Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Крiд, та вони ще того корга в живу не бачили, а Ви стилi питаете))))) смiшно!!! Дали вiдпiр , молодець. Ви не старайтеся сперечатися, бо тут бiльшiсть хоче щоб було по ixньому, i доказати не реально!!! Зато тут всi супер музиканти а на ютубi жодного вiдео на весiллi без ноута не обходиться!!!

Вадим дякую за розуміння!!!!Просто не люблю коли люди видирают декілька слів з контексту і пишуть про те що у них самих болить. Я просто висловив свою думку чому так є, що більше відтворюють з ноутбука, а не грають вживу, і привів своє бачення вирішення проблеми. Тільки всі зразу подумали що я випрошую стилі)))))Я дуже радий що є ще люди які в міють читати і розуміти прочитане як текст,а не шукати в ньому щось наболіле, Ще раз  дякую за розуміння!!!!

Безкоштовних стилів також валом...і тут на мінус львів у тому числі....я до корга па 50 накачав скільки влізе....а от ексклюзив тре замовляти...або писати самому....як і фонограми доречі також....я от якісь там свої пісні шкрябаю..уявіть собі що я почну зарас аранжувальників просити написати мені задурно фонограми...та пошлють мене одразу.....і це правельно....

Богдан я звичайно вибачаюсь!!!!! Але до чого в цій темі про стилі писати!!! Я з вами на сто відсотків погоджуюсь що свою роботу треба цінити!!!!!! Але ж проблема теми у тому чого відтворення з ноубуків розвивається, а жива гра занепадає. Ви ж не заперчуєте те що на цьому та й на багатьох інших сайтах в неті, можна швидше і простіше скачати фонограмму(яка теж не  безкоштовно писалася), а ніж  стилі. То про що тоді тут всі Музиканти кричать? Давайте викорінювати(зменшувати) ноутбуки, це слова практично всіх музикантів на цьому форумі.  А як викорінювати те,  для чого є аж з надлишком ресурс. Чому фонограмма продається один два раза, а потім стає шаровою, а стилі захищені. Стилі теж купляють, як фонограми!!!! Тільки є один фактор, який називається "Обмін ресурсом" коли купленний ресурс обмінюється між музикантами, стилі на фонограми, і тоді стилі лишаються у скрині, а фонограмма яка дісталася музиканту за стилі йде як бонус в світ, хоча власник фонограми вспів продати її макс  2 рази. Кожен з нас таким чином взагалі не шанує роботу аранжувальника, зате робота того що написав стиль, на відсотків 80 захищина!!!!!! Звідси і така перевага відтворення з ноутбука, і занепаду живої гри!!!!!!! Це все що я хотів сказати в цій темі, а не жебракувати стилі. Так, я чесно скажу, я одному музиканту написав, чи не міг би він вислати мені стилі, але я прочитав на форумі, що він сам запропонував, кому треба стилі звертайтесь у приват, поки що від нього ні якої відповіді. Я не рахую що це жебракування, тому що він викладав ці стилі на файло обмінниках!!!!!!

Про стилі в цій темі почали писати Ви...я лише розвинув тематику....це раз

Стилів значно менше чим фонограм...бо їх значно менше пишиться чим фонограм....щось середнячкове як і фонограми безпролблем скачується на цьому і інших ресурсах...

Колись коли ще небуло ноутів а були мідяхи і мінідиски ...фонограми купувались і ввільному користування їх можна було знайти так само багато як зарас стилів...це три

Думаю ,якби в нас самограйки в весільних колективах використовувались так само активно як ноутбуки то і стилів в вільнім доступі булоб не менше чим фанер...

Так що самі винуваті....і кому це не подобається....то не треба чекати з моря погоди і жалітись які всі свині....а братись за робоиу самотужки і розраховувати на свої сили...добрмй дядя тут не проканє як і в будьякій іншій сфері бізнесу....вчитись працювати і розвиватись...це єдиний шлях....

 

Особисто я не розгортав тему стилів як стилів!)))))))Я висловив свою думку на рахунок чому зараз більше відтворення, а ніж живої гри!!!!!))))) Де фактом є що фонограм більше ніж стилів, у вільному обізі!!!!)))) Ви не розвинули тематику, так само я пан Федишин, ви перевели її в друге русло!!!

Думаю ,якби в нас самограйки в весільних колективах використовувались так само активно як ноутбуки то і стилів в вільнім доступі булоб не менше чим фанер...

Я би хотів почути від вас вирішення цієї проблеми, а  саме чому люди віддають перевагу ноуту!!!!!!

Так що самі винуваті....і кому це не подобається....то не треба чекати з моря погоди і жалітись які всі свині....

Вже який раз ви вириваєте слова з контексту, і я вже Нив, Жебракував, і наостаток Жаліюсь!!!!

І на остаток зараз будівельники, вчителі будь-які інші  професії приходять в музику, тому що тут легше, купив ноутбук, скачав фанеру, і все на весілля,макет клавіш можна у столяра заказати, щоб не трати гроші. А робиться це через стан в країні, де в людей немає грошей, і люди ратуються як можуть, і їм накладно заплатити за якість там стиль як всі фонограми є в неті. І таких людей буде ставати все більше і більше бо сім*ї треба годувати, бо ні на якій професії не заробиш як на забаві і ресторані за один день!!!

Я особисто за живу гру!!!!

і ще раз наголошую що як в когось є стилі для мого маленького(KORG PA4X Pro) ,будь ласка в приват, і будем домовлятися за ціну. Цікавлять як весільні так ресторанні стилі.

Ще раз Хочу подякувати пану Вадиму Що зрозуміли що я мав на увазі!!!!!

Я би просив не розгортати тему про професіїї, зарплати, я це все навів для прикладу!!!!!))))))

Krid та все норомально.... не стилями одними....ви думаєте як на сйат закинути пару тисячь першокласних стилів ,то що фонограм менше будуть використивувати ?Ні і причина банальна ЛІНИВСТВО,

і все....Навіщо вчитись грати , писати стилі, якщо можна тупо поспівати під фанєрку і гордо називатись музикантом)))) Дивіться ви як знайшли гроші на такий дорожезний синтюк ,(ви ж не просили щоб вам його хтось дав) то я переконаний що і тисячка дві гривень на стилі найдеться ,плюс нашкребете те що є в вільнім доступі і ви вже весілля на 70% граєте на живо ,без проблем ,а з часом помалу і самі навчитесь творити свій ексклюзивний продукт яким і будете вирізнятись серед всіх інших,та й навряд захочете з кимось ділитись своїм ексклюзивом...головне не лінуватись а працювати.... ось про що я веду мову....Хто хоче працювати той знайде засоби...о хто не хоче шукає причину...Вам респект за те що хочете грати без фанер...старайтесь і все получиться

Ну нарешті, я надіюсь з ваших теперішніх слів що ви мене зрозуміли!!!! Моя думка на рахунок фонограм така - Потрібен контрольтакий як зі стилями, а не роздавати на ліво на право!!!! Ті хто пишуть стилі і фонограми повинні поважати працю звичайних музикантів, які прагнуть грати в живу, ми ж їх працю цінуємо. Стосовно грошей ви правильно підмітили, якщо є на такий інструмент гроші то й на стилі вони є!!!! В музиці я не новачок і ще коли вчився в школі мав свій коликтив, який виконував свої твори, навіть їздили на фестиваль. Стосовно самому творити, в принципі в більшості для цього брався такий інструмент!)))) а що до того чи поділюсь, не хочу забігати на перед, але вже як таке станеться я думаю,що якщо ділитися то тільки тим що потрібно для живої гри, фанєр вжеі так достатньо. і якщо чесно сказати не хочеться щоб у музикантів було таке як у наших риболок)))))які говорять що скоро буде такий час коли ми нашим дітям , правнукам, рибу будем показувати на фото "Не хотілось б своїм внукам показувати сопілки, барабани на фото"і говорити "Ось внучку, колись так грала музика" Щиро вдячний за розуміння!!!!

Я що говори, що такого iнструменту ще не бачили...!!!! Навiть Бодя десь трошки позавидував))) Крiд, молодець. Пiдтримую!!!

Нашо тому боді той Корг ,Він же по гітарах....)))) Та й до чого тут це ,чи ви думаєте якби зайшла мова про стилі до ПСРки 630 від того моя думка би змінилась??? Видим скажіть чесно ви комуніст???

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти