Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

>>Я можу поспорити що немає ніодного гурту який повністю грає вживу не використовуючи ніодної фанери на весіллі

Ми такі. Були 5 років тому. Всьо під самограйку. А 10 років тому ще й з барабанами і басухою. Потім взяв клаву, потім клаву з міді, потім ноут, тепер хочу світло:-) Потім дим, бульки. Потім куплю собі зал... :-)

Щодо податків, трохи погано пораховано. Достатньо одному з гурту зарєструватись підприємцем і все. Принциповий момент в чому? Щоб той, хто гроші отримує мав документи, а решта музикантів "с понтам просто стоять біля інструментів". Спробуй доведи протилежне. А 200 грн./міс. мабуть будь-хто заплатити зможе.

Або й взагалі можна податківцю сказати, шо безкоштовно граєш. Єдиний ризик - замовник може цим скористатись і не заплатити:-) Тоді збитки будуть більші ніж річний податок, тож  краще заплатити.

Крім цього, єдиний податок береться на квартал, відповідно якщо січень-березень не плануєш працювати - не бери єдиний податок на 1 квартал і маєш економію.

Юра  я проти Віталіка нічого не маю Це дуже добре що він займається своєю справою що він її любить і хай йому щастить і побільше весіль і заробітків.Дуже багато молоді в його віці пє, колиться, займається бог знає чим.А ВІН МОЛОДЕДЬ ЩО  ПІШОВ  СВОЄЮ СТЕЖКОЮ.Тільки я ще раніше читав його переписки на сайті і мені не сподобалась його високомірність до других музикантів,вище всіх .Ось і це я йому вказав висловивши лише свою думку.Я йому скинув сайт де можна подивитися як хлопці грають а він мені Я ЩЕ КРУТІШІ КОНЦЕРТИ бачив.Не поважаю я таких понтових.Але це тільки моя думка. І Віталік НЕ ЗВЕРТАЙ НА ЦЕ УВАГИ. 

Віталік, ну ти і вредний тіп. Ми тільки-но повернулись до теми про податки, а ти вже тут Не треба так гостро реагувати. Стався до зауважень з гумором, якщо маєш клієнтів і не побиті руки-зуби, значить все в тебе ок:-)

Щодо високомірності - це, повторюся, проблема "Атци і дєті" і "юношеский максимализм". У вас ж також в дописах була певна зверхність на адресу незнайомої людини, хоч і молодшої. Я теж не ангел в деяких своїх повідомленнях:-) Але к правило намагаюся згладити гострі кути, а дискусія вона потрібна, просто, можливо, без особистих образ.

Віталік дай будь ласка конкретніший адрес куди підїхати.

Починаютсья стрєлки-разборки? Давайте тоді шоб ніхто до нікого не їхав, прямої маршрутки Сокаль-Дрогобич мабуть немає - приїзджайте обидвоє до Львова, тут і побалакаєм:-)

Ти навіть свого прізвища не написав:)) А хочеш щоб я написав точну адресу) А може ти злодій, чи маньяк:))) Жарт) Пишу в лічку)

Юра, ну що я зроблю, що в мене такий  прикрий характер:) Згідний, що це пов"язано з юнацьким максималізмом, психологію теж вивчав) але якраз той максималізм мені дуже допомагає в житті) Ну принаймі, до тепер завжди добивався свого)

БІЛЬШЕ НЕ БУДУ ПИСАТИ ВЗАГАЛІ НІЧОГО: Буду як 90% відвідувачів сайту, ТУПО КАЧАТИ ФАНЕРИ!:) А як захочу з кимось поспілкуватися, то для того є контакти, аськи скайпи і тому подібне)

Всім удачі)

Ти б ще "Прощайте" написав:-) Ти пиши, для того форум і створений.

Юра я говорю про теперішній час, а 8 років тому я теж грав все на самограйці , а потім помаленько пішли в рух мсідюшки і т. д.

Віталік ніякий  я не злодій і не маняк і на ніякі розборки до тебе не їду а якщо я й справді хочу приїхати так це тільки для спілкування про музику і нахаляву поспівати на студії.Ти обіцяв.Від щирого серця дав би тобі свій телефон але два дні тому загубив і наразі чекаю на відновлення номеру.І чим побільше пиши на форумі,тому що тебе буде бракувати і навіть не буде з ким поспорити. Не ображайся . Будеш в Сокалі запрошую в гості.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти