Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Блін то просто абсурд музиканту лєнь грати... часи не ті...  варятство то найбільш цензурне слово яке лізе в мою вже потихенько сивіючу башню... а давайте продовжимо рядок,пекар нехоче пекти хліб,зварювальник зварювати конструкціїї ,воїн воювати... блятство....

Наше  суспільство в цілому потребує радикальних змін, топтання води в ступі, тотальний по....зм  і сюсюкання приводять до болячок. 

...пекар нехоче пекти хліб,зварювальник зварювати конструкціїї ,воїн воювати... 

музика грати, - то треба пальці і щелепи за теє ламати (профілактично-лікувальні дії). . То як ГРЗ, - щоб стати здоровим треба і начхатись і накашлятись і в дупу навіть коль-коль отримати...

Це просто невигідно . Та хто хоче уже сидіти і розучувати якісь там пісні . Ну Всі ж це прекрасно розуміють .

Музиканти нехочуть сидіти і вчити "якісь там пісні"!!!! Зрозуміли, що написали?!!! А чим по вашому мають займатись МУЗИКАНТИ? Виходить, що з 40 "колективів" жодного музиканта!! Якщо музикант не любить грати і вчити "якісь там пісні" то він хто завгодно, але не музикант. І часи тут нідочого......

Доброго Всім  здоров"я . Вони все таки музиканти .Мають освіту працюють викладачами музики . Проте у нас будь ти супер колективом якщо це стосуєтся великого бабла то ти будеш курити . Може у Вас у львівському регіоні платять нормально а нас ні . Ось такі от справи .

Питання не в освіті, а в тому чи люди люблять грати "на живо" чи ні. Ми з друзями збираємось і граємо на живо: барабани, бас, дві гітари, клавіші, скрипка і сакс. Просто для душі. (Років двадцять тому грали на весіллях, а зараз - для душі, часом для друзів). Купуємо дуже "неслабі" інструменти, апаратуру, прекрасно розуміючи, що нам ніхто не заплатить. Ми самі за це хобі платимо. Чому? Бо ми це любимо! Музикант грає незалежно від того, платять за це чи ні! Він грає - бо він МУЗИКАНТ!!!!

Я маю на увазі тільки халтуру .

Він грає - бо він МУЗИКАНТ!!!!

Він грає - бо він МУЗИКАНТ!!!!

Я зараз відпочиваю в Затокі,напроти в кафе  з 20.00 музика,дуже добре що я завтра їду додому,бо можна захворіти на "ридикуліт вуха",це просто жах,як люди не розуміють елементарне що не треба виконувати жінкі чоловічий репертуар,щей з беками,(пісня Карманов і Полотно добрый вечер господа,добрый вечер) а у вокалісти сапрано,можете представити як я"відпочиваю",з'являється бажання піти і забити цвях в голову тим віртуозам.

Мене мої хлопаки ошелешили!На пропозицію зібратися полабати (давненько не репетирували) мені відповіли приблизно таке:"данунах той лаб,ліпше нові фанєри поспівати-повчити".Я кажу:-"Еее,то фігня,може займемся музикою,чи шо?"

Словом мені сказали,шо "нунах",навели як приклад дохрєна караоке-фанєрних гуртів,які складаються поголовно з "вокалістів" і "меблів",а за "музиканта" -ASUS.І ,тіпо, "всі весілля мають,бабло рубають"...

Блеать,я чую,шо скоро забухаю,або шо...

Я червонокнижний?Альбінос?

Я сам себе загнав в глухий кут:варюся в одній і тій же канторі вже 17й рік...Ім'я ніби собі зробили,яке працює на нас,люди нас знають і шанують.До того ж то приносить нехилий PROFIT (розкручені).Але то НЕ ТО.Ну не впирається в мене то всьо тупо в бабло.

Зачинати все з нуля я вже застарий,а на розкрутку нового колективу треба затратити досить багато часу і ресурсів.Може поміняти рід діяльності?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти