Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

>>Хлопці припиняйте сваритися

Дуже смішно через місяць таке написати:-) "Не ннадо сссоритсса гаррряччие ессстонсские парррни":-)

Коли прочитав, тоді й написав.

Нас оподаткувать - не реально.Наприклад  я брат молодого і хочу граю на свадьбі хочу ні  хто доведе що я взяв гроші?

На рахунок податків-дай,Боже.,щоб нас не чіпали.Вибачте,але тема зайшла далеко.Ідуть нові технології,п.Ігор говорить про живе виконання-я абсолютно згоден,але є декілька але...Дорогі друзі, на Заході у вас звичайно живі інструменти є по любому,це традиційно.У нас один лабух ,аби дешевше ,п.Ігор повідомляв,що був  США і ,звичайно,ніхто фанер не потерпить.Я і сам злабаю на бас гітарі,але ідуть нові ,на жаль,технології,я проти параду ноут -буків,але дійсно музикант повинен  залишатися музикантом,який злабає  вживу,що не попросять.З повагою до всіх -Василь.

Я з вами згідний п.Василь Так технології ідуть вперед і не треба відставати але на заході ті технології ідуть ще скоріше До мене тут недавно підійшов один друг-в нього дочка одружується і попросив порадити музикантів щоб добре відлабали весілля.Посиділи подумали і вирішили-а нащо музикантів якщо і так все під фанерки Тож вирішили запросити діджея-в два рази дешевше і цікавіше слухати.Під фанери весь час звучить один в кращому випадку 2-3 голоси а так і С.Ротару і Басков і хто хочеш а я думаю що з наших місцевих вокалістів так ніхто не заспіває.То питання навіщо переплачувати тій людині яка стоїть за ноутбуком і якщо класний діджей то дасть фору ( музикантам )якщо їх можна так назвати.А  місцеві музиканти повиїжджали за кордон і лабають в Швейцарії Німеччині ,в кабаках в Польші - вони там потрібні а тут ні.І дуже шкода  .Василь а ви саме звідки родом?

Шановний п.Ігоре,я навіть не сподівався,що Ви відповісте на цю тему.Я з Полісся.Ми з Вами майже однакового віку(дай Боже Вам!).Для мене діджей-це той,хто крутить дискотеку.Які я мав на увазі технології..Просто звучить якісний мінус,(всім же хочеться "забойной"музики),але я "вкалываю",співаю сам (хоч є і бек вокал),але ти сам співаєш і відповідаєш за себе перед людьми за своє все-таки виконання.Хвалитися не в моєму віці,можу приблизно  і під Баскова,і під Бутирку.Якщо хтось не вміє,то і нема чого...З Вами абсолютно згоден,(і знаю це)що на Заході жива музика.Удачі Вам!
 

Я того року  часто бував по роботі на Поліссі,в Камінь-Каширську,Шацьку.А ви саме звідки?Василь я ось так інколи дивлюся на тих наших депутатів,і на те що  вони роблять з державою і людьми то мені кажеться що ідуть не кращі часи   для лабухів, для операторів,фотографів.Багато людей вже невзмозі робити якісь забави,запрошувати музик і так дальше..В нас в будинку культури це повний капець. І якщо такий бардак в державі то про яку культуру можна говорити-кому вона потрібна?A це серйозні проблеми.І я думаю що податківці візьмуться за музик,операторів і всіх тих хто хоче хоч як небудь собі заробити на хліб, бо треба ж чимось казну заповняти.

Вітаю п.Ігоре! Я з м.Кузнецовська-супутника Рівненської АЕС.З Вами абсолютно погоджуюсь.Дійсно,багато людей не  можуть запросити музикантів,настали тяжкі часи.А ще розвелось "ноутбутчиків",які не володіють будь- яким інструментом,то хай йому грець! Депутати живуть для себе,масова культура їх не цікавить,а от за лабухів взятися можуть.Колись уже було.Не втрачаймо надії! Всього найкращого!

п.Василь заїхав би до Вас в гості але там радіація велика так що краще коли будете в наших краях-запрошуєм.А яку клавішу маєте? І давайте краще по телефону а то хлопці будуть обіжатися що ми єфір засмічуєм.Номер я Вам кинув в лічку.

...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти