Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

"Печеш сам" - то і для самого важко, та й для замовника не комільфо як на мене, "картинка" не та.

Самому важко але двом за такі гроші немає сенсу грати. Ми граємо в двох за 200 доларів теж саме получається що і в вас, тільки коли щось нове купляємо з апаратури то двом скоріше і легше відбити. А ви не пробували сісти в якиїсь кабак по близості на замовлення досить не погано получається самі так сидимо вже 6 років на одному місці, правда деколи бувають запари коли маєш весілля на виїзд а в кабаку нема, але є якась днюха і починаєш шукати того хто немає весіля, просити підмінити, але в нас таке рідко бо здебільшого весілля ми граємо в свому ж кабаку, а якщо взяли десь інакше тоді кабацьке весілля скидаємо комусь з наших музикантів.

P.S. Хочеш спокійно працювати сплати податки))) я , якщо прийдеться то платити буду бо це мій хліб, а на роботі я підзаробляю. :)

люди повірте на слово .деякий час назад років з 10 ми зрейтенгу не виходили! дома не ночували. тепер у людей якась апатія настала. раніше якпобачуть круту клюшку так і гроші платять! і діло не в тому хто краще старається. було собі таке питання кого запросити на день селища .називали і Ротару і Пугачеву іКричевського і....... Ну на деяких грошей невистачало це зрозуміло! але всім було по БАРАБАНУ нікого день селища не інтересував(це люди культпрацівники!) окромя начальства (бабки нодо-же отмить! хтось писав що роботу треба змінювати? нехай її змінюють ті хто працювати не може!А ми ті котрі працюють не зважаючи ні на що не збираємось міняти професію заради бабла! Повірте!!!

Про те, що треба міняти професію, писав я! А писав не для того, щоб когось образити,а тому, що просто не розумію, як це мати 1-2 весілля в рік! У нас тут на два села 4 колективи,і при цьому  наш колектив мав цього року 25 весіль! І це для мене мало, тому, що знаю музикантів, котрі мають по 35-40. Але це є не зле, якщо рахувати в середньому! І це при тому, що я не можу похвалитися тим, що наш колектив співає саме круто зі всіх, просто навчилися виживати в умовах конкуренції! Купили світлове оформлення, дим, підібрали репертуар, орієнтований на молоду аудиторію(бо саме вони і замовляють весілля), маємо людину, котра без тамади може провести конкурси не гірше тієї ж тамади, надрукували купу візиток, і роздаємо їх стосами на кожному весіллі і усе! Правда цього року в свому селі я весілля ще не працював, більше по інших містах і селах працюємо! На ринку наш колектив уже сьомий рік! В перший рік ми мали 3 весілля, а потім пішло, поїхало! Бажаю удачі всім! І по-більше весіль!:) 

vitaliku.ви дужеееее розумний лабух?То посовітуйте як треба робити.на язики в неті всі розумні

"Купили світлове оформлення, дим, підібрали репертуар, орієнтований на молоду аудиторію(бо саме вони і замовляють весілля), маємо людину, котра без тамади може провести конкурси не гірше тієї ж тамади, надрукували купу візиток, і роздаємо їх стосами на кожному весіллі і усе"

Я написав конкретно, що мені допомогло підняти кількість весілль! Можете це сприймати як пораду! І язиком я не ляпаю, а говорю реальні речі!

Ну а якщо ви не зрозуміли що я хотів тим сказати, то скажу більш конкретно: купіть світлове оформлення, воно мені обійшлося приблизно в 500$, але ефект колосальний, молодь це оцінить! Надрукуйти візиток, це також дуже допомагає, роздавайте їх всім хто захоче взяти, це приблизно обійдеться в 150 грн. 1000 штук. Обновіть репертуар! ну, і бажано, щоб хоч хтось один з колективу вмів співати) Ще ми пошили сорочки однакові, маємо три комплекти, на перший захід вишиванки, на другий захід інші беремо, а якщо два дні граємо одне і те ж весілля, беремо ще й треті, повірте, це теж справляє враження! нам обійшлося це десь  в 300$

А видумувати фішок можна ще багато, головне, щоб бажання було! Одним словом все зводиться до того що треба вкладати гроші і МОЗГИ!

 УДАЧІ!

"ну, і бажано, щоб хоч хтось один з колективу вмів співати"

Я сміявся довго!!!!

Так це означає якщо ніхто не вміє співати - то це не страшно???!!!

Головне купити апаратуру, світло, візитки зробити і сорочки пошити (три комплекти за 300 долярів)???

А як на рахунок музики, співу, живих!!! інструментів??? Чи це все вже відійшло на другий(третій) план???

Я не розумію яке світло хорошої якості можна купити за 500 баксів коли банальний браво коштує  приблизно 340 у.о. а він сам сильно погоди не зробить.

Я не видумую нічого такого я просто лабаю, співаю і це видно люди оцінили. Правда костюми в нас тоже  є але ми після кожного заходу не передіваєся.

Ще напевно віддіграє те що я граю  в хорошому кабаку де кроме весіль проводять корпоративи , днюхи...

Кожен заманює клієнта по своєму, але люди не дурні друкуй хоть мільйони візиток , роби лазерне шоу, але якщо ти не вмієш співати то міняй роботу бо з того доброго нічого не получиться, хіба ви крутите дискатєку.

Пане Руслан, я радий, що повеселив вас, але ця фраза якраз і була вжита саркастично, тому реакція ваша цілком зрозуміла! Щодо виконання, співу, і т.д. і т.п., то такі речі я не вважав за потрібне писати, оскільке це само собою зрозуміло. Крім того йшлося не про створення колективу, а про підняття йому рейтингу, по-вашому ті речі, що я написав, не піднімуть колективу рейтинг? Окрім того, це перевірено на власному досвіді!

Пане Сергію! Бувають ідіоти, котрі купують непонятно який "банальний браво" за 340 доларів, а бувають такі як я, котрі за приблизно 500 $ купують чотири прибори!

http://soundmaster.kiev.ua/shop/lazer/tvs/vs-186 2шт.

http://soundmaster.kiev.ua/shop/prostye-pribory-so-zvukovoj-aktivaciej/chauvet/ch310 2 шт.

подивіться по тих ссилках, потім відніміть 10% бо мені продавали зі скидкою, і получить 500$ з хвостиком.

ну і плюс ще дим машина http://soundmaster.kiev.ua/shop/dym-mashina/djpower/df-v9  це ще майже 100$ якщо з заправкою рахувати!

І виглядає воно все дуже пристойно, якщо дуже попросите, то з наступного весілля фоток наклацаю і вам скину!

"По-вашому ті речі, що я написав, не піднімуть колективу рейтинг?"

Звичайно що піднімуть. Особливо якщо хтось один почне співати!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти