Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

А що ти ще й кашляєш?Ти ж сам перед тим казав що ти фанерщик а тепер знову кажеш що не мені судити який ти музикант.Так хто ти насправді?

Igor, деколи краще промовчати, коли не маєш що сказати!!!:) Будеш розумнішим виглядати в очах інших)

Я розумію Віталік що інколи правду тяжко сприймати,але інколи це буває корисно на майбутнє.Колись станеш старшим то  зрозумієш а твоя зухвалість і високомірністьпройде сама собою.Так що не ображайся що в моїх попередніх написах ти побачив себе не таким яким ти себе вважаєш.А до мене  можеш звертатися можливо щось буде потрібно з аппаратури .В Америці вона на процентів 30 дешевша.І як ти казав не кашляй.І на свої 22 ти виглядаєш занадто розумним.Дивись не помилися .І з твоєю попередньою фразою я цілком згідний.Ти починаєш  мене розуміти.

Не знаю про яку правду ти говориш,  але в твоїх словах я нічого мудрого не почув! Щодо високомірності, я ж не винен що мій інтелектуальний, культурний, і напевно музичний, (раз ти сидиш без роботи по спеціальності) рівень на порядок вищий твого... Я на цьому сайті ще жодного разу не переходив на особистості на відміну від тебе! А думку про себе я формую з думки людей, котрі мене оточують, а не з таких інтелектуально бідних як ти...

З апаратурою у мене все в порядку, а як щось, слава Богу маю до кого звернутися!

А переговорити мене тобі всеодно не під силу, тому краще зав"язуй з тою гнилою перепискою, бо мені вже соромно перед іншими нормальними музикантами на цьому сайті, що я дозволив тобі втягнути мене в цей тупий, беззмістовний діалог!

По перше з роботою в мене нормально а на таких як ти я просто не звертаю уваги а те що ти себе побачив збоку це дуже добре.Ти мене питався хто такий Попадюк.Тут трошки є інформації .Подивишся напиши.http://www.youtube.com/watch?v=0noWeeTVM20&feature=related

Я не себе побачив збоку, а почув твою думку про мене, але це не означає, що вона правдива, крім того для мене вона є абсолютно не цікавою :)

Якби мені це сказав хтось з мого оточення, я б задумався, але такого ще ні разу не було, тому твоя думка є твоєю думкою і не більше!

Концерт подивлюся, дякую....

І якщо ти вже сказав мені все, що хотів сказати, то пропоную модераторам видалити все те, що не стосується даної теми!

Прочитав все. Видаляти мабуть нічого не буду. Хіба би була вказівка зверху. Тема вічна як протистояння віндовс і лінукс. А податкова тема постійно кудись зкочується. Атци і дєті, шо тут скажеш. З почуттям гумору в тебе, Віталь, набагато краще, ріспект за то.

Igor,  наскільки я зрозумів, ви людина старша, принаймі роблю такі висновки з ваших дописів, бо інформації ви про себе жодної не подаєте, на відміну від Віталіка. Анонімність - це по-дитячому. Так от, якщо ще можна зрозуміти Віталікові юнацькі дурощі про соплі, то вам вже не пасувало б влізати в ці качелі про соплі і кашлі. Тим більше, що в опонента це краще виходить:-)

По суті питання, Віталік працює на весіллях, ділиться досвідом, дає рекомендації. Ви ж, на скільки я розумію, сидите вдома і займаєтесь теорією про те, як би то мало бути. Не солідно. Зберіть команду, працюйте, "задавайте рівень". З часом ще хтось підтягнеться на ваш рівень і буде ця сфера розвиватись. А сидіти вдома і обс...ти інших - СОРОМНО!

Це ринкові відносини. Є замовники які ставлять вимоги і є пропозиція від музикантів. Якщо є багато "кнопочників" - значить так потрібно. Принаймі зараз. Ніхто ж замовників не змушує і замовники досить грамотні зараз, самі питаються про фонограми, приходять із своїми флешками на 1 танець.

Всім "підтримувачам живої музики" одне просте питання: у вас є ударна установка? Якщо ні - то припиняйте "дєтскій лєпєт", не займайтесь лицемірством.

На останок про позитивне - є  у Льові гурт "Медоркестра", учасники лікарі, але паралельно ше грають на весіллях. Справжній клас. Мають своїх клієнтів. І нікому не вказують що кому робити, просто роблять свою справу.  От і ви приєднуйтесь. Їх ролик: http://www.youtube.com/watch?v=xUNmI9qaPiA

Юра, дякую за підтримку!:)

Юра, гурт "Медоркестра" бачив, ударної установки там також не помітно. То що атци і дєті також з тобою абсолютно згідний, хоча я особисто скиляюся до позиції "атцов". І ще шалено радію бо живу там де не докотился "танцы в лазерном дыму" і весілля схожі на Українські, з обрядами і колоритом, де молоду до шлюбу збираюь під скрипку, сопілку і бубон (не під фанеру). І Слава Богу люди у нас не прихдять зі своїми флешками а запитують ЯКІ У ВАС Є ЖИВІ ІНСТРУМЕНТИ. Тепер мало кого здивуєш найкрутішими клавішами а от майстерністю можна. І коли люди на весіллі стоячи аплодують то який ще може бути більший кайф? Наркоту пробував - не то...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти