Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

Про заінтересоване

Хоча "ліцо" геть не заінтересоване. Але... Знаю добряче обидвох. Пробачайте, хлопці, буду чекати дальніших дебатів. Щоб не казали, шо моє "ліцо" заінтересоване. Випити "нахаляву" приїду до Юри Бульбаха. good?

Я якраз бажав би, щоб не було таких особистих дебатів і образ. Приїзджайте, не вижену.

Дуже дякую за запрошення. "Уж лучше Вы к нам..." Хоча, будучи на Львівщині, точно не промину такого хорошого колєги!!! Ящик пива з собою притягну.

Мушу признатися, хлопці, що я якраз і є один з тих самих лабухів, котрі ставлять дві ямахи, врубають мінідіск, і валять зі всієї дурі по клавіатурі, що деколи аж клавіш не стає!))) Але маю до вас питання: невже, якби ми дійсно грали на тій ямасі, від того музика стала би якісніша???? ТА НІКОЛИ! Ти як не грай, всеодно ту музику живою не назвеш, акомпонемент то АВТОМАТИЧНИЙ!!! Від того любий колектив з таким складом тільки програє!!!! Ви спробуйте в одному заході весільному заграйте якусь популярну пісню вручну, а в іншому, ту саму пісню включіть але під оригінальний мінус , реакція публіки буде колосально відрізнятися на користь фанери! Тому що час такий!!! Попса хоче крутого аранжу і щоб капець як гепало, а чи ти граєш чи нє, більшості ПО БАРАБАНУ! Одиниці, і то переважно старшого віку гості, підходять і так, легенько намікають що музика "не жива", але не з претензіями а так, з ностальгією, бо все прекрасно розуміють ТАКІ ЧАСИ!

Я ЗА ЖИВУ МУЗИКУ!!!! Але навіть ямаха і труба, чи ямаха гітара то не жива музика, жива музика це коли повністю живий колектив, а це не менше 5 чоловік. Такий колектив не по кишені більшості замовникам. Я вже не говорю про те, яку апаратуру треба мати щоб той живий колектив по людськи визвучити, і про потребу в звукорежисері!

Особисто я два рази в своєму житті співав з повністю живим колективом, один раз з мінімальним 5 чоловік, а другий з естрадним оркестром 15 чоловік, відчуття не порівняти з фанерою навіть близько!!!! То всеодно що секс з презервативом і без))) Вроді процес той самий а відчуття зовсім інші!

Апсолютно з Вами згідний КОЛЕГО. Ви розставили всі крапки над "і" Дуже Вам дякую.

Бувши колись студентом ми організували студенський ВІА.

Мою ініціативу підтримав викладач, який був і до тепер є звукорежесером тоді ще в коледжі. Давши нам гітари і клавішу ми почали тоді з премітивного. З часом ми почали виступати по концертах. Зразу незначних, а згодом на звітах коледжу а в подальшому інституту .Виникла нова проблема це підключка гітар і клавіші на сцені, коли іде повним ходом різношерстний звітний концерт (хори, ансамблі, танцювальні колективи...) Як не говори, але грати з живою соло гітарою , бас гітарою, флейтою і клавішою було кайфово. Правда барабанна установка була клавішна,  пізніше у нас були такі серйозні твори, де барабан я прописував руками від а до я. Але не в тому річ. Ми почали писатися на міні диск щоб оперативніше і якісніше усе це подавалося слухачеві. Як це не гірко визнати - народ почав торчати від такого варіанта набагато краще. Так у нас назбиралось трохи  репертуару і коли ми закінчувіли наш заклад -- зробили звітний прощальний концерт. Мушу зізнатися що багато пісень  переписувалися наново, при чому вокал залишався незмінним і тільки в живому виконанні.. Звучить набагато кайфовіше. Зараз я те все написав би ще по інакшому...

Отож? people хаває якісну і драйвову музику, а ми на тому тупо косимо бабло без кайфу для себе

Я думаю що на тому ми закриємо цю тему хто грає в живу а хто... бо наданий момент більше цінують вокал і виконання, а співаємо ми в живу

Бережіть свій голос і не зривайте його на всякі дурниці!!!

Апсолютно з Вами згідний КОЛЕГО. Ви розставили всі крапки над "і" Дуже Вам дякую

Завжди БУДЬ ЛАСКА, для ТАКОГО спілкування і існує цей сайт! А не, як писав десь Юрій Бульбах, "Міряння музичними піськами"!)) Крута фраза)

Вже як  пішла така п'янка, мушу зізнатись, шо половину забави я теж тисну кнопку як не на синтезаторі, то на ноуті. Саксофоніст гуляє, трубач співає, гітарист співає і бринькає на зкрученому звуці гітари. Але інші пів весілля (народні, всякі попурі, саксофонні інструменталки, 7-40) - то вже грають всі і того достатньо, щоб вибити сльозу в старшого населення. Сам з ностальгією згадую, коли грали ще з установкою АМАТІ (потім перейшли на машинку (Лельку), а потім перейшли на автоакомпонемент ямахи. Мушу сказати, що повністю вживу було колоритніше, цікавіше, але не факт, що краще навіть від акомпонемента. Бо коли я взяв акорд, я впевнений, що синтезатор партію басухи, стрінг і т.д. теж візьме в тому акорді, а вживу получалось по різному.. Хоча був свій кайф, коли хтось імпровізує, а решта "підтягуються". З іншої сторони, якщо басіст чи барабанщик в відключці - кінець забаві, всяке було:-)

Щодо естради  - то однозначно альтернатива фанері хіба повноцінний ансамбль і купа годин репетицій, а це дорого. Ось приклад повноцінно живої музики - Медоркестра (http://www.youtube.com/watch?v=xUNmI9qaPiA) - подивіться обов'язково, демки - бомба. Я вживу їх не чув, але є авторитетні відгуки, що просто супер.

До речі, вже як прикол розповім,  коли іноді задумаюсь і забуду акорд переставити, то на здивовані погляди пацанів відповідаю "Ви чьо, то ж жива музика!"

Аналогічно, коли співати вступлю невчасно.

Такі моменти і є кайф!!!)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти