Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

Років 7 тому ми грали весілля в Марянівці.Під час лаби підходять 2 хлопці музиканти і просять щоб ми дали їм заграти для молодих одну річ.Я їм кажу ось дограєм і будь ласка.А вони -а ви маєте фонограмму (не памятаю якої пісні)А  Я їм  кажу-ми навіть міні диска не маємо.Вони очі квадратні-а як ви граєте.Я їм-ось нажимаємо на клавіші ,вона видає звук і получається музика.То вони просили навіть щоб я праву  руку з клавіатури забрав бо не вірили.

Юра, пробачай! Я був в Ігоря в Сокалі.

Йой, хлопці, ви такі чемні, я аж просльозився:-)

Юра не плач і тебе також запрошую, я про це вже тобі говорив,є про що поспілкуватись, але головна тема все ж таки буде про податки!!!будем думати як з Ігора побільше взяти .В нього в канторі 4 людини . Жарт. 

Юра вибач за питання не по темі але чи ти б не зміг мені пояснити як правильно подати на форум відео файл який приблизно має 100-200 мг. 

Завантажити на youtube.com, а потім тут вставити адресу.

Декілька років назад, наш духовий оркестр хотіли змусити сплачувати податки за жмури, і залишився в нас День Незалежності без параду. Ніхто з хлопців не прийшов.Через день прийшов начальник податкової, і сказав, що був не правий. Звісно з фанєрщиками треба щось робити, але оподаткування ніц не дасть, знайшли бабло на нетбук- знайдуть і на податки.

Тут пишуть про лабухів , а не про ,,Похоронне бюро,, широкого профілю.

Хлопці,пишу запізно на цю тему,але сплюньмо через ліве плече!При "перестройці" грав танці в селі,хоч білети були від райкому комсомолу,але нас взяли за "жабри", що ми-підприємці.Потім грали весілля-чому ж ми декларацію не подали про доходи!Незнання законів-не звільняє і т.д.,коротше-влетіли нормально.А на рахунок,хто "Белые розы",  то повинна бути "Біржа"музикантів,де встановлюються ціни,колись могли прийти і "ящики" розбити-і правильно!Зараз не ті часи,не знаю,як з цим боротися.Музикант-"вне закона".Всім добрих халтур! З повагою-Василь.Вітька при власті-нас не чіпають,мовчимо.

  Що стосується коментарів зверху :   Хлопці припиняйте сваритися, це не серйозно і принизливо. Кожна тема в форумі зводиться до одногой того самого...   Як дівки на обїздній :  " она такая, а я нє такая ...." Де чоловіча гідність та гонор, ми ж з вами " еліта нації" на нас люди дивляться....

Тепер що стосується цін, це питання виникло не вчора з появою ноутбуків, а існумало постійно. Реальний свій заробіток з весіль я почав отримувати з 1984 року, і завжди знаходилися такі, що не дотягували по якості то брали клієнта ціною..  І, що тепер на таких оглядатися, ще й нерви собі псувати ? А такі "штрейбрехери" є всюди, он попитайте базарників, будівельників чи таксистів...  Так,що:  "Хто як грає, так і має."

А , що до теми піднятого питання на цій сторінці, то пропоную не чекати поки нам перекриють" кіслород" , а зібрати ініціативну групу та висунути свої вимоги, що до пільг, вислуги років, чи ще там щось до пенсії:

1.За регулярне перепрацювання робочих годин в нічний час , вихідних та святкових днів.

2.За вагомий вклад в культурне життя країни, та збереженя традицій.

3.за активну участь в процесі виходу із демографічної кризи країни.

4.За постійну роботу екстримальних умовах, прирівняти роботу лабуха до учасника бойових дій.

А ,ще нехай дають сухпайок на закуску і командіровочні.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти