним) критерієм класу підсилювача. А це схемотехніка та ЯКІСТЬ елементної бази і відповідно ціна. Порівняй Краун макротеч чи айтеч з іншими моделями по ціні, чи Електровойс П-серію з іншими.

До чого тут пшениця.??? Порівняйте машини Лада Пріора, та Черрі Амулет. Обидва бюджетного класу навіть ціна однакова, але що краще буде?. І яка з них проїздить довше.))))

Які спотворення? Всі підсилювачі навіть самі бюджетні мають мінімальні допустимі спотворення. Це головний критерій

Схемотехніка, якість елементної бази? не смішіть мої я....ця. Вся схемотехніка вже давно всім відома. Навіть студенти можуть повторити будь який фірмовий підсилювач, який по якості буде кращий за будь яку фірму.

Доказ цьому  Атом Аудіо. Читайте на МСК +. Там це все детально описано. І звучать вони краще того EV Q1212. на який у всіх слина тече

 А якщо попробувати на якісній фірмовій некомпресованій фонограмі, чи вживу, то тут і глухий різницю почує, вона просто колосальна!

Пробував і не один раз. І вживу і не вживу.

 

Це прилизно так як народ ходить вибирати акустику.! В одному магазині послухав одну акустику, пішов в інший - послухав іншу. Вибрав першу, бо вроді "ліпше грала".

Я так не вибираю. А тестую, слухаю, порівнюю, зважую всі плюси і мінуси, тоді тільки купляю

Доказ цьому Атом Аудіо. Читайте на МСК +. Там це все детально описано. І звучать вони краще того EV Q1212. на який у всіх слина тече

Цікаво,як ти робиш висновки не чуючи.А так на сараї написано  х-й ,а там дрова(це до того як гарно звучить по написаному),як можно вірити тому,що пишуть,тим паче деякі особи дуже зацікавлені

на рахунок схемотехніки-ліпше не говори нічого,як в тому не розуміешся-дуже смішно виглядаеш

/Навіть студенти можуть повторити будь який фірмовий підсилювач, який по якості буде кращий за будь яку фірму./ Дійсно Сергій,смішно виглядаєш,перечиш сам собі.По твоєму студенти можуть зробити краще за фірму,а п.Василь,що не може?

Я про п. Василя нічого й не кажу. Схемотехніка будь якого підсилювача повторяється, Але дехто повторяє вдало, а дехто не дуже. В цьому й вся проблема. 

Це так само як китайці копіюють все що на очі їм попадає. Але результат всім відомий.

Мені відомі майже всі варіанти схемотехніки, так як сам багато чого перепробував починаючи з лампових на 6П 3С, і ГУ 50 у вихідниках

Отож нічого сверхестественного, у підсилювачах ТСМ, Парк, і Василя бути не може. 

А тестую, слухаю, порівнюю, зважую всі плюси і мінуси, тоді тільки купляю

Підсилювач це простий лінійний усілітель апплітуди сигналу з певною потужністю на виході І все. Який би він не був.

Яка цікава логіка! Вони всі однаково звучать, а він тестує, слухає і зважує.....

Навіть студенти можуть повторити будь який фірмовий підсилювач, який по якості буде кращий за будь яку фірму

Кожен студент також знає будову атомної бомби і що?

А що АвтоВАЗ не знає як сконструйований Фольксваген чи Мерседес?

Для чого писати дурниці?

Мені відомі майже всі варіанти схемотехніки

Просто гуру електроніки!

 

А що АвтоВАЗ не знає як сконструйований Фольксваген чи Мерседес?

Знає але для наших машин вони будуть коштувати задорого

Фірма Парк аудіо існує вже багато років і користується неабияким попитом. Майже кожна серія підсилювачів має якісь покращення і зміни в схемотехніці.

Отож не варто робити такі порівняння. Що ніби то п. Василь переплюнув всіх всоєю розробкою. Це абсурд

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти