Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

Сергій! Якщо ти  такий крутий лабух, то чого шукаєш весілля в іншій області

Щодо оподаткування, це погано але я б запропонував ввести ліцензію на право грати. А виглядало б це так:

приїжджаєш в свій районий будинок з своєю апаратурою

розкладаєшся

подаєш репертуар свій -- пісень 20

комісія вибирає пару з них

виконуєш

звучить якісно і чисто, получаєш ліцензію, ні іди вчися цілий рік і удосконалюй апаратуру

при чому в залі сидять журі і музиканти, також хто бажає

Був би порядок на весільному ринку і не було б таких шаромижників які називають себе великими музикантами

Колись так було і я підтримую це, правда тоді і платили податки

Колись воно зводилось до показухи і формальності. Принаймі у нас. Щодо податків, я собі зареєструвався і плачу. Щоправда якби не було інших видів діяльності, то мабуть і музику б не включав туди.

А халтурщиків відсіє сучасний саморегулюючий інструмент - ринок. Халтурщики довго не протягнуть - або поб'ють замовники або "слава"  наздожене.

А я легально працюю, бо працюю як офіційний працівник ресторану... Принаймі не смикаюсь, від появи кожного податківця.
     Пам'ятаю як ми усі(лабухи) грали так звані атестації, а в комісії сиділи завідуючий відділом культури, методисти відділу культури, директор музичної школи, словом усі свої хлопці. До репертуару обов'язково мали входити комсомольські пісні, і звичайно ніяких пісень іноземною мовою(так званої фірми), а за класичну "Мурку", колись граючи у тернопільському ресторані "Хутір" особисто мав стільки проблем з міськомом комсомолу, що гидко згадувати...
     Згадайте, як заздрили тим, хто пригрівся в самодіяльності в багатих державних організаціях - бо вони могли мати кращу апаратуру, яку часом за готівку на базах і в магазинах не можна було купити... Та і дорога вона була - при середніх зарплатах в 120 карбованців далеко не кожен відважився відірвати від сімейного бюджету 2000 рублів за Wermona piano - streeng, чи 4000 рубликів за Korg Poly 800 привезеним моряками контрабандою з далекого плавання!
     На мою думку ринок може єдине сформулювати максимальну ціну на роботу!
 

Шановні колеги!!! Дуже соромно читати,про те,як ви один на одного "нападаєте". На рахунок того хто з вас ліпший музикант(лабух) судити не вам - за вас це мають зробити люди для яких ви граєте.Якщо виконувати свою роботу на совість і вкласти в неї душу,то ніякі конкуренціЇ не повинні заважати. Це стосується також оплати за вашу роботу. Якщо музика подобається людям,то вони віддадуть останнє,щоб ЇЇ отримати.Для лабуха найвищим гонораром є вдячна публіка,а гроші завжди повинні бути на друому місці.Коли за вашу роботу вам стоячи аплодують і у вас на очах сльози - то це і є  найвища нагорода! Якщо ви це ні разу не пережили - тоді займайтеся іншим,бо це не для вас! Є дуже багато варіантів заробляти гроші (Юра Бульбах описав),крім цього файно заробляють на квартирних ремонтах :) PS: Якщо є граматичні помилки (дехто до них придирається)- вибачайте - я не украЇнець (і не москаль :))

 

Згоден з кожним словом.

Апсолютно з вами згоден, а конкуренції тут ніякої немає, просто зачіпив мою гордість, бо свое ім'я я заслужив сам, і горджуся тим

Сергії!!! Даремно ви сваритеся!!! Адже, вам треба разом, плече об плече, працювати на цьому ринку місцевого "ШОУ-БІЗНЕСУ". Потисніть один одному руки, і забудьте це, як давнє непорозуміння. Я першим піду з вами на мирову!!! До зустрічі, колеги!!!

"Наліцо" бажаючий випити нахаляву

Про яке "ліцо" мова?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти