Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

Як викорінювати? В Сибір? Припиняйте жити в радянському союзі і почитайте книжки про попит і пропозицію. Конкуренції, як правило, бояться слабкі гравці, тому дивно це чути від вас. Я не чув як ви граєте, але сумніваюсь, що зібрали скрипку, сакс і трубу шоб грати "бєлиє рози", хіба багато у вас колективів з таким набором інструментів, коли зараз майже всі грають "в дві ямахи"? Отже, своїх клієнтів ви не втратите.

Крім цього, щоб багато заробляти треба займатися наркотиками або зброєю, а не на весіллях грати:-)

І, до речі, ніякого звязку між податками і "викоріненням" я не бачу. Навіть якщо брати 100 баксів за весілля і мати одне в місяць, то не проблема заплатити 200 грн. щоб податкова відчепилась.

Шановний пане Больбах, я бачу ви дуже обізнані в свері економічної теорії, ви мабудь перечитали всі "енциклопедії", та бачу що виших знань на рахунок цього  дуже мало!!!! Прошу вас читати уважно! Врешті- це є форум для музикантів-інтелегентів, а не для ігор в "кошки-мишки". Йде мова про те, щоб людина вибирала музикантів, а не ціну. Уявіть собі ситуацію: ви взяли весілля за пристойну суму, на певну дату, а тут якісь пацани з зацофаного села перебивають вам роботу, кажуть що вони в два рази відіграють дешевше!!! Ваші дії??? Вам зривають роботу, ви лишаєтесь ні з чим. А на рахунок конкуренції, то я тільки був би радий, щоб в мене були пристойні конкуренти , бо коли є конкурент, то є на кого рівнятись! Я так думаю, що ви на рахунок конкурентів судете по собі!! PS Ходів би, я послухати, як ви граєте на двох йоніках!!!!

Сподіваюсь наступного разу вам вистачить інтелекту хоча б правильно написати моє прізвище, бо я на відміну від вас в "кошки-мишки" не граю і його вказую, бо соромитись мені нічого. Для кого цей форум вирішувати не вам, не ви його створювали. А про вашу інтелИгентність кажуть ваші орфографічні помилки, яких безліч. Тому забудьте про мою пораду і почитайте спочатку підручник української мови. Починаючи, скажімо, з класу четвертого.

Перебити роботу може будь-хто, якщо не дешевші музиканти, то діджей, який коштує дешевше. Якщо вас замовляють, бо подобається як ви працююєте, то ніхто вам нічого не переб'є. Ми, зокрема,  граємо не в дві ямахи а в одну. А крім неї - гітара, труба і саксофон. Берем трохи вище середньої ціни по Львову і ще не було випадку щоб відмовились від нас через дешевшу музику, бо якщо хоче замовник духові, то не поведеться на йоніки. А аванс в 100 доларів послужить заспокоєнням якби таке трапилось. А між іншим, мій знайомий тамада при такій же ціні бере авансу 10 баксів. Думаєте проблема знайти собі тамаду на 20 баксів дешевше? Не проблема. Але не шукають, навіть готові більше давати щоб він не передумав. І нікого він ні до чого не примушував і не викорінював, просто відшліфував свою майстерність до такого рівня, коли клієнти в чергу стають, мені ще до цього працювати і працювати...

З проблемою цією я стикнувся ще в далекім 1995 році, коли ми брали в селі на 5 людей 120 долларів, а з'явились конкуренти (чоловік і жінка на одній йоніці), які грали за 50. І нічого, хто хотів справжню музику брав нас, хто не мав грошей брав їх і нема на то ради. Чого це ви вирішили, що маєте право когось викорінювати? А якщо я вам скажу тримати ціну тисячу доларів, багато ви весіль візьмете?

Більше скажу, замовники не є тупі. Мене одного разу навіть не прийшли послухати, бо на їх думку я сказав замало. Тому хто занижує ціну насправді сам собі шкодить. І не треба нікому робити з себе "викорінювача".

До речі, а чого у вас на сайті в демо тільки дівчинка (симпатична, до речі) співає? А хлопці тіко носять апаратуру?

Вибачте пане Бульбах, що я ВАС обізвав Больбахом!!! По-перше, хто ВИ мені такий, щоб диктувати ціну на весілля? Ціна повинна вирішуватись громадою, а не однією людиною і повинна не опускатись нежче визначеної!!! По- друге, якщо ВАМ інтересно, хто чим займається в нашому гурті (хто співає, а хто носить апаратуру), то давайте зустрінемось і я ВАМ детально розкажу!!!По-третє, на рахунок підручників, я бачу, що ви їх перечитали від 1 -го по 11 клас напевне, по два рази, бо вже нарешті навчились писати "тіко" грамотно.Не завадило, б ВАМ, би ще почитати підручники з етики та естетики та вести розмову в офіційно-діловому стилі на форумах такого типу, бо це не місце особистим амбіціям! Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вибачення прийняті. Щодо диктування - золоті слова, і я про те, що не можна диктувати. Що таке громада? Скільки людей - кворум? Ціна вже 20 років як не вирішується, а формується, якщо ви проти - звертайтесь в антимонопольний комітет. Зустрітись - не проблема, приїзджайте. Розказувати не обов'язково, покажіть відео.

Щодо "тіко" - є різниця між жартівливим перекручуванням слів і орфографічними помилками, тобто "тіко", "тойво", "видиш", "йой" - це приколи, а коли букву "е" і "и" плутають - це інше. Втім можу списати це на поспіх і емоції. Ще, до речі, я маю можливість редагувати повідомлення, ото тупенько б ваша фраза виглядала, якщо б я виправив слово "тіко" на "тільки", егеж?

Книжки почав читати, коли ви ще не народились, офіційно-діловий стиль для офіційно-ділової переписки, а не для форумів. Форум - це вільне спілкування, і розділ навіть так називається. До речі, загальноприйнято не писати з великої букви слова "Ви" на форумах і в асі, а лише в електронних листах, так що не перепрацьовуйтесь тиснути "Shift".

Кнопку знаку оклику поремонтуйте, бо то так "не альо".

P.S. "не альо" - то не помилка, читайте вище.

Панове не сваріться, бо обидва маєте рацію. Я згоден, про лабухів кнопочників, що збивають ціни, але не згодний на рахунок податків... Бо платити податки такій країні в якій ми живемо - це злочин проти совісті! Бо ця держава не одного музиканта, і не один раз "ставила раком" на протязі свого існування! Мені доводилося грати і за зерно, і за самогонку, і як кажуть за виораного города! Певого часу плюнув на родіну, і подався з бубном до стольного града Кракова! Зароблялося там добре і жилося ситно, але рано чи пізно треба було повернутися в Україну. Виявилось, що за той час я втратив ринок на який увійшли наші студенти-дурбецели, щоб не сказати гірше, ті, що загальне ф-но здавали за 7 разом і то не відомо яким шляхом і не тільки вони... Вони купили собі РА50 - на той час космічну аранжувальну станцію і "грали"! Я запитував в них щиро - нашо вам той коржик? Ви ж грати на піаніно не вмієте - "Чижика-пижика" без секвесера не осилите?!!?? Але пацани на midi.ru фанер натирили, і грали, та й досі грають дешевого вар'ята, буцім "валят на живо в десят пальців"!

  Ситуція на українському ринку виглядає в такий спосіб, що серед всіх, хто надає такі послуги 50% саме таких "музикантів"! Знаю наприклад "музиканта", який насправді є електриком, а за покликанням ледарем, він колись щось потроху бреньчав на гітарі "Урал" в заводському ВІА, а тепер поставив перед собою самограйку(і то не свою), мінідиск і клеїть дурня, що він ГРАЄ, в одному з найбільших і найкасовіших ресторанів міста. Я особисто залишався останнім клавішниом, в місті що грав вживу халтури не користуючись секвенсером (бо дисковод не працював). А оті "музикинти" казали, що вони теж "лабають", і лабали на мінідиску. Я ж особисто почав використовувати готові фонограми з ноутбукав минулому році. І то не тому, що не мію грати, а тому, що запити ринку є такими, що вимагають музики такої складності аранжування, яку загарти в дві ямахи не можливо. От і користуюсь на весіллях програмними синтезаторами, MIDI контролерами і потужним буком з професійним програмним забезпеченням. А щодо живих капел - завжди поважав і поважаю акустичне звучання! Тільки купівельна спроможність наших людей є настільки низькою (особливо у маленьких містечках), що достойно заплатити за акустичний гурт вони не в стані! Тому ми й граємо в 2-х, або в три особи. Всі решта приклади є скоріше  винятковими і можуть бути присутніми тільки у великих містах де є вищі і стабільніші заробітки.

Що ви маєте проти електриків? Один з музикантів нашого гурту також електрик .

Я мав на увазі електрика, який вдавав, що він грає... А у вашу гурті, як я подивлюся всі грають на різних інструментах. Такий "лєтриків" та й не тільки, які володіють музичними інструментами я поважаю!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти