Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Еееее, куда "спригую"???? Тільки починаємо :)

Дядьку ,на рахунок Стаса Міхайлова-це мій стьоб

Я зрозумів це відразу :)

 

Купляти клаву за 3000 зелених,щоб лабати польку і вальса вважаю брєдом.

А я вважаю, що:

а) кожен має право і може вирішувати як витратити власні кошти

б) кожен має право якимось чином шукати зв'язок мід вартістю обладнання і стилем музики.

в) я особисто маю право і вважаю, що брєдом є ваша, пане Михайле1962, реалізація пункту "б". Назвіть тоді цінові діапазони вартостей обладнання для вальсу, польки, диско, трансу, блюзу, рок'н'ролу. (Ой, для блюзу можете не писати - там достатньо найвбитішої гітари з смітника).

Українські музичні гурти,котрі мають своє лице,і котрі варто послухати,а тим паче рівнятися до них-можна перелічити на пальцях однієї руки.

Вірно на 146%.

Ваші кумири це Дзідзьо,та Експрес

Я за промовчанням завжди вважаю старших від себе людей вихованішими і стриманішими. Кумирів у мене нема. Взагалі. У різний час в плейлисті різна музика. Тим більше різна навіть в межах плейлиста.

З іншої сторони поважаю як Дзідзя, так і "Експрес". Повторюсь: постарайтесь бачити Дзідзя не як тупого недолугого паяца, бо невідомо з кого насправді насміхаються і стібуцця. Аналогічно можу стверджувати щодо Гадюкіних. Чи ви теж про них поганої думки?

"Експрес" роблять достойний довготривалий (це один з показників якості) комерційний проект певного жанру. Можете заперечити по суті? Смаківщина як аргумент не приймається.

 

Порівняння польки з джазом взагалі вважаю за нонсенс,навіть по тій причині,що джаз на самограйках не грають

Я порівняв не стилі між собою, а ставлення до стилів (а попереднє ваше твердження запишу собі в цитатник :) )

 

 

Зрештою дискусія надоїла,тому спригуюMyhailo1962

Непотрібно - якщо вже не " живо граєм", то хоч на живо по дискусуємо...

Ваші кумири це Дзідзьо,та Експрес    Коже лабушок згідно своєї вікової категорії має свої  КУМИРІВ...

 Аналогічно можу стверджувати щодо Гадюкіних. Чи ви теж про них поганої думки?Дядько Хапко  Мені до цієї пори подобаються Гадюкіни та Лесик-Бенд....Смаківщина як аргумент не приймається Дядько Хапко Згідний!!!!

І на рахунок що на  чім грають ( відворюють, виконують)  - то же самий джаз - ЯК ПРИКЛАД ( при умові розуміння музики цього стилю) можна виконати не тільки на САМОГРАЇ - а на гармошці ( міхові, губні..), балайці, та хоть на kobiecych narządach.... Смолю... Вибачайте

Ладно,уболтали,повернувся.Дістав мене,такой той дядько(якийсь нік не дуже християнський,я хоч під власним ім,ям ,та й року народження не встидаюсь).Ну що ж ви тут досить відомі своєю критикою(на сайті).Так от кожен має право на свою думку відносно стану сучасного лабушного життя,в тому числі і Ваш покірний слуга.Лабухи завжди поділялися на елітних,та "дворняг".Ну не у кожного в мій час була цьоця в канаді,котра би вислала в подарунок ямаху,або корга.Грали на чім мали.Технічний прогрес першим знищив барабанщиків(вимерли як мамонти).За ними пішли гайтю басисти,потім всі решта,крім клавішників,та вокалістів.Я як вокаліст ,дякуючи Богу залишився(співаю до сих пір).Клавішники потроху теж деградували,бо оркестровку грав самограй.Ну і нарешті гепі енд -мінідиск,а потім брат "асус".Музичні школи,та училища увесь цей час штампували нових і нових лабухів.На ринку праці стало тісно.В часи моєї молодості лабухи менш-більш товаришували,зараз один на одного дивляться,як сепаратисти на національну гвардію.Ну щож теорію вуйка Дарвіна ще ніхто не відміняв-пристосуйся,або капєц.На рахунок Дзідзя-я навпаки його хвалив,як досить вдалий комерційний проект.Саме по собі тріо"Дзідзьо"-це звичайні весільні лабухи,але за ширмою схована дуже серйозна команда студійщиків,режисерів,піарщиків,іміджмейкерів,і т.д. Про студію"Експрес"також не скажу ні слова,навпаки знімаю шапку перед талантом творчих людей(хоч гойкання,та підсвисти давно всіх дістали)."Лесик Бенд" та "Гадюкіни",а також Ватра,Смерічка,Арніка,і багато інших гуртів,та виконавців 70-их-90-их років це вже наша історія,котрою треба гордитись і пам,ятати.От ви,судячи з реакції, ярий захисник дорогих японо-китайських самограйок.Задумані спочатку,як дитяча забавка,дякуючи нам-лабухам перетворилися в потужну індустрію,котра на нас же бідних громадянах неблагополучних країн заробляє колосальні прибутки.Ну зрештою мені має бути пофіг,я і так не клавішник,я скоріше всього інтерпретатор.Так ,шукаю фанери, якісні,інколи дописую до них дещо у секвенсорі,підганяю під звучання,котре мені подобається,дописую беки,роблю нарізки,мікси,перекладаю тексти пісень на Українську мову,сам же їх і виконую.І при цьому всьому не плачу і не ридаю про тяжке лабушне життя.В ресторанчику працюю сам,сам же керую власним світлом,апаратурою,репертуаром.По сумісництву тамадую(без фанатизму),в залежності від клієнта спілкуюсь польською,англійською,українською ,також можу привітати німецькою,італійською,навіть молдавською,на котрих і співаю.І мені зовсім не тісно,чого і вам всім бажаю.

Дістав мене,такой той дядько(якийсь нік не дуже християнський,я хоч під власним ім,ям ,та й року народження не встидаюсь)

Пробачте, але яка різниця, який у мене нік, якщо це не порушує правил порталу? Ви ще й релігійно нетерпимі? А це вже порушення правил...

 

От ви,судячи з реакції, ярий захисник дорогих японо-китайських самограйок.

Зовсім ні. Я захисник хороших речей, які не є обов'язково дорогими, і захисник правильного підбору інструментів при вирішенні певних видів робіт.

Вибачаюсь за коментування Вашого ніку,просто трішки дивно і незрозуміло назвати себе Хапком-це злодієм,чи що?Ну тоді ми всі "хапки",навіть судячи з того ,що користуємся на халяву крякнутим софтом і чужими фанєрами.А віротерпимість тут ніпричому.

Мій нік - моя фортеця... :)

 За весь час("плотно"займаюсь музикою близко 25 років)  справжнє живе виконання на весіллі бачив один раз в києві- дві гітари, ударна установка і вокалістка,і хочу сказати доволі гарно звучало і добре зіграний колектив,за час служби в армії бачив майже всіх зірок тоді ще союзу і по справжньому вживу виступав тільки один коллектив це гурт "Браво" всі інші це проста фонограма,а якщо вокал іде живий то це крику ніби вони америку відкрили.Так само в нашому середовищі,не має різниці чи мінус іде з ноута чи мідяха з клавіш,також самограйка це не вживу як багато хто думає і ставити крапку можна якщо є гарний колектив 5-6 музикантів,проводяться регулярно репетиції і здобуваєте гарний результат - оце є вживу.(МОЯ ДУМКА)

P.S. колись в мого товариша був живий колектив,дві гітари,двоє клавіш баян і труби барабани брали з самограйки - закінчилась ця жива лаба після того як бас гітаріст склався після другого столу,слава Богу була самограйка так і дограли вони але всі получили"вольную"

0215  -  "...За весь час("плотно"займаюсь музикою близко 25 років)  справжнє живе виконання на весіллі бачив один раз..."

За 25 років, раз...?? То мабуть занімався музикою не так уже й "плотно" як вважав...

Я мав на увазі справжнє живе виконання яке можна з задоволенням слухати а не скрипи і стони.Срочну службу в армії я проходив в 56 концертному ансамблі пісні і танцю космодрома Байконур ,так що таке живе виконання знаю краще напевне за багатьох"грамотних"

справжнє живе виконання яке можна з задоволенням слухати а не скрипи і стони.

То караокєрам можна співати помежи ноти, а "вживу" тілько на рівні "Смерічки" та "Кобзи?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти