Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

Юра про соплі це не я перший почав я просто продовжив,почитай уважніше .І основна причина не в асмі а в тому що не хочу обманювати клієнтів та й робота теперішня більш прибуткова та й роки. В мене також були випадки коли на весіллі хотіли поздоровити молодят муркою за пару гривень.Я їм просто легенько відмовив .Не все ж можна купити Хоча  в ресторанах я рахую що треба лабати любі пісні залежно від клієнта.Тому що це ваш заробіток.Але не цурайтесь свого.Щось не то вибачайте але для мене дуже корисно знати думки молодшого покоління і чесно кажучи я не в захваті і навіть по відношенню до старших .Чекаю в гості.

Юрко, я дуже приємно вражений спілкуванням, ти розумний хлопець і вірю що все ж таки ти більше музикант чим фанерщик. Треба просто дещо розмежувати: є Музиканти, які кажуть що вони Музиканти. є Діджеї які кажуть що вони Діджеї а є діджеї які кажуть що вони музиканти. Вибач, це вже не еволюція, це викидиш і побачиш, що з часом це минеться. Я сам з Прикарпаття, а точніше з Богородчанського району (це там де резиденція Гута, Манявський скит). І до речі на Гуті грають наші хлопці взагалі без апарату, бубон, акордеон, сопілка. Наш скрипаль Василь Григорчак приїздить з Косівського району, там в кабаці він працює складом контробас скрипка баян і цимбал. І туристи їдуть слухати саме таку музику. Я не є великий музикант, маю тільки муз. школу, але граю з хлопцями які мають вищу музичну освіту. І вони якщо ще "Сєдую ночь" під фонограму мені пробачать то за "Ой чорная си чорна" під фанеру писок поб'ють. Бо виникне питання про їх профпридатність. Ігор, мій номер телефону 0672869437. Дзвони. І ти Юра будеш в наших краях давайся чути. А щодо основної теми про податок : попросять платити - будем платити, а поки що добровільно нести не буду. Пшик їм. Ви бачили хоч одного податківця що живе на одну зарплату?

Каву люблю.:-) Знайти мене просто. Я тут є постійно. Зустрітись буду радий.В гості - це де?

Молодь вчити треба, але на весіллі то вже робити пізно. Крім того, я поділяю вашу стурбованість, але що ви робите для того, щоб повернути той стандарт музикантів? Якщо здоров'я не дозволяє - то розумію, якщо вік - то кіко вам? В Медорекстра теж не пацани. А якщо просто питання грошей, то так треба і казати. Але тоді ви втрачаєте право повчати інших. Бо якщо сам не показуєш приклад, то це пусті балачки.

Про соплі памятаю хто почав, але ж я писав, ви ж старший... :-)

Я вважаю, як нема ударних, значить вже не жива музика. Бубон, акордеон, сопілка - зкидаю шапку. А ми з тобою, Ігор, все-таки фанерщики:-)

Або принаймі "самограйщики".

Ігор обовязково передзвоню.Юра ти питаєш що я роблю для того щоб якось це змінити? .Працював колись методистом по музиці в районі.І була така ситуація. Прийшли молоді хлопці по років 15 і своїми силами хотіли зробити рок виставу.Вони зробили але б ти знав скільки їм палок вставляли в колеса.То клавіш не дають то на сцену забороняють.Хлопці грали на живо і барабани були.І так одне за одне А привикло вище керівництво до фонограм їм тільки фанерки пиши а всіх музикантів звільнили.Ось я і ті фанерки скриплячи зубами писав.Аж поки не прийшла дівчина з вищою освітою заплатила доляри і її поставили на моє місце.А через тиждень прийшла до мене - поможіть написати фанерку .А я вам буду віддавати половину зарплати.Я думаю не треба писати що я їй відповів І ні скільки не жалію що пішов а навіть наоборот..А  що я зараз роблю щоб виправити ситуацію? Та наразі занімаюсь з вами пустими балачками.А мені вже скоро 45 Весіль цього року мав 27 але не подумайте що тамадою хоча їхній хліб також не легкий якщо вони роблять це з відповідальностю і професіоналізмом. І ще раз мені дуже приємно з тобою з Ігором з Ігором з Рави поспілкуватись І я би хотів мати побільше таких однодумців .І тоді разом ми б щось зробили .А  один в полі не воїн.І головне що в ваших даних немає слів що ви МУЗИКАНТИ  ВОКАЛІСТИ АРАНЖУВАЛЬНИКИ І ТАК ДАЛЬШЕ.Робіть свою роботу професійно і все буде ОКЕЙ. А сам я з Сокаля.

А на рахунок податків то я думаю що вони за нас візьмуться тому що вже продали пів України а бабла хочуть багато.Ось і будуть чіплятися за кожну соломинку.Але в цьому випадку поможе тільки і тільки дружність .Треба стояти один за одного .Приїхали наприклад до когось чіплятися.передзвонили один до одного та так їм дати щоб забули що таке слово музикант.Я згідний що цивілізованих країнах платять податки але хлопці там і заробляють.І я платив податки .Це мені виносило приблизно 700-1000 дол в рік.Але і получав до трьох в місяць.А тут заробляєш копійки і ті хочуть забрати.Як казав Ігор шиш їм.

27 весіль - це круто. Але що ви робите я так і не зрозумів? 45 - це ще дитячий вік, наші трубач і саксофоніст мають трошки за 40. ще дують.:-) Я в свої 30 тіко по клавішам луплю, правда всіма пальцями, бо в дєтстві ходи на фортепяно 4 роки і навіть на калькуляторі рахую всіма пальцями:-) Ну і тамадую. Хліб дійсно не легкий, але як всьо добре йде, то кайф не менший ніж від музики.

І чо вам спокою не дають "МУЗИКАНТИ  ВОКАЛІСТИ АРАНЖУВАЛЬНИКИ". Я ж кажу, то піар, навіть якщо то трошки прикрашено - це не страшно. Я з Віталіком особисто не знайомий, але хлопець він наче непоганий. Може відео згодом викладе, то вже й приймете його "до музик":-) Просто в нього своя категорія клієнтів, в Ігорка на Фрнаківцині своя, я захоплюю трохи там, трохи там. так і живем...

Отак сидино, пишим як то класно грати вжиау, тихенько качаєм фонограми і самі їх використовуєм, а на молодь всю бочку котим... мов ЛІНИВІ!

Я можу поспорити що немає ніодного гурту який повністю грає вживу не використовуючи ніодної фанери на весіллі. А молоді ідуть в ногу з прогресом і своїми молодими голосами вибивають з ринку старше покоління...

Знаю богато старших музикантів які кажуть я працюю на сім"ю а не на апаратуру, або нашо мені компресор я без нього можу обійтись, чи нашо платити за емененс якщо маги тоже динаміки при чому дешевші....

Таких прикладів маса і тепер тре подумати хто з нас лінивий!

А платити треба буде і приблизно з нового року, якщо нічого не зміниться то розцінки будуть такі:

за одного музиканта - підпреємця приблизно 2000 грн. в рік, за найману особу десь стільки саме

получається якщо два музиканти то 4000 грн. в рік, три 6000 і т. д.

Тут є плюс всі дрібні гурти які мають мало весіль відсіються, або почнуть працювати над собою і апаратурою, бо штрафи за гру без податків будуть о-го-го.

Відповідно зросте попит на музикантів бо весіль не поменшає а музикантів останеться значно менше і приблизно вирівняється винагорода за весілля по регіонах.

P.S. Хай бережуть Вас весільні боги!!!

igor, я пишу в данних про себе те, що є насправді! На цьому сайті є багато людей, котрі мене знають особисто, і, повір, якби я писав щось не так, вони б про це на форумі написали! Ти взагалі ніякої інформації про себе не подаєш, або нема чого написати, або боїшся, що тебе, ПРАВДИВОГО музиканта хтось засіче на сайті з фанерами!

Ти писав, що хочеш підняти культурний рівень України, спочатку підніми свій! І подумай, в якому тоні ти пишеш повідомлення на форумах! Солідні люди так не висловлюються, я вже не говорю про помилки, і русизми, котрі ти вживаєш! І замість того, щоб вести конструктивний діалог, ти зі всіх сил намагаєшся мене "опустити" в очах інших музикантів, але образи, котрі ти кидаєш в мою сторону, аж ніяк не тягнуть на 45 річного чоловіка! Дитячий садок!

Мені по, велекому рахунку, по барабану що ти про мене думаєш, і для тих, хто мене знає, твоя думка також по барабану! Але я не дозволю, щоб якийсь igor, котрий встидається свого прізвища, і інтелектом не дойшов до 5-го класу ЗОШ, безпідставно писав в мою сторону образи!

Ти або припиняй це, або приїжджай в Дрогобич, чи до Стрия, і скажи те, що ти про мене думаєш мені в очі! І заодно, продемонструєш, який ти крутий музикант!

Заведем тебе на студію, поспіваєш (для дітей війни безплатно!ЖАРТ), послухаєш себе збоку, послухаєш мене, і тоді побачимо хто є хто!

Так, що, якщо напишеш ще хоч одну образу в мою сторону, зразу пиши в комлекті з номером телефону, адресою, і прізвищем! Тоді хоч буду знати що пише мужик а не КЛОУН!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти