Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Бодь, чесно скажу, якби був совдеп, навiдь Ви би були ЗА .Бiльше вiдповiдати не буду.

Захожу дуже рідко на сайт та нещодавно зустрів знайомого музиканта, який розповів мені про цю тему. Він двома руками "ЗА" такі сайти і ось його слова:

-   Починав грати на трубі, потім акордеон, пізніше барабани, далі купив ритм машинку і гітару (працював одночасно на 2-х інструментах), 17 років в одному колективі і В ЖИВУ!!!
Пройшло більше 5-ти років як перейшов на ноутбук з мінусами(фанерами). Було нас в 1-му колективі то 5 то деколи 6 чоловік (залежно від ситуації). Тепер є 2-і групи по 2-3 чоловіка. При моєму примусовому виході все живе розпалось. І ніхто мені поганого слова не каже і ніколи не скаже. Я беру замовлення і приходжу чи на банкет чи на весілля з ноутбуком, колегою або з солісткою і так працюю. Хочете заставити мене НЕ займатись такою музикою і так НЕ заробляти? А тоді як? По другому у мене і не буде получатись. Кому не підходить то говорю відразу і наперед іти та шукати інших.

P/S: у 2011 році попав в аварію після якої (дякуючи доблесним лікарям) ліва рука працює тільки на 20-30 %.

Хочете заставити мене НЕ займатись такою музикою і так НЕ заробляти?

А хіба хтось ставить таку мету?

Кожен живе і заробляє як хоче і може.

moderus Тема називається Мінусовка чи "вживу" . На скільки я перечитав цю гілку теми, то  тут ніхто нікого не заставляє працювати вживу, а обговрюють чому відтворення з ноутбука зараз більше ніж, гри вживу! Друге питання чому хтось має платити за все і заробляти так само як той хто вкладає по мінімуму, а саме про те що писав вище, має бути якийсь баланс між отриманням стилів та фонограмм,а не так як зараз. В мене є клавіші то я повинен заплатити за те щоб міг працювати від 2000 грн  і вище за декілька стилів, а у кого ноутбук, йому просто треба зайти в інтернет і скачати фонограмми в більшості безкоштовно. А тепер порахуємо Той що з ноутбуком відпрацює забаву за 3000.грн, нехай на двох, в середньому такий музикант принесе в сімью порядка 1300грн., з урахуванням витрат, а що тоді принесе той у кого клавіші, нехай їх теж двоє грало, то виходить що клавішник має получити 0, тай ще гривень 200-300 доплатити напарнику.А тепер вирішення цієї проблеми на мою думку, якщо вже є таке товариство як музиканти (в тому числі Відтворення з ноута), то чому нам всім не домовитись про мінімальну ціну за яку будуть працювати і ті і ті. Але відштовхуватись треба від тих хто грає в живу.

P.S  В 90-х роках були собі такі лабухи, коли в ті роки вони вже брали за весілля по 300-400$, І  в мене був такий випадок, що приїхав один з таких музикантів і попитав скільки берети за халтуру, а ми йому почали казки розказувати, що ми тільки починаєм і т.д., на шо він нам відповів, Немає різниці чи ти початківець чи профі, є мінімальна такса і нижче неї ні на бакс в низ. Він тоді сказав розумні слова Люди самі зрозуміють за що їм краще платити, чи вам, чи нам. І на кінець добавив ще раз таке буде приїдем і поріжем кабеля,я так думаю що це він нам по ввічливому все розтер. Кінцевий результат відмовилися від декількох халтур, краще сказати ми просто людям сказали ту мінімалку, і люди вирішили що за ці гроші вони знайдуть вже досвідчених музикантів!

Хочете заставити мене НЕ займатись такою музикою і так НЕ зароблятиА

А я хочу...співчуваю звісно пану в його трагедії...але якщо людина неможе займатись професією з причин інвалідності...то вона мусить або перепрофілюватись або отримувати пенсію по інвалідності...

Ви ж не сядете в маршрутку до сліпого водія...і непевно вже точно не підете на операцію до нейрохірурга з приступами епілепсії..

Ми тут давіче балакали про халяву на фенери і стилі ....моя думка саме ця халява з нас інвалідів і поробила....самі винні звісно...пан Krid доречно писав що любий слюсар може тепер зробитись музикантом...зате купа музикантів тепер працює ким завгодно, тільки не музикантом...а все через халяву...

Якби тіж фонограми були платтні ситуація була б трошки краща... А може і кардинально краща,..звідки взялась та халява ....раніше як було (стосується і стилів і фанер), я написав "перелаз"  колега написав "два дубки" щоб не дублюватись помінялись....хто не мав що запропонувати платив бабло..або файний могорич, якщо знайомі....а з часом і появою унтернету, інформації накопичилось стільки що її перестали цінувати, і поперло... а так як ми від природи гнилі і ліниві все деградувало до того що ми зарас і бачимо..

 Лікується то все тільки працювитістю і ще раз працювитістю....

 

Krid люди не дурні вони все бачать ...і повірте якщо ви умовно будете грати за 3000 грн і грати добре,а хтось інший за ті самі гроші буде фанери крутити...то він (за інштх рівних умов) буде зі своїм ноутом щасливо сидіти дома і дивуватись що за сезон такий нефартовий))))..

Підтримую Пана Богдана на  всі 1000%. Перше Це як писав Пан Богдан ЛІНИВСТВО, друге Халява. Пане Богдан порахуйти витрати на живу гру,і на фанери, на живу гру хотілося б мінімум трьох, клавіша, сакс, і солістка,а під фанеру макс двоє, і то два соліста))))))Але все рівно підтримую

Krid жива то там де барабани...)))) там мінімум чотири...кухня ,бас,клава ,гітарка....

А під самограй можна і самому...)))) думаю в Па про 4  сакс включений в перелік емуляцій живих інструментів...в всякім випадку в мене на ПА50 був))))

В європі доречі ,в кабаках ,один музикант який грає на самограї....досить поширене явище...То починати важко і страшно...а як наблатикатись то про фанери і думати не хочеться...незнаю як кому ,а мені особисто грати тупо в кайф....Я вже роки два як по весіллях не їжджу (обставини) ,тим неменше в хаті купа гітар і весь час собі щось бринькаю....

   Ну  як дотримуватись логіки ноутбукограїв)))) ...то давайте хлопці ще своїм дружинам  вібраторів накупуєм , а самі  будем тільки батарейки міняти і хвалитись. який я мачо....Ніхто так не хоче ????? це ж також прогрес..новітні технології)))))

Ну я і не против з Band-ом по весіллях тільки тоді 3000грн на 5-ох, якось смішно виглядає, Про PA4X PRO можу сказати лиш одне, не знаю як кому, а мені поки що забагато,річ суперова.На скільки я вньому розібрався, то одні позитивні ємоції.Зараз от сижу і  пробую щось творити. я думаю що місяць ще буду розбиратися. От і мені в кайф зранку як сідаю так друга вночі лягаю. Про ноутбукограїв, це ви круто висловились)))))) а саме головне яке порівняння)))))))

Krid а звідки ви саме?. чого такі скупі розцінки ....то хай фанєрщики за 3000 "грають" , а в форматі про який ви говорите (клава,сакс, дєвачька) то як я думаю ,треба цнити мінімум ,по 2000 кожному...мінімум наголошую.... як продукт відповідний і маркетинг на рівні....то і по четевергах ще й весілля будуть і за більші гроші чим я сказав...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти