Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

Установки нема, але рівень музикантів на порядок вищий більшості музик. Але я тішуся шо вони не сидять дома розмірковуючи про те, куди котиться світ, а займаються улюбленою справою і тішать шанувальників. Відео твоє бачив, молодці шо назбирали стільки інструментів, але у Львові вже давно віддають перевагу, як ти кажеш, "танцам в лазерном диму". Ну і не будуть ці молодята 1990 року народження танцювати польки і коломийки, вальс вивчити не можуть на 1 танець і Медоркестра їм не цікава. Вчора, до речі, на забаві 2 танцювальний захід, біля 23:00 розігріли людей піснями Білозір, Ротару, всі скачуть і підповзає дядя, років 50, дає 20 грн. і просить мурку... Може хтось і не повірить, посилаю дядю... на третій захід. Але через пів години молодята просять "бєгут года". Доводиться виконувати, а після того вже й мурка пішла, Марджаджу замовили, Дольче габану... Пофіг їх жива музика, їм треба шо-небудь із ритмом 140 б/с. А потім акордеон в руки - і за столи, доказувати шо я музикант:-)

Юрко, фонограмами грішать всі, бо інакше цього сайту і не було-б. І ваш склад бачив, інструменти також зібрані відповідно. Це вже говорить про то що ви чогось варті і без ноутбука. Був один реальний випадок у нас зі знайомими "музикантами". Пустили фанєру Сердючки де беків Сердючки більше чим основного вокалу, хтось з тверезіщих гостей в'їхав що то розвод, стукнув господарям. А тут у нас є села де нрави ще ті і господар тупо відмовився ранком платити за "магнітофон". Це обішлося так, без травматизму. Є випадки коли просто без розмов б'ють в морду. Так що тут так: умієш вкрасти  - вкради.  А так щоб ноут та ще й на само видне місце - це просто самогубство. А випадки коли просто нема електрики, може де інде весілля би і закінчилося але не у нас. Я сам особисто троє весіль відіграв в романтичній обстановці - при свечах, причому до 8 ранку, Мурку і Одесу і Червону Руту і ніхто не дорікнув що бубен не зовсім "тєхново" звучав

В мене був випадок, коли я умівкнув взагалі плюс Сердючки "Дольче габана" - поруч лежали плюс і мінус.  Перші акорди і голос Сердючки "А сєйчас я вам спаю сваю новую пєсню". Вимкнув відразу і вже ту пісню не грали...
 

До речі, цікаве спостереження. Досі навіть якщо грає мінус на ноуті я кажу "грали", а не "включали":-)  Може тому що ноут в мене не так давно... :-)

Юра з такими темпами і такими напрямками як ми йдем то скоро і ви будете не потрібні.Люди ще просто не освідомили що якщо запросити на весілля не так званих музикантів а запросити діскжокея то плюси будуть не в вашу сторону.По перше діскжокей бере за весілля набагато менше а по друге вокал на плюсовках різноманітний і цікавіший.І між іншим це вже починає входити в реальність.Так що ви самі під себе риєте яму.А щодо флешок що молодята носять на перший танець.Ну я думаю що вони також не дураки і знають що половина музик взагалі грати не вміють ось і несуть свої улюбленні пісні а скоро і пів репертуару носити будуть.Колись клієнти заходили в кабак заказували музику не фанеру а музику і хлопці грали любе хоча навіть і з фальшами але це були чесно заробленні гроші.А зараз просто ви стали ліниві .Треба на репетиції ходити інструменти носити.А так прийшов включив.І  в цивілізованому світі зали збирають не фонограмщики. 

Тезку, я повністю солідарний з тобою і на мою думку яма вже до половини вирита. Дійсно, той факт, що багато хто інакше не вміє то для них є два варіанти або вчитися або продовжувати як є. Впевнений що варіант буде другим. Але ще раз наголошую: разом з тим що наша держава така бідна весілля у нас стають набагато пишніші. Не можу говорити за всі регіони але у нас вже купа таких варіантів де клієнти хочуть щоб були цимбали і скрипка і інший етнос. Хоч кожна одиниця це є додаткова копійка але люди готові платити і платять. Весілля у нас коштують 3500 - 4000 тисячі плюс за маршові (коли зустрічають гостей на вулці) можна збити ще гривень 600 - 800. І причому тут немає ані свого світла ані свого тамадування, єдине що я оголошую на весіллі це до молитви і до дарунку. Є хлопці які тамадують але це ще плюс 1000 -1500 гр. Так що давайте думати, що всеж таки фонограми це явище тимчасове. Коли у нас на весілля приїздять гості з інших областей, повірте, дуже дивно коли під час заходів між столи нас знімають на мобільні телефони. І виникає логічне питання - а що у вас такого нема? Так давайте робити все щоб було!!!

Не знаю звідки ви, але у Львові давно є діджеї, а деякі ще й надають послуги тамади і то досить успішно. То ж клієнти давно про це знають і все одно львіські музики без роботи не сидять. 

Нема ніякої ями. Є еволюція. Хтось до неї пристовується в тій чи іншій мірі, хтось ні, хтось її підтримує і "усугубляє", хтось намагається втримати то добре шо було, честь їм (нам) і хвала. А хтось йде на пенсію.

І не тимчасове то. Не знаю як де, але багато сьогоднішніх молодят (1990 р.н.) мають в однім місці цимбали, їм треба "сєдая ночь" і "дольче габана".

>>А зараз просто ви стали ліниві

А ви? Ми хоч щось робим.

Ігор.Мені дуже приємно спілкуватись з розумними людьми.Я ходив по весіллях багато років і всяке бувало і на морозі і в сирості.Заробив асму, не захотів обманювати людей фанерками і тому кинув музику.Але я не є музикант я просто весільний лабух. А тут я бачу ще в деяких соплі не висохли а ти прочитай що вони про себе пишуть - музикант,вокаліст,аранжувальник тільки забув ще додати що він лауреат  міжнародних конкурсів по нажиманню кнопок а  насправді як зазначив співрозмовник з Горохова половина з них не може заграти Горіла сосна одним пальцем.Але як бачу їм це даремно говорити. Мене зрозуміють тільки справжні лабухи.А включайликам не остається більше нічого як підтримувати один одного і пускати дим людям в очі,аж поки не прийде тверезий дятько.Ігор остав свій номер .Буду в Україні перезвоню.Музиканти тримайтесь разом.

igor, щодо астми співчуваю, бажаю вам здоров'я, так би і сказали що не можете працювати, до чого тоді фанери...
Ну і знов ви як мала дитина про соплі...

Юра Я  б також хотів з тобою поближче познайомитись.Запросити тебе до себе в гості попити кави і поспілкуватись не про музику,а просто так.Не знаю як ти собі уявляєш мене.думаєш от старий лабух сидить без роботи бомжує лінивий.Хай це буде і так.Але ти трошки помиляєшся.Я простий хлопець який просто не любить обману і хоче щоб в нашій Україні була своя культура свій патріотизм своя мова і щоб ми її оберігали і поповнювали.А хто ж це повинен робити як не ви -молоде покоління.І я тільки за те щоб на Українських весіллях звучала Українська весільна народна і естрадна музика.І не хочу щоб вернулись ті часи коли через пісню не стало Івасюка не стало Білозіра.І хочу щоб молодь вміла танцювати і вальс і польку бо це є наші традиції це є рідне це є наше багатство.А ми його губим.І хто як не ви це повинні підтримувати тим більше що ми Галичани.І ЦИМБАЛИ І СКРИПКА ЦЕ КРУТО.і СПРАВЖНІ МУЗИКИ  НЕ ЛІНИВІ В НИХ ЩЕ ПРАЦЮЮТЬ ПАЛЬЧИКИ  І ГОЛОВА І БЕЗ ТОЛКУ ПО КЛАВІШАХ НЕ ГАТЯТЬ І НЕ ПОНТУЮТЬ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти