Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

Сергій а на даний час в тебе яка самограйка?

Вмене аранжувальна станція Korg PA50 в планах взяти PA800 але це під питанням бо поки що хватає для аранжування її. Лабати на ній в порівняні з PSR - ками просто кайф

В мене Сергій є корг РА 80 Я його купив років 5 тому як тільки вони появились.Також дуже задоволений.Маю дуже багато цікавих стилей вже переробленних.Бо в інеті є багато різних але одиниці хороші.Я люблю вечорами посидіти і щось нове знайти .Інструмент знаю на процентів 20 не більше.Можливо для тебе буде цікаво а можливо ти вже знаєш що в ньому можна робити збивку не нажимаючи кнопки збивка.Просто сильніше нажати на клавіші і вона сама автоматично піде.Я обіцяв що Ігору по тел розкажу але думаю що він це також прочитає тому що в них також корг.Заходите в меню стилів на 25 сторінку і шукаєте velosity і міняєте  off на fill1 або fill2.Ну і як вже я писав раніше всі заводські стилі можна переписати якими захочеш.Якщо ти знаєш щось цікаве можеш поділитись.

Дуже прикольна примочка буду в кабаку попробую. Я її додому беру коли щось пишу і то вбільшості пишу на роботі там ніхто не мішає. За стилі я знав, кроме того можна в фонограмі замінити звук, вирівняти або по своєму переписати трек.

Попробуй поміняти бас гітару на інший звук- в  voice- guitar-на 8 ст-ЕG Harmonics або в Synth 2-auto pilot  і по октавах нижче.І давай перейдем в іншу тему .Тут в вільному спілкуванні  є тема про корг.А то ми тут з тобою говоримо не про ті речі що є в темі. 

Я вас можу перенести

Ні, я помилився. Не можу :-(

igor - .

Недавно мій колега був на весіллі. "Грали" троє хлопців які познайомилися між собою за два дні до халтури. Кожен прийшов зі своїм Н-буком, поставили їх в ряд і так пекли цілу ніч (була якась клавіша і гітара без шнура). Місцеві назвали їх " ОРКЕСТР НАРОДНИХ НОУТБУКІВ".

На рахунок поністю живої музики - "РАВСЬКЕ РЕТРО".

Ігорку, ти бачиш куди завела твоя тема про податки? ;-)

Ігор..Можливо я помиляюсь а можливо ні. Но мені кажеться що ми знайомі і ти навіть побував в мене в гостях в Сокалі.Ну це тема явно не про податки,але думаю Юра НАС ПРОБАЧИТЬ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти